Προς το περιεχόμενο

PC Gaming (Συζήτηση)


Psycho_Warhead

Προτεινόμενες αναρτήσεις

1 ώρα πριν, GhostRiderLSOV είπε

@KilliK Ποιο είναι το αρχαιοελληνικό game; Δεν φαίνεται να το έβαλες.

oυπς, το ξεχασα. το διορθωσα. προσθεσα και το full demo του.

1 ώρα πριν, Ren_Hoek είπε

Μολις έκανα claim το free trial της ubisoft που είναι μέχρι τις 10/10, αλλά με χρέωσε 1€.

Αμμ τι φάση; 😂 Είναι free τελικά ή όχι; Το είχε ως σήμανση ότι θα ελέγξει την κάρτα μου αν όντως είναι valid αλλά δεν περίμενα να τα πάρει. Έχει κάνει κάποιος άλλος αυτές τις μέρες και να του συνέβη;

Καλά 1€ ευρώ είναι για 20 μέρες δωρέαν gaming, δεν τρέχει τίποτα. Απλώς από περιέργεια για το πως δουλεύουν τα free trials. 🤷‍♂️

1e θυμαμαι το ειχα παρει και εγω παλια, οταν ηταν δωρεαν στην δοκιμαστικη φαση.

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 13,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

https://www.globenewswire.com/news-release/2022/09/20/2519483/0/en/NVIDIA-Introduces-DLSS-3-With-Breakthrough-AI-Powered-Frame-Generation-for-up-to-4x-Performance.html

Φαίνεται το DLSS 3.0 θα υποστηρίζεται μόνο απο τις νέες 40 Series της NVidia.. ελπίζω μελλοντικά οι υπόλοιποι με DLSS 2.0 να μην φάμε φόλα.

OsJdqDCF

 

Επεξ/σία από >-Nosakos<-
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

21 ώρες πριν, Ren_Hoek είπε

Μολις έκανα claim το free trial της ubisoft που είναι μέχρι τις 10/10, αλλά με χρέωσε 1€.

Αμμ τι φάση; 😂 Είναι free τελικά ή όχι; Το είχε ως σήμανση ότι θα ελέγξει την κάρτα μου αν όντως είναι valid αλλά δεν περίμενα να τα πάρει. Έχει κάνει κάποιος άλλος αυτές τις μέρες και να του συνέβη;

Καλά 1€ ευρώ είναι για 20 μέρες δωρέαν gaming, δεν τρέχει τίποτα. Απλώς από περιέργεια για το πως δουλεύουν τα free trials. 🤷‍♂️

Έχω την εντύπωση ότι αυτό το ευρώ επιστρέφεται. Το κρατάνε για κάποιες μέρες και μετά μπαίνει ξανά στο λογαριασμό σου, υποτίθεται για να ελέγξουν αν τα στοιχεία που έδωσες είναι υπαρκτά. Πάντως επειδή το έδωσα και παίζω τώρα το Immortals Fenyx Rising θα το κοιτάξω ξανά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, Makam είπε

Έχω την εντύπωση ότι αυτό το ευρώ επιστρέφεται. Το κρατάνε για κάποιες μέρες και μετά μπαίνει ξανά στο λογαριασμό σου, υποτίθεται για να ελέγξουν αν τα στοιχεία που έδωσες είναι υπαρκτά. Πάντως επειδή το έδωσα και παίζω τώρα το Immortals Fenyx Rising θα το κοιτάξω ξανά.

Ναι έτσι είναι, μου επιστράφηκε σήμερα το πρωί. Και γω για immortals και valhalla το δοκίμασα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Το χρημα πεφτει,μεγαλωνει η ομαδα και φτιαχνονται νεα στουντιο..

