Προς το περιεχόμενο

PC Gaming (Συζήτηση)


Psycho_Warhead

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Epic Games has officially released Unreal Engine 5.1

''The new automated Pipeline State Object (PSO) caching for DX12 simplifies the process needed to prepare a game for shipping in DX12. This is the biggest PC feature of this latest version. After all, this automated system will minimize shader compilation stutters in a lot of UE5.1 games.''

  • Like 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 13,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
23 ώρες πριν, maniacos93 είπε

Hell Let Loose

Αυτό παίζει στη μηνιαία συνδρομή Humble Bundle 7 ή 10€ ανάλογα- πάντως καλή ιδέα για δοκιμή αλλά να ξέρεις θέλει παρέα ή συνενόηση καλή με τους συμπαίκτες. Εγω το έχω αλλά δεν έχω πετύχει άλλους Έλληνες να μπούμε μαζί. Όποιος το χει και ψάχνει συνφανταρο ας στείλει 

22 ώρες πριν, maniacos93 είπε

Να 'σαι καλά βρε @Arkin. Δεν κοιτάω συνήθως τα ελληνικά καταστήματα γιατί έχω να αγοράσω physical, όσο physical θεωρείται το κλειδί σκέτο 😅, για PC καμιά 15ετία με μερικές εξαιρέσεις τύπου preorder, κ.τ.λ. Το 99% των παιχνιδιών μου για PC πλέον είναι από αγορές digital.

(Γενικό σχόλιο το παρακάτω)

Παίδες, όπως έγραψα και νωρίτερα αν έχετε κάποιο παρόμοιο να προτείνεται και ίσως καλύτερο από το BF2042 ευπρόσδεκτες οι προτάσεις σας να κάνουμε συζήτηση κιόλας.

Θα μπει Gamepass 

Επεξ/σία από 7nisiotis
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, 7nisiotis είπε

Αυτό παίζει στη μηνιαία συνδρομή Humble Bundle 7 ή 10€ ανάλογα- πάντως καλή ιδέα για δοκιμή αλλά να ξέρεις θέλει παρέα ή συνενόηση καλή με τους συμπαίκτες. Εγω το έχω αλλά δεν έχω πετύχει άλλους Έλληνες να μπούμε μαζί. Όποιος το χει και ψάχνει συνφανταρο ας στείλει 

Θα μπει Gamepass 

Αν και είχα παλιότερα Gamepass για 3-4 games που ήθελα να δοκιμάσω, δεν το χρησιμοποιώ πλέον. Προτιμώ να αγοράζω τα games και να τα παίζω όποτε θέλω χωρίς να σκέφτομαι ότι π.χ. σε 1-2-5-6 μήνες μπορεί το game να βγει από το Gamepass και να μην είναι πλέον διαθέσιμο. Επειδή με ξέρω γι' αυτό το λέω. Π.χ. μπορεί να αγοράσω ένα game που είδα σε προσφορά τώρα αλλά να το παίξω σε κανένα χρόνο. 😅

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

14 ώρες πριν, {TDi}Dj2k..infc είπε

Δεν έχω θέμα με minor spoilers, αλλα να ξέρω το τέλος δεν γουστάρω. :P

Θα ακολουθεί όμως πιστά το βιβλίο ή θα είναι adaptation και woke αλα ροπ;:P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

23 hours ago, {TDi}Dj2k..infc said:

Δεν έχω θέμα με minor spoilers, αλλα να ξέρω το τέλος δεν γουστάρω. :P

Υπάρχει ανατροπή κ alternate endings, δεν μπορώ όμως να πω τίποτα παραπάνω... 

😂

6 hours ago, xtrmsnpr said:

Ο Deneau στο Star Citizen:

"Hold my cup b***"

:D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...