Προς το περιεχόμενο

PC Gaming (Συζήτηση)


Psycho_Warhead

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Γεια σας, ψαχνω το Age of Empires Gold Edition (νομιζω ειναι το 1ο age of empire που εχει βγει.. και κατα την γνωμη μου το καλυτερο!)

Αμα μπορειτε-ξερετε να μου πει καποιος που το πουλανε ή αν το πουλαει αυτος να μου στειλει ενα μηνυμα, ευχαριστω!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 13,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Στις 31/10/2015 στις 4:27 ΜΜ, JimGamerGR είπε

Γεια σας, ψαχνω το Age of Empires Gold Edition (νομιζω ειναι το 1ο age of empire που εχει βγει.. και κατα την γνωμη μου το καλυτερο!)

Αμα μπορειτε-ξερετε να μου πει καποιος που το πουλανε ή αν το πουλαει αυτος να μου στειλει ενα μηνυμα, ευχαριστω!

  Δεν προσπάθησα καν
http://www.ebay.com/itm/AGE-OF-EMPIRES-Gold-Edition-Inc-Expansion-Brand-New-/360214576690?hash=item53de763e32:m:mj1Dq1SEVC6qhiG4Lrn1ZGg(+Τζάμπα shipping ο φίλος)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πρώτα μια ερώτηση, γιατι αυτο το θέμα που ουσιαστικά ειναι κατι σαν νέα για pc δεν καρφιτσώνεται και ειμαστε αναγκασμένοι να το ψάχνουμε κάθε φορά;

 

Blizzard job listing suggests a return of its classics

 

It sounds very much like StarCraft, Warcraft 3, and Diablo 2 are being remastered for modern PCs.

 

http://www.pcgamer.com/blizzard-job-listing-suggests-a-return-of-its-classics/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η Remedy θελει το Quantmum break στο pc  http://www.dsogaming.com/news/remedys-same-lake-would-love-to-see-quantum-break-on-pc-confirms-alan-wake-2/

 

Μετα απο κανα χρονο το αργοτερο απο την κυκλοφορια του στο one θα το δουμε και στα pc.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παιδες να ρωτησω κατι μιας και δεν εχω απλετο χρονο να ψαξω στο ιντερνετ,μπορει καποιο παλικαρι να μου πει πως τα πηγαινει το GAMING απο οικονομικης αποψης?Αργοπεθαινει λογω των κονσολων η αντιθετως μαμαει?ευχαριστω!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν ειναι ουσιαστικη ερωτηση...αν ρωτας πιθανον δεν εχεις ασχοληθει...ανδεν εχεις ασχοληθει μαλλον δεν σου αρεσε/αρεσει?οποτε γιατι να το κανεις?

Τωρα αν θες να δοκιμασεις να κανεις την αρχη υπαρχουν θετικα και αρνητικα και για τα 2...αν εχεις PC ξεκινα απο κει για να μην μπεις σε εξοδα και τελικα δεν το πολυψηνεις...αργοτερα το βλεπεις και για κονσολες...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παιδες να ρωτησω κατι μιας και δεν εχω απλετο χρονο να ψαξω στο ιντερνετ,μπορει καποιο παλικαρι να μου πει πως τα πηγαινει το GAMING απο οικονομικης αποψης?Αργοπεθαινει λογω των κονσολων η αντιθετως μαμαει?ευχαριστω!

Εχει καποιο νοημα να παρεις καποια απαντηση στο παραπανω???Ασε που 3 post πιο πανω υπαρχει ηδη απαντηση απο πλευρας ΕΑ.

Υπαρχει καποιος ουσιωδης λογος που το ρωτας ??

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μια ερώτηση: το Fallout 4 είναι First Person?

Βλέπω κάτι gameplay trailer και έτσι φαίνεται.

Δεν έχω παίξει τίποτε άλλο της σειράς.

 

Αν είναι πείτε μου να σταματήσω να το κατεβάζω γιατί δεν μου αρέσουν, ευχαριστώ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν ειναι ουσιαστικη ερωτηση...αν ρωτας πιθανον δεν εχεις ασχοληθει...ανδεν εχεις ασχοληθει μαλλον δεν σου αρεσε/αρεσει?οποτε γιατι να το κανεις?

Τωρα αν θες να δοκιμασεις να κανεις την αρχη υπαρχουν θετικα και αρνητικα και για τα 2...αν εχεις PC ξεκινα απο κει για να μην μπεις σε εξοδα και τελικα δεν το πολυψηνεις...αργοτερα το βλεπεις και για κονσολες...

 

Εχει καποιο νοημα να παρεις καποια απαντηση στο παραπανω???Ασε που 3 post πιο πανω υπαρχει ηδη απαντηση απο πλευρας ΕΑ.

Υπαρχει καποιος ουσιωδης λογος που το ρωτας ??

Ειμαι γνωστης και ξερω απο pc gaming.Απλως θελω να δω αν οι εταιρειες παραταν το pc gaming και αρα και το αντιστοιχο δυνατο hardware για τους console peasants...δεν με ενδιαφερει η ea αλλα γενικα ολες οι εταιριειες σε αυτον τον χωρο ακομα και οι intel-amd-nvidia(απο πλευρας hardware)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παιδες να ρωτησω κατι μιας και δεν εχω απλετο χρονο να ψαξω στο ιντερνετ,μπορει καποιο παλικαρι να μου πει πως τα πηγαινει το GAMING απο οικονομικης αποψης?Αργοπεθαινει λογω των κονσολων η αντιθετως μαμαει?ευχαριστω!

