Προς το περιεχόμενο

PC Gaming (Συζήτηση)


Psycho_Warhead

Προτεινόμενες αναρτήσεις

6 λεπτά πριν, Psycho_Warhead είπε

Top 10 Best Optimized PC Games of 2022

Τραγική χρονιά..

Best optimized το portal rtx? 

Εδω επρεπε να μπει

https://www.dsogaming.com/articles/here-are-the-worst-optimized-pc-games-of-2022/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 13,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

46 λεπτά πριν, Arkin είπε

Best optimized το portal rtx? 

Εδω επρεπε να μπει

https://www.dsogaming.com/articles/here-are-the-worst-optimized-pc-games-of-2022/

Οι απαιτήσεις του είναι δικαιολογημένες από τη στιγμή που είναι full path-traced. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, Psycho_Warhead είπε

Top 10 Best Optimized PC Games of 2022

Τραγική χρονιά..

Best optimized παιχνίδι στο PC τίτλος όπως το Sonic Frontiers,που όπως αναφέρεται είναι κλειδωμένος στα 60fps? 🤔

Και το Fifa23, τίγκα στις αρνητικές κριτικές ειναι στο steam,πολλές απο τις οποίες αφορούν bugs/απόδοση.

Οχι και οι καλύτερες επιλογές θα έλεγα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλή χρονιά με υγεία, χαρές και ευτυχία !! Ας ελπίσουμε σε ένα έτος με optimized PC games χωρίς stutters, CPU optimization issues κλπ.

  • Like 11
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Δωρεάν στο gamepass όλα τα Yakuza, τα The Walking Dead που λένε ότι είναι εκπληκτικά παιχνίδια, Sniper Elite 5, Scorn, Return to Monkey Island (!!!!), Quantum Break, Prey, τα Ori, Ninja Gaiden Master Collection, The Evil Within, Elder Scrolls, Sim City, Assasin's Creed Odyssey, Scarlet Nexus, Outer Worlds, Wolfenstein, Quake μιλάμε για πολύ πράμα.

Επεξ/σία από Armoral
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
5 ώρες πριν, Armoral είπε

Δωρεάν στο gamepass όλα τα Yakuza, τα The Walking Dead που λένε ότι είναι εκπληκτικά παιχνίδια, Sniper Elite 5, Scorn, Return to Monkey Island (!!!!), Quantum Break, Prey, τα Ori, Ninja Gaiden Master Collection, The Evil Within, Elder Scrolls, Sim City, Assasin's Creed Odyssey, Scarlet Nexus, Outer Worlds, Wolfenstein, Quake μιλάμε για πολύ πράμα.

Πω ρε φίλε όλα τα Yakuza. Που τώρα τα δίνει στο Steam (σε προσφορά) 7 euro το καθένα από τα remastered και 6 euro για το καθένα από τα Kiwami.

Ποτέ δεν μου άρεσε η ιδέα του να νοικιάζεις παιχνίδια αντί να τα αγοράζεις αλλά με 1 euro για τον πρώτο μήνα ίσως αξίζει μια δοκιμή... το μόνο κακό είναι η ασυμβατότητα Steamlink και microsoft store games όσον αφορά τα controllers.

Επεξ/σία από Engimek
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να πούμε χρόνια πολλά στο star citizen που έγινε 10! Συγχαρητήρια που τα κατάφερε ως την Τετάρτη Δημοτικού επάξια ως τώρα και συνεχίζει.

Να ζήσουμε να το δούμε να ενηλικιώνεται!

Από καρδιάς να τα εκατοστήσει!

💗💗💗💗

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για το The Day before δεν έχει φτιαχτεί θέμα? 

Φτιάξτε ένα εσείς που το έχετε.. 😁

Δείξανε σήμερα βίντεο μετά απο αρκετούς μήνες, φαίνεται τόσο ενδιαφέρον και ωραίο που φοβάμαι οτι θα γίνει πατάτα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 ώρες πριν, valantis123 είπε

Για το The Day before δεν έχει φτιαχτεί θέμα? 

Φτιάξτε ένα εσείς που το έχετε.. 😁

Δείξανε σήμερα βίντεο μετά απο αρκετούς μήνες, φαίνεται τόσο ενδιαφέρον και ωραίο που φοβάμαι οτι θα γίνει πατάτα...

 

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

16 λεπτά πριν, Psycho_Warhead είπε

 

Το ότι το έκανα χθές 3-4 φορές αναζήτηση και δεν μου το έβγαζε... τι να πω σήμερα αναζήτηση και βγαίνει 1ο..🥴

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 ώρες πριν, valantis123 είπε

Το ότι το έκανα χθές 3-4 φορές αναζήτηση και δεν μου το έβγαζε... τι να πω σήμερα αναζήτηση και βγαίνει 1ο..🥴

Μην σκας, όλοι την έχουμε πατήσει, το search του φόρουμ είναι για κλάματα.
Εγώ τα ψάχνω στο google πάντως τα εδώ θέματα για να τα βρώ :P.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, xtrmsnpr είπε

Εγώ τα ψάχνω στο google πάντως τα εδώ θέματα για να τα βρώ :P.

Αυτό ήθελα να πω κι εγώ, απλά προσθέτεις τον όρο insomnia σε αυτό που ψάχνεις στο Google και είσαι έτοιμος.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...