Προς το περιεχόμενο

PC Gaming (Συζήτηση)


Psycho_Warhead

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 13,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • Moderators
2 λεπτά πριν, {TDi}Dj2k..infc είπε

 

Αν και fan του VT2 (το 1 δεν το είχα παίξει), δεν περίμενα ακόμα να ασχοληθώ με το DT, αλλά παίζοντας την beta, μου άρεσε και το σκέφτομαι "νωρίς" τώρα. Και χάρηκα που έχουμε Bardin Ogryn, Sienna Psyker, not sure για Kerilian.
Για να φτιάξουν το performance σε 1 μήνα...δύσκολο το βλέπω πάντως.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
14 ώρες πριν, GhostRiderLSOV είπε

Αν και fan του VT2 (το 1 δεν το είχα παίξει), δεν περίμενα ακόμα να ασχοληθώ με το DT, αλλά παίζοντας την beta, μου άρεσε και το σκέφτομαι "νωρίς" τώρα. Και χάρηκα που έχουμε Bardin Ogryn, Sienna Psyker, not sure για Kerilian.
Για να φτιάξουν το performance σε 1 μήνα...δύσκολο το βλέπω πάντως.

Εγώ ξενέρωσα τρελα το ποσο γρήγορα εξαφανίζονται τα decals/bodies. Βασικά είναι και ο λόγος που δεν θα το πάρω τελικά, άμα βάλουν setting τότε ίσως.

Το performance δεν θα φτιάξει μάλλον ποτε, μιλάμε για FatfuckinShark, άμα δεν μπόρεσαν ποτε μετά από τρία games να βγάλουν ένα καλά optimized game μάλλον δεν θα μπορέσουν ποτε.

 

Επεξ/σία από {TDi}Dj2k..infc
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

23.00 ξεκιναει το evet της KONAMI. απο οτι λενε οι φημες, μαλλον θα δειξουν το remake του Silent Hill 2, το οποιο ισως ειναι (time) exclusive για το PS5. 

 

Επεξ/σία από KilliK
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 ώρες πριν, Alexaras1991 είπε

Οι απαιτήσεις συστήματος για το Silent Hill 2 Remake, γελάνε και οι πέτρες. 

unknown.png.f23fc00df3a2af4e68c313e0cacc9e29.png

2080RTX, additional notes που φαίνεται λες και γράφτηκαν απ΄π κάποιον άσχετο με το PC gaming. Πολύ επαγγελματική ανάρτηση των specs, μπράβο Bloober 😂

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

39 λεπτά πριν, Alexaras1991 είπε

Το Vampire Survivors μόλις βγήκε σήμερα full https://store.steampowered.com/app/1794680/Vampire_Survivors/

Τα καλύτερα 4€ που έχω ξοδέψει 😛

Το επαιζα το καλοκαιρι αρκετα. Εχω σταματησει κανα 2μηνο, τωρα που βγηκε το full release θα το κατεβασω παλι. Τοτε νομιζω το ειχα παρει 1,90?2,90? Κατι τετοιο... Πολυ καλο παιχνιδακι για το ειδος του

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 ώρες πριν, Alexaras1991 είπε

Το Vampire Survivors μόλις βγήκε σήμερα full https://store.steampowered.com/app/1794680/Vampire_Survivors/

Τα καλύτερα 4€ που έχω ξοδέψει 😛

τους εστειλα tweet και τους ζητησα να το πανε στα 10ε. τα καλα παιχνιδια πρεπει να τιμουνται αναλογως.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...