Ειμαι γνωστης και ξερω απο pc gaming.Απλως θελω να δω αν οι εταιρειες παραταν το pc gaming και αρα και το αντιστοιχο δυνατο hardware για τους console peasants...δεν με ενδιαφερει η ea αλλα γενικα ολες οι εταιριειες σε αυτον τον χωρο ακομα και οι intel-amd-nvidia(απο πλευρας hardware)

Ελπιζω να καταλαβαινεις οτι το ενα δεν συμφωνει με το αλλο που γραφεις. Δεν γινεται να θεωρει καποιος τον εαυτο του γνωστη και οτι γνωριζει απο pc gaming αλλα να ρωταει μετα γενικες και απλες ερωτησεις που οπως λεει θα επρεπε να γνωριζει ηδη. Αλλωστε να στο πω και αλλιως δεν εχουν αλλαξει και πολλα τα τελευταια χρονια στο Pc gaming(κατι που θα επρεπε να γνωριζες φανταζομαι σαν γνωστης που λες)

 

Απλα οι κονσολες εχουν πουλησει εξ αρχης παρα πολυ,ειδικα το Ps4 αρα λογικο να πεφτει εκει μεγαλη προσοχη ειδικα και απο πλευρας hardware πλεον(αλλο ενα που επρεπε να ξερεις).

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ελπιζω να καταλαβαινεις οτι το ενα δεν συμφωνει με το αλλο που γραφεις. Δεν γινεται να θεωρει καποιος τον εαυτο του γνωστη και οτι γνωριζει απο pc gaming αλλα να ρωταει μετα γενικες και απλες ερωτησεις που οπως λεει θα επρεπε να γνωριζει ηδη. Αλλωστε να στο πω και αλλιως δεν εχουν αλλαξει και πολλα τα τελευταια χρονια στο Pc gaming(κατι που θα επρεπε να γνωριζες φανταζομαι σαν γνωστης που λες)

 

Απλα οι κονσολες εχουν πουλησει εξ αρχης παρα πολυ,ειδικα το Ps4 αρα λογικο να πεφτει εκει μεγαλη προσοχη ειδικα και απο πλευρας hardware πλεον(αλλο ενα που επρεπε να ξερεις).

Θα μπορουσες απλα να μου ειχες πει τις τελευταιες 3-4 γραμμες αλλα οκ συμβιβαζομαι και με την ψυχολογικη επιθεση σου.ειμαι 3 λυκειου και δεν εχω απλετο χρονο.περσυ διαβαζα καθημερινα το βραδακι αρθρα με τα οικονομικα των εταιρειων,γραφηματα,ποσοστα πωλησεων,που οδευουμε μετα την σιλικονη κτλπ,patches στα pc games  που με ενδιαφερουν αμεσα για απο τη μια το hardware καθοριζει την εμπειρια σας σε μεγαλο ποσοστο και απο την αλλη ηθελα να ξερω αν οι devs ιδρωνουν την φανελα τους και δεν τους σκαμε τζαμπα το 60 και το καθε 60αρικο στη μαπα?Νταξ σε καλυψα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αμα σκας 60αρια τοτε δεν εισαι και πολυ γνωστης μου φαινεται...

αλλα αν οντως τα σκας φανταζομαι δεν εχεις προβλημα να τα σκας στο PS4 για τα exclusive...οποτε παρτο μονο κερδισμενος μπορεις ν βγεις!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αιντε...ποιος ειπε εγω οτι προκειται να ακουμπησω τα λεφτα μου σε αυτην την π@π@ρι@ με ονομα ps4 η xbox?Σιγα μην βγω κερδισμενος κιολας χαχαχαχαχαχαχα καλο και αυτο με κανες και εκλαψα εκτος και αν με τρολλαρεις :P . φυσικα και δεν σκαω εξηνταρια μονο g2a εδω και πολυ καιρο.τροπος του λεγειν το 6οαρι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα μπορουσες απλα να μου ειχες πει τις τελευταιες 3-4 γραμμες αλλα οκ συμβιβαζομαι και με την ψυχολογικη επιθεση σου.ειμαι 3 λυκειου και δεν εχω απλετο χρονο.περσυ διαβαζα καθημερινα το βραδακι αρθρα με τα οικονομικα των εταιρειων,γραφηματα,ποσοστα πωλησεων,που οδευουμε μετα την σιλικονη κτλπ,patches στα pc games  που με ενδιαφερουν αμεσα για απο τη μια το hardware καθοριζει την εμπειρια σας σε μεγαλο ποσοστο και απο την αλλη ηθελα να ξερω αν οι devs ιδρωνουν την φανελα τους και δεν τους σκαμε τζαμπα το 60 και το καθε 60αρικο στη μαπα?Νταξ σε καλυψα?

Ναι και σου ξαναλεω τι νομιζεις οτι αλλαξε μεσα σε 1 μολις χρονο(ή και λιγοτερο?).Οτι ισχυε και παλια ισχυει και τωρα να στο πω αλλιως. Και δεν χρειαζεται να αφιερωσεις τις ωρες,1-2 αρθρα διαβαζεις και βλεπεις οτι ειναι μια απο τα ιδια πια.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επειδη βλεπω και ξερω οτι εσεις ειστε γνωστες και οχι αστεια(ξερετε πολλα πραγματα),ειπα να ρωτησω εδω.θα μπορουσες να μην μου ειχες απαντησει.Αλλα μιας και αποφασισες να απαντησεις δεν χρειαζοταν να γινει σε τετοιον επιθετικο τονο...

 

-btw,Θα δουμε καμια καινουρια μηχανη γραφικων πιο κοντα στην πραγματικοτητα?Θα ψαξω και στο ιντερνετ να δω τι παιζει,αλλα ας ρωτησω και εδω...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...