Προς το περιεχόμενο

Συνάντηση Insomnia στη Θεσσαλονίκη, Σάββατο 10/12/16


mary

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 2k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

δεν μπορουμε να το κανουμε απο 15 μεχρι 22? 7ημερο! αυτο σιγα μην το εχει ξανακανει καποιος

ναι θα κάνουμε τουρ στην καρότσα του αγροτικού σου μέσα στην πόλη :P

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ναι θα κάνουμε τουρ στην καρότσα του αγροτικού σου μέσα στην πόλη :P

χαχχαχαχα , δεν εχω θεμα και το ξερεις! 

 

μαζι με τις συμμετοχες σας , γραψτε απο διπλα παιδια , ποιος θελει να τον κανω tour για να εκτυπωσω και τα αναλογα φυλλαδια!!

στο πακετο υπαρχει ενα μπουκαλακι νερο , και ενα ποτο.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

χαχχαχαχα , δεν εχω θεμα και το ξερεις! 

 

μαζι με τις συμμετοχες σας , γραψτε απο διπλα παιδια , ποιος θελει να τον κανω tour για να εκτυπωσω και τα αναλογα φυλλαδια!!

στο πακετο υπαρχει ενα μπουκαλακι νερο , και ενα ποτο.

τα προφυλακτικά για το μπουγέλο τα βάζω εγώ :P

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μη μπερδεύστε, μιλάμε για μία συνάντηση, όχι δύο.

 

Αν όλοι όσοι δήλωσαν αρχικά στις 22/10 δεν έχουν πρόβλημα για 15/10, θα αλλάξουμε την ημερομηνία σε 15/10 για να έχουμε και τη nenya στην παρέα μας. Αν έστω κι ένας δε μπορεί, τότε η ημερομηνία μένει η αρχική, δηλαδή 22/10...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συνάντηση Insomnia στη Θεσσαλονίκη, Σάββατο 22 Οκτωβρίου. Σημείο και ώρα συνάντησης θα επιλεγεί τις επόμενες μέρες.

 
Έχουν δηλώσει συμμετοχή μέχρι τώρα:

1. mary
2. parsifal
3. discoboyminimal
4. Gi0
5. flik
6. radiohead
7. jmirko15
8. vassilis018
9. jimmys98 (ίσως)
10. ALLisCHAOS
11. mylo
12. spy94
13. Dim.ls

14. BadBoy

15. mad-professor (με επιφύλαξη)


Αν ξέχασα κάποιον/κάποια, διορθώστε με!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν θέλεις αλλά μας τα άλλαξες.

 

Ντάξει, ηρέμησε λίγο. Μια ευγενική πρόταση έκανα, όχι απαίτηση. Sorry κιόλας δηλαδή. Αλλά μην ανησυχείς, δεν σας το αλλάζω/δεν σας το χαλάω. Με όσα άτομα είναι να βγω θα βγω, με άτομα που δεν γκρινιάζουν που θέλω ν'ανέβω για 1η φορά στη ζωή μου στα μέρη σας και να σας γνωρίσω.

 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μας έκανες τον πύργο γκρι απο λευκο κ μιλας κιολας. ω,! τι θρασος θεε μου !!!!  :-D

 

δεν μπορουμε να το κανουμε απο 15 μεχρι 22? 7ημερο! αυτο σιγα μην το εχει ξανακανει καποιος

 

κι εγω μεσα γι'αυτο το σεναριο !  B)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Ντάξει, ηρέμησε λίγο. Μια ευγενική πρόταση έκανα, όχι απαίτηση. Sorry κιόλας δηλαδή. Αλλά μην ανησυχείς, δεν σας το αλλάζω/δεν σας το χαλάω. Με όσα άτομα είναι να βγω θα βγω, με άτομα που δεν γκρινιάζουν που θέλω ν'ανέβω για 1η φορά στη ζωή μου στα μέρη σας και να σας γνωρίσω.

 

 

Τελικά το αγκίστρι δουλεύει καλά. Και το αν είμαι γκρινιάρης το ξέρουν τα παιδιά που έχουμε βγει τόσες φορές. Άντε μην με πιάσει το τοπικιστικό μου και ακούσεις καμία ευχή.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

:) δεν μπορώ να γνωρίζω τί είσαι, είδα μόνο τα ποστ σου εδώ. Τα οποία έπρεπε να μυρίσω τα νύχια μου ότι είναι χιουμοράκι μάλλον. Οκ χαίρομαι που το ξεκαθαρίσαμε γιατί δεν ξέρω αν το έχεις προσέξει κι εσύ, πάρα πολλοί χρήστες του φόρουμ μας μιλάνε με άσχημο τρόπο και ειρωνείες όλη την ώρα, οπότε είναι δύσκολο να ξέρουμε ποιός κάνει όντως πλάκα και ποιός όχι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

:) δεν μπορώ να γνωρίζω τί είσαι, είδα μόνο τα ποστ σου εδώ. Τα οποία έπρεπε να μυρίσω τα νύχια μου ότι είναι χιουμοράκι μάλλον. Οκ χαίρομαι που το ξεκαθαρίσαμε γιατί δεν ξέρω αν το έχεις προσέξει κι εσύ, πάρα πολλοί χρήστες του φόρουμ μας μιλάνε με άσχημο τρόπο και ειρωνείες όλη την ώρα, οπότε είναι δύσκολο να ξέρουμε ποιός κάνει όντως πλάκα και ποιός όχι.

Είδες τι καλός που είμαι; Άντε θα σε φέρω και δώρο έκπληξη από το μαγαζί. :-P

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΟΚ, για να κάνουμε ένα τεστ:

 

Όσοι έχουν δηλώσει έως τώρα και θα μπορούσαν να έρθουν και στις 15 Οκτωβρίου, παρακαλώ να κάνουν like σε αυτό εδώ το post ή να ποστάρουν για επιβεβαίωση.

Α όχι φίλε. Για Αθηναίο/α δεν αλλάζω ημερομηνίες :P

 

(Πέρα από την πλάκα μάλλον είμαι ΟΚ για 15)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...