Προς το περιεχόμενο

PC Gaming (Συζήτηση)


Psycho_Warhead

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 13,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Για να παιξεις next gen στο pc και ειδικα στο λαπτοπ που εχω εγω ειδικα αστα βραστα.Αμα δν τα σκασεις χοντρα να παρεις ενα δυνατο pc η λαπτοπ δεν θα δεις δουλεια κ μιλαω για τιμες 700 800+ οποτε αντε γεια.Κονσολα πλεον για gaming :P

Δεν ξερω τι ειναι το "next gen" αλλα και με 300 ευρω PC παιζεις. Τωρα αν θες 1440p και ολα ultra 60fps τοτε ναι, θες 700-800, αλλα η συγκριση με κονσολα ειναι αστεια, μιας και η κονσολα παιζεις sub 1080 sub 30fps με medium. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 DOTA_2.jpg

 

dota2international_.jpg?quality=80&w=840

PC MASTER RACE ΜΟΝΟ,αν πεθανουν τα Desktop pc δεν θα εχω λογο υπαρξης...Ναι θελω αυτη τη μεγαλη κουμουτσα διπλα μου που καιει 2kw ...χεχεχεχεχεχε

 

Χωρις πλακα,μιας και ειμαι καινουριος σχετικα στο φορουμ,ξερετε τπτ για καινουριες μηχανες γραφικων?Γιατι ειμαι και λιγο ασχετος απο αυτα τα θεματα...Δλδ γραφικα που θα αξιοποθησουν την ιπποδυναμη με σωστο προγραμματισμο την δυναμη των καρτων με εντυπωισακα εφε...(DirectX12 FTW)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Ωραίο το Shadow Complex. Νωρίς το θυμήθηκαν να το φέρουν και στο PC :/ αλλά όπως και θα είναι σίγουρη αγορά από μένα (στην σωστή τιμή και με δεδομένο ότι το remaster / port θα είναι αξιοπρεπές). 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Tα 20 παιχνιδια με τις μεγαλυτερες πωλησεις στο steam το Νοεμβριο  

http://www.dsogaming.com/news/steam-report-more-than-35-million-copies-of-games-were-sold-in-november-2015/

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Tα 20 παιχνιδια με τις μεγαλυτερες πωλησεις στο steam το Νοεμβριο  

http://www.dsogaming.com/news/steam-report-more-than-35-million-copies-of-games-were-sold-in-november-2015/

Τι ειναι αυτα ρε???Στο top 20 των πωλησεων το Left 4 Dead 2,Call Of Duty World at War και Half life 2???

 

Καλα τι στο καλο γινεται??

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Τι ειναι αυτα ρε???Στο top 20 των πωλησεων το Left 4 Dead 2,Call Of Duty World at War και Half life 2???

 

Καλα τι στο καλο γινεται??

 

Λόγω των sales φαντάζομαι. Το HL2 είχε 2,5$ ξέρω 'γω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχιζω να πιστευω οτι τα παραπανω δεν παιζει να ειναι σωστα. Αυτο το Left 4 dead που το εχουν δωσει και δωρεαν αλλα ειναι και παλιο παιχνιδι,δεν γινεται εν ετη 2015 και σχεδον 2016 να συνεχιζει να κανει τετοιες πωλησεις.

 

Καλα τι στο καλο ολοι νεους λογαριασμους εχουν φτιαξει και δεν το εχουν και το αγοραζουν τωρα???

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Oi χρηστες του steam αυξανονται συνεχως αρα οι νεοι χρηστες αγοραζουν και παλια παιχνδιια εκτος απο καινουργια κυριως οταν εχει sale.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το να πουλαει το Counter strike το καταλαβαινω. Το Call Of Duty World at war παιχνιδι του 2008 παρακαλω απο που και ως που 17 σε πωλησεις τον Νοεμβριο ειδικα και στην αυτη που αναφερεται???

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στο pc επειδή η βιβλιοθήκη ειναι ενιαία ο κόσμος αγοράζει παλαιότερα παιχνίδια σε βαθμό πολύ μεγαλύτερο απο τις κονσολες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...