Προς το περιεχόμενο

NBA 2k15


wazzaa

Προτεινόμενες αναρτήσεις

το patch το κατεβαζει μεσω steam? και αλλη μια ερωτηση.κανω εγγραφη αλλα οχι με το mail που εχω στο steam.και μετα απο μερικες μερες μου λεει οτι πρεπε να ξανακανω γιατι δεν εκανα επιβεβαιωση.αλλα δεν μου ειχε ερθει κανενα mail...βαζω το mail  του steam αλλα μου βγαζει προβλημα στο username.... πως θα κανω παλι εγγραφη?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 501
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Ναι, το patch κατεβαίνει αυτόματα μέσω Steam. Για το άλλο που ρωτάς δεν έχω ιδέα, καλύτερα να ρωτήσεις στο σχετικό φόρουμ του Steam ή/και της 2k Sports.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι, το patch κατεβαίνει αυτόματα μέσω Steam. Για το άλλο που ρωτάς δεν έχω ιδέα, καλύτερα να ρωτήσεις στο σχετικό φόρουμ του Steam ή/και της 2k Sports.

σ ευχαριστω πολυ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Guys όσοι αντιμετωπίζετε stuttering, βάλτε απλά το Texture detail στο medium και ΑΑ Χ 4. Προσωπικά δεν παρατήρησα την παραμικρή διαφορά στα γραφικά και τρέχει μια χαρά με την ταπεινή 570 μου.

 

Επι του θέματος, φέτος αξίζει κανείς να μάθει σε βάθος λίγες ομάδες παρά να παίρνει κάθε φορά διαφορετική. Τρομακτική διαφορά στο βάθος του παιχνιδιού. Προσωπικά παίζω spurs/warriors που είναι εντελώς διαφορετικές φιλοσοφίες και το απολαμβάνω όσο κανένα άλλο 2Κ τα τελευταία χρόνια.

 

2 παράπονα.

- Το vibration πραγματικά δεν κατάλαβα πόσο μου λείπει μέχρι να το χάσω (/violin)

- Why u no 2kstories nzeppo?  :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παίζω ωραία διπλά με έναν φίλο μου, αλλά το παιχνίδι κάνει κάτι κουλά όπως το να δίνεις πάσα και να την πετάει εκτός τελείως.Φαντάζομαι ότι ήθελα να προσθέσουν ''ρεαλισμό'' προγραμματίζοντάς το να κάνει και τέτοια ; Για τα φάουλ δεν το έψαξα ακόμα, θα προσπαθήσω να το ρυθμίσω όμως γιατί γίνονται με το παραμικρό.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ρε παιδιά...

υπάρχει κάποιο link με sliders που να κανουν οσο πιο ρεαλιστικο το game;

επίσης πώς μπορούμε να κατεβάσουμε και να περάσουμε το patch εκτός από steam;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το update έχει βγει και αλλού (νομίζω χθες ή σήμερα), ψάξτε το στο Google (να μην αρχίσουμε πάλι να λέμε για θείους και μας κράξουν δικαίως).

 

Για sliders στο operationssports κυρίως, υπάρχει ολόκληρη ενότητα στο φόρουμ που ασχολείται μόνο με sliders.

 

Εδώ: http://www.operationsports.com/forums/nba-2k-basketball-sliders/

 

Δεν έχω να προτείνω κάποιο συγκεκριμένο, γιατί δυστυχώς δεν έχω προλάβει να ασχοληθώ ακόμα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

η αληθεια ειναι οτι ειναι φοβερο παιχνιδι, απλα εχω την εντυπωση οτι εγινε κατι αναλογο με οτι εγινε και με το φιφα15, επαναπαυτηκαν..... ξεκιναω τα αρνητικα

 

1) λαγκαρει στο ονλαιν (απο οσο εχω διαβασει ειναι χρονια η ιστορια)

 

2) στην διαρκεια ενος παιχνιδιου, ειτε  στο my gm ειτε στο my team  εκει που παιζω ομορφα κ ωραια ξαφνικα μαυριζει η οθονη λες κ εχω αφησει το πισι στην αναμονη, με ctrl=alt+del βγαινω επιφανεια κ απο εκει παταω το εικονιδιο κ συνεχιζω κανονικα πρωτη φορα το βλεπω εν ωρα παιχνιδιου... το εχει παθει κανεις?

 

3) το κουτακι ειναι κοροιδια, εχει μια καρτα μεσα, ξυνεις, κωδικος και 13 ωρες αναμονη να το κατεβασεις ααα εχει κ ενα φλαιερ, ποιο ποιοτιτκα βεβαια μοιραζει ενα τοπικο σουβλατζικο... οποιος ειχε αυτην την ιδεα παιζει την διαφημιση στα δαχτυλα...ξενερωσα και σπαστηκα που επρεπε να περμενω τοσο


αααα απο πισι εχω ολοκαινουριο με την r9280x,  8 gb μνημη, i54690, 1τβ σκληρο ssd... 

 

η αληθεια ειναι οτι ειναι φοβερο παιχνιδι, απλα εχω την εντυπωση οτι εγινε κατι αναλογο με οτι εγινε και με το φιφα15, επαναπαυτηκαν..... ξεκιναω τα αρνητικα

 

1) λαγκαρει στο ονλαιν (απο οσο εχω διαβασει ειναι χρονια η ιστορια)

 

2) στην διαρκεια ενος παιχνιδιου, ειτε  στο my gm ειτε στο my team  εκει που παιζω ομορφα κ ωραια ξαφνικα μαυριζει η οθονη λες κ εχω αφησει το πισι στην αναμονη, με ctrl=alt+del βγαινω επιφανεια κ απο εκει παταω το εικονιδιο κ συνεχιζω κανονικα πρωτη φορα το βλεπω εν ωρα παιχνιδιου... το εχει παθει κανεις?

 

3) το κουτακι ειναι κοροιδια, εχει μια καρτα μεσα, ξυνεις, κωδικος και 13 ωρες αναμονη να το κατεβασεις ααα εχει κ ενα φλαιερ, ποιο ποιοτιτκα βεβαια μοιραζει ενα τοπικο σουβλατζικο... οποιος ειχε αυτην την ιδεα παιζει την διαφημιση στα δαχτυλα...ξενερωσα και σπαστηκα που επρεπε να περμενω τοσο

αααα απο πισι εχω ολοκαινουριο με την r9280x,  8 gb μνημη, i54690, 1τβ σκληρο ssd... γ 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εφτιαξαν Vibration και καποια bugs ενώ ετοιμαζεται και μεγαλυτερο και συνολικό update! (rosters???)

 

Ωπ αυτό τώρα βγήκε, δεν το'χα δει. Πάντως με το 1ο patch έχω την αίσθηση πως πάει λίγο καλύτερα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...