Επεξ/σία από optimus prime
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
4 ώρες πριν, panagiotis54 είπε

Star Citizen passes half billion dollars funding milestone, still no game launches in sight

r/gaming - Star Citizen passes half billion dollars funding milestone, still no game launches in sight

Από το 2013 το θυμάμαι αυτό που ήμουν 18 χρονών, φοιτητής και μιλούσαμε 3+ τα χαραματα με φίλο στο Skype και πάνω στη κουβέντα έπλεκε το εγκώμιο γι'αυτό το επερχόμενο έπος..που "σύντομα" θα κυκλοφορούσε και σκεφτόταν ότι θα πρέπει να αναβαθμίσει την gtx570 του σε 780(!) για να το παίξει....... Θυμάμαι είχε σκάσει 100€ στο kickstarter :P

Επεξ/σία από 7nisiotis
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα το πω οσο απλα γινεται.

- Το πρωτο Crysis εχει DX9 version.
- Το DLSS 3 βελτιωνει τις επιδοσεις παιχνιδιων ακομα και σε CPU-bound scenarios
- Το RTX Remix υποστηριζει DX9 games, προσθετει full ray tracing effects, βελτιωνει τα textures και μπορει να ενσωματωσει το DLSS 3 σε αυτα.

ΒΓΑΛΤΕ CRYSIS RTX REMASTER ΝΑ ΓΟΥΣΤΑΡΟΥΜΕ

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 ώρες πριν, 7nisiotis είπε

Από το 2013 το θυμάμαι αυτό που ήμουν 18 χρονών, φοιτητής και μιλούσαμε 3+ τα χαραματα με φίλο στο Skype και πάνω στη κουβέντα έπλεκε το εγκώμιο γι'αυτό το επερχόμενο έπος..που "σύντομα" θα κυκλοφορούσε και σκεφτόταν ότι θα πρέπει να αναβαθμίσει την gtx570 του σε 780(!) για να το παίξει....... Θυμάμαι είχε σκάσει 100€ στο kickstarter :P

 Τουλάχιστον όταν θα βγει θα το χαρεί όπως πρέπει με τους 20th gen και ΚΡΑ - ΧΤΗ - ΕΞ 15080.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, john2gr είπε

Θα το πω οσο απλα γινεται.

- Το πρωτο Crysis εχει DX9 version.
- Το DLSS 3 βελτιωνει τις επιδοσεις παιχνιδιων ακομα και σε CPU-bound scenarios
- Το RTX Remix υποστηριζει DX9 games, προσθετει full ray tracing effects, βελτιωνει τα textures και μπορει να ενσωματωσει το DLSS 3 σε αυτα.

ΒΓΑΛΤΕ CRYSIS RTX REMASTER ΝΑ ΓΟΥΣΤΑΡΟΥΜΕ

Και όχι μόνο, είναι πολλά. Far Cry 1, DOOM 3, HL 2 και πολλά ακόμα. Το θέμα είναι, οι εταιρείες δεν θα έχουν πρόβλημα με αυτό αφού τους χαλάει τα πλάνα για οτιδήποτε remaster/remake ;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

προσωπικα παντως δεν ειμαι τοσο σιγουρος πως εγω ή εστω ο ποζιτρονικος εγκεφαλος που θα εμπεριεχομαι, στο διαστημοπλοιο μας, που θα μας βοηθαει στην ανευρεση νεου κατοικισιμου πλανητη, θα αισθανθει αυτο το δεος και την ευχαριστηση παιζοντας star citizen το ετος 3642....την ωρα που θα ειμαι ηδη star citizen, δηλ ετσι και αλλιως αυτο θα ειναι η καθημερινοτητα μου. Θα προτιμησω το assassins greed νομιζω, λενε πως θα παιζεις σαν τριτοξαδερφος του etzio 😛

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

To FBI ψάχνει να βρει τον leaker του GTA VI

Λυσσασμένη Take Two 

Λευτεριά Στους Leakers 

 

Μετά από το incident Μάιο του 2020 τους εκτιμάμε περισσότερο 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...