Προς το περιεχόμενο

PC Gaming (Συζήτηση)


Psycho_Warhead

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 13,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Αν γινει κατι τετοιο θα ναι dream come true.Απτα καλυτερα FPS στην ιστορια του gaming

Το πρώτο Far Cry; Παιδιάαα, που ζείτε; :ο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Off topic 

Παντως το πρωτο FC εχει μεινει στο μυαλο μου σαν παιχνιδι με απιστευτα επαναστατικα για την εποχη γραφικα (το πρωτο παιχνιδι με φανταστικο water simulation και επισης το πρωτο που χρησιμοποιησε pixel shaders 3ης γενιας) και πολυ ωραιο τροπικο περιβαλλον. 

Aπο τα καλυτερα fps στην ιστορια; Δεν ειμαι τοσο σιγουρος.. Εχω προχειρα στο μυαλο μου τουλαχιστον 10 που ειναι κλασεις ανωτερα. Χαραγμενο παντως για την απιστευτη αντιδραση μου στα γραφικα οταν κατεβασα στην pstn τοτε το demo των 500Gb πριν γινει release, που δεν το ηξερε η μανα του σαν τιτλο ναι.. Αυτο ισχυει..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ειπα οτι ειναι απτα κορυφαια  FPS λογω του ασυλληπτου single player campaign.Ουτε απο αποψη competitive,ουτε απο αποψη mechanics το εθεσα(αν και ειναι μια χαρα)

 

Τοσο χορταστικο single player campaign με φοβερο level design,ατμοσφαιρα,setting αλλα και length ισως μονο σε RPG να χω ξανα συναντησει.

 

Το πρωτο FarCry ειναι χωρις υπερβολη για μενα απτα κορυφαια παιχνιδια της προηγουμενης δεκαετιας,τα εξαιρετικα γραφικα για την εποχη τοτε ειναι απλα το κερασακι στην τουρτα για μενα

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ηταν πολύ ωραιο παιχνίδι δεν το αμφισβητει κανεις αυτο..Το οποίο αν εγινε σημείο αναφοράς απο κατι αυτο ήταν αναμφισβητητα τα γραφικά του.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Μας πάνε στο παρελθόν με το νέο Far Cry(Primal) ;

 

https://twitter.com/jasonschreier

 

https://www.youtube.com/watch?v=eAQmt-60nUY

Επεξ/σία από Psycho_Warhead
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Off topic 

Εχω προχειρα στο μυαλο μου τουλαχιστον 10 που ειναι κλασεις ανωτερα. 

 

Για πες τα 10 για σένα, καθαρά φιλική περιέργεια έτσι :)

Δεν έχω παίξει κανένα FC, απλά με ενδιαφέρει η άποψη σου. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...