Προς το περιεχόμενο

PC Gaming (Συζήτηση)


Psycho_Warhead

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Το Battlefield 3 είχε mission με τρομοκρατικό χτύπημα στο Παρίσι 13 Νοεμβρίου και οι θεωρίες συνωμοσίας πάνε κι έρχονται :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 13,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Το Battlefield 3 είχε mission με τρομοκρατικό χτύπημα στο Παρίσι 13 Νοεμβρίου και οι θεωρίες συνωμοσίας πάνε κι έρχονται :P

Έμ, βάλαν ιδέες στους Τζιχαντιστές!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το Battlefield 3 είχε mission με τρομοκρατικό χτύπημα στο Παρίσι 13 Νοεμβρίου και οι θεωρίες συνωμοσίας πάνε κι έρχονται :P

 

Μα λεγεται οτι ειχαν κωδικα επικοινωνιας μεταξυ τους στην πραγματικοτητα παιζοντας online στο CoD στο PS4 αν δεν απατωμαι..

Αλλος ενας λογος για να μην γουσταρω το call of booty :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

νόμιζα ότι η EA είχε την αποκλειστικότητα για SW license σε παιχνίδια

 

πάντως να μην είναι re-skinned Assassin's Creed (είναι της μόδας το re-skin  <_< )

 

imho θα προτιμούσα ένα SW a la Planetside

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για να παιξεις next gen στο pc και ειδικα στο λαπτοπ που εχω εγω ειδικα αστα βραστα.Αμα δν τα σκασεις χοντρα να παρεις ενα δυνατο pc η λαπτοπ δεν θα δεις δουλεια κ μιλαω για τιμες 700 800+ οποτε αντε γεια.Κονσολα πλεον για gaming :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για να παιξεις next gen στο pc και ειδικα στο λαπτοπ που εχω εγω ειδικα αστα βραστα.

 

αλλο πράμα ειναι το pc και αλλο το laptop :-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

" Το PC εχει πεθανει "

 

Αχρείαστο το θεωρεί πλέον ο Tim Cook

 

Η δηλωση του: "γιατί να θέλετε να αγοράσετε ένα PC πια; Όχι αλήθεια, γιατί να αγοράσετε ένα;”

 

 

 DOTA_2.jpg

 

dota2international_.jpg?quality=80&w=840

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για να παιξεις next gen στο pc και ειδικα στο λαπτοπ που εχω εγω ειδικα αστα βραστα.Αμα δν τα σκασεις χοντρα να παρεις ενα δυνατο pc η λαπτοπ δεν θα δεις δουλεια κ μιλαω για τιμες 700 800+ οποτε αντε γεια.Κονσολα πλεον για gaming :P

 

Ευχαριστουμε για την διαφωτιση Zakris1234 αλλα δινεις που δινεις τζαμπα feedback στο λαο,κανε την χαρη στον εαυτο σου και κυριως σε εμας να γινεται σε ενα thread που εχει νοημα  ε; 

Αντε καλη εβδομαδα..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...