Προς το περιεχόμενο

PC Gaming (Συζήτηση)


Psycho_Warhead

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 13,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

42 λεπτά πριν, GhostRiderLSOV είπε

Ελπίζω να μην παίζεις τον προδομένο Ali Baba και πρέπει να σκοτώσεις και τους 40 κλέφτες...

Χαλαρά όμως...το πιο κλασικό σενάριο της ubi τα τελευταία χρόνια σε όλα τα παιχνίδια στην υπέρτατη μορφή. Σκότωσε τους 40 αρχηγούς κακούς που τυγχάνει να είναι διασκορπισμένοι στο χάρτη και έχει ο καθένας από ένα στρατόπεδο