Προς το περιεχόμενο

NBA 2k15


wazzaa

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 501
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Είναι αυτό που λένε πάει μια γριά στο μπακάλη, ο οποίος ήταν πρώην προγραμματιστής, και του ζητάει 500 γραμμάρια φέτα. Και ρωτάει ο μπακάλης "να τα κάνω 512 να είναι στρογγυλό;"


ps: Νομίζω ότι αυτό είναι το official roster update. Το ανέβασαν από nba-live.com. Όσο για το φάκελο που πρέπει να το τοποθετήσετε, κοιτάξτε εδώ.

 

pps: τζίφος, τώρα το είδα, απ' ότι λένε εδώ μάλλον δεν δουλεύει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λοιπον χθες επαιξα επιτελους 2 παιχνιδια online, (ηθελα να εχω μια ιδεα για τα κουμπια μη ξεφτιλιστουμε κιολας) δεν συναντησα κανενα lag ηταν όλα παρα πολυ ομαλα!!! Φανταστικη εμπειρια που σκοπευω να επαναλαβω πολλακις!! 2 παιχνιδια προφανως δεν ειναι σωστο στατιστικό δείγμα αλλά η πρώτη εντυπωση ήταν κατι παραπανω απο θετική!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κάθε μέρα και νέο bug. Σήμερα είχε σκαλώσει στο My Park και ενώ είχα πάρει τη θέση μου στο Got Next ο αγώνας δεν μπορούσε να ξεκινήσει με τίποτα, ούτε και να φύγω από το γήπεδο. Για την ακρίβεια δεν με άφηνε να κάνω απολύτως τίποτα (μόνο το R2 δούλευε), οπότε αναγκαστικά βγήκα με alt-f4...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι ωραία, κατάφερα να κλείσω επιτέλους συμβόλαιο για το υπόλοιπο της χρονιάς. Ο βοηθός μας πήγε στο film room, είπαμε τα δικά μας και μετά το παιχνίδι... κράσαρε. Με πέταξε στα windows έτσι απλά. Τι άλλο θα δούμε ακόμα. :-(

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι ωραία, κατάφερα να κλείσω επιτέλους συμβόλαιο για το υπόλοιπο της χρονιάς. Ο βοηθός μας πήγε στο film room, είπαμε τα δικά μας και μετά το παιχνίδι... κράσαρε. Με πέταξε στα windows έτσι απλά. Τι άλλο θα δούμε ακόμα. :-(

 

2k ftw..Τι να κανουμε που δεν υπαρχει αντιπαλο δεος στον οριζοντα;

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εμενα ουτε μου εχει κρασαρει , ουτε μου κολλαει το παιχνιδι ουτε τπτ. και το Online πολυ καλα παει. πολυ λιγο lag.

 

εχω αρρωστησει στο mypark xD

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Lag ούτε εγώ έχω παρατηρήσει. Χθες όμως είδα την Doris Burke να παίρνει συνέντευξη από... αόρατο παίκτη μετά το τέλος του αγώνα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω παλι εχω αρρωστησει με το domination!! Πηγαινε καλα το παιχνιδι μεχρι τους Denver Nuggets που με τρολαραν κανονικα 2 παιχνίδια για να τους κερδισω με buzzer beater στο 3ο ουφ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Lag ούτε εγώ έχω παρατηρήσει. Χθες όμως είδα την Doris Burke να παίρνει συνέντευξη από... αόρατο παίκτη μετά το τέλος του αγώνα.

 

Μετά από τόσα χρόνια η Dorish (μιλάει λίγο σαν τον Connery :P), έχει λαλήσει. ;)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Lag ούτε εγώ έχω παρατηρήσει. Χθες όμως είδα την Doris Burke να παίρνει συνέντευξη από... αόρατο παίκτη μετά το τέλος του αγώνα.

σχεδόν σε κάθε ματς μου το κάνει.... δεν είναι τίποτα...

 

:P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...