Προς το περιεχόμενο

προβλημα με epson sx105


antoniss69

Προτεινόμενες αναρτήσεις

πεδια καλησπερα εχω τον παραπανω εκτυπωτη και μετα απο αντικατασταση μελανιων (αυθεντικα) δεν μου λειτουργει μονο το μαυρο.ξερει καπιος τι πρεπει να κανω?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πεδια καλησπερα εχω τον παραπανω εκτυπωτη και μετα απο αντικατασταση μελανιων (αυθεντικα) δεν μου λειτουργει μονο το μαυρο.ξερει καπιος τι πρεπει να κανω?

καπιος?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

οταν εννοεις δεν λειτουργει σου λειε οτι το μαυρο ειναι αδειο ή οτι απλα δεν εκτυπωνει το μαυρο?

δεν εκτυπωνει ενω το δειχνει γεματο το μελανι 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τοτε εχει βουλωσει το μπεκ που βγαζει μαυρο. Δοκιμασε να κανεις καθαρισμο κεφαλης.

εκανα τα παντα μεσα απο τον πινακα του εκτυπωτη αλλα τιποτα..και κεφαλης και ακροφυσιων,

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αμα ειχες καιρο να το δουλεψεις τοτε δεν γινεται αυτο πρεπει να το πας στην octabit που εχει το service της epson. Γενικοτερα η epson εχει θεμα με βουλωμενες κεφαλες λογω της τεχνολογιας που χρησιμοποιει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αμα ειχες καιρο να το δουλεψεις τοτε δεν γινεται αυτο πρεπει να το πας στην octabit που εχει το service της epson. Γενικοτερα η epson εχει θεμα με βουλωμενες κεφαλες λογω της τεχνολογιας που χρησιμοποιει.

ποσο θα στοιχισει??αμα ειναι να παω να παρω καινουργιο πολυμηχανημα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

συνηθως το καλυπτει η εγγυηση. Αν δεν εισαι μεσα στην εγγυηση θα παει γυρω στα 40-50Ε. Αν παντως δεν εκτυπωνεις σε καθημερινη βαση πηγαινε καλυτερα σε HP. Oταν αλλαζεις μελανια στην hp ειναι πακετο καινουργια μπεκ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

συνηθως το καλυπτει η εγγυηση. Αν δεν εισαι μεσα στην εγγυηση θα παει γυρω στα 40-50Ε. Αν παντως δεν εκτυπωνεις σε καθημερινη βαση πηγαινε καλυτερα σε HP. Oταν αλλαζεις μελανια στην hp ειναι πακετο καινουργια μπεκ.

κατι τετιο με βλεπω να κανω γιατι γεμιζουν κιολας της hp απο τι εχω ακουσει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 εβδομάδες αργότερα...

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...