Προς το περιεχόμενο

NBA 2k15


wazzaa

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 501
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Άρχισε να σκαλίζεις τα sliders :P

Ναι αλλα θα ισχυουν και για τους 2 παικτες στο Road to playoffs? Παίρνει πχ τα settings/sliders του γηπεδουχου?

 

 

Myteam:

PG R.Macallum

SG Hairston

SF K.Durant

PF Tyler

C Whitey

 

Με καποια ορθογραφικα :P 

 

Υ.Γ. Τσιμπησα και Pablo Prigioni :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1) Μέχρι στιγμής είναι τα περσινά (πχ. Περπέρογλου στον Ολυμπιακό). Το official roster update που κυκλοφορήσε πριν λίγες μέρες, ανανέωσε μόνο τις ομάδες του ΝΒΑ (πχ. Παπανικολάου στους Ρόκετς) αλλά όχι τις ευρωπαϊκές. Φέτος όμως, εν αντιθέσει με το 2k14, είπαν ότι θα βγάζουν roster updates και για την Ευρωλίγκα. Απομένει να το δούμε και στην πράξη...

 

2) Εγώ νομίζω πως πάντα το MyCareer (τέως MyPlayer) είχε επιλογές για δυσκολία για διάρκεια αγώνα. Εδώ και μια πενταετία θυμάμαι να αλλάζω το default Pro level σε All Star και φυσικά τη διάρκεια σε εξάλεπτα. Το φετινό εννοείται τα έχει αυτά, όμως δεν μπορείς να σετάρεις τις διάρκειες στους simulated αγώνες των άλλων ομάδων (όπως γινόταν παλιά). Φαντάζομαι ότι γίνεται το αυτονόητο, δηλαδή ό,τι σετάρεις εσύ ισχύει για όλους. Επίσης η ελάχιστη διάρκεια είναι τα 6 λεπτά.

απο που κατεβασες το ροστερ update? γιατι δεν το βρισκω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

απο που κατεβασες το ροστερ update? γιατι δεν το βρισκω

είπαν ότι θα βγάζουν roster updates και για την Ευρωλίγκα. Απομένει να το δούμε και στην πράξη...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

είπαν ότι θα βγάζουν roster updates και για την Ευρωλίγκα. Απομένει να το δούμε και στην πράξη...

καλα με euroleage ειναι τελειως απαραδεκτη δεν φτανει που εχουν τα περσινα ροστερ προς το παρων αλλα εχουν κ 12αδες κ περαν το trade εχουναπαγορεψει της ελευθερες μεταγραφες η να μπορεις να βαλεις απευθιας(χωρις μεταγραφη παιχτη) παιχτη που διμιουργεις στις ομαδες της euroleage με συνεπια να μην μπορεις να φτιαξεις μονος σου τα ροστερ της euroleage

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

απο που κατεβασες το ροστερ update? γιατι δεν το βρισκω

 

Options/Features -> Roster Creator -> Create Roster -> πατάς πάνω-πάνω στο Official 2k Sports Roster

 

post-47640-0-20550200-1413829322_thumb.png

 

Ανέβασα το roster εδώ: https://www.dropbox.com/s/vquw8lfx7dey9ea/roster0001?dl=0

 

Θεωρητικά πρέπει να μπει στο φάκελο εγκατάστασης του Steam:

 

<φάκελος_εγκατάστασης>\Steam\userdata\<ID_χρήστη>\282350\remote

 

ή για όσους έχουν την κόπια του μπάρμπα στο:

 

C:\ProgramData\Steam\RLD!\282350\remote

 

αλλά δεν είμαι καθόλου σίγουρος ότι όντως θα δουλέψει έτσι και δεν θα βγάλει corrupted file κλπ.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Options/Features -> Roster Creator -> Create Roster -> πατάς πάνω-πάνω στο Official 2k Sports Roster

 

attachicon.gifofficial_roster.png

 

Ανέβασα το roster εδώ: https://www.dropbox.com/s/vquw8lfx7dey9ea/roster0001?dl=0

 

Θεωρητικά πρέπει να μπει στο φάκελο εγκατάστασης του Steam:

 

<φάκελος_εγκατάστασης>\Steam\userdata\<ID_χρήστη>\282350\remote

 

ή για όσους έχουν την κόπια του μπάρμπα στο:

 

C:\ProgramData\Steam\RLD!\282350\remote

 

αλλά δεν είμαι καθόλου σίγουρος ότι όντως θα δουλέψει έτσι και δεν θα βγάλει corrupted file κλπ.

oντος απο κοπια δεν δουλευει τουλαχιστων θα πω την διαδρομη σε 1 φιλο μου που το χει σε ps4 thanks

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Παιδία γενικά το multi τι λέει?Έχει βελτιωθεί καθόλου?Σκεφτομαι να το αγοράσω, αλλά με ενδιαφέρει μόνο το multiplayer, αξίζει η αγορά?

Προσωπικα εχω πορωθει αγρια!!

 

Για του λόγου το αληθες έχω γραφτει και σε 2 online leagues στις οποιες η μια έχει πολλες θεσεις (15) και η αλλη λιγοτερες (4) διαθεσιμες, όποιος θέλει να συμμετεχει μου λεει!!! :)

 

Pelicans πηρα και στις 2

Επεξ/σία από Orgios
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

xrit86 ευχαριστώ για την άμεση βοήθεια σου. Το έφτιαξα θα το τεστάρω και βλέπουμε.

Να ρωτήσω, για το roster υπάρχει κάτι για θείο ξάδερφό κτλ?
Με το dropbox δεν είδα προκοπή :P

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Kαλησπερα στο forum...!!Πηρα κ εγω το παιχνιδι και μπορω να πω οτι ειναι απλα φοβερο...!!
Τρωει ομως καποια κοληματα ανα καιρους χωρις να εχω fps drops...!!Το πολυ πολυ απο 60 να παει 59..!!
Το συστημα εχει
cpu:i7 2700k
ram:12gb valueram
γραφικων:asus gtx 670dc2 top
To μονο κακο ειναι οτι εχω 50gb κενα στον δισκο και δεν ειναι ssd...!!
Mπορει να ευθυνονται εκει τα κοληματα..?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το παιχνιδι δοκιμαστηκε σε ανωτερο συτημα απο το δικο μου , με ι7 3770Κ και cros/re 2 x 270 σε enable δηλαδη επιδοσεις 780Τι.
παρατηρηση :  το παιχνιδι στα replay kai σε κοντινες σκηνες κανει μικρα ενοχλητικα κολληματακια στην εικονα .
με τα παντα στο φουλ απο γραφικα . 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κατεβάζει 78ΜΒ update. Άντε να δούμε τι φτιάχνει και τι χαλάει. Ανεπίσημη συζήτηση για το patch εδώ.

 

ps: το vibration πάντως δεν το έφτιαξαν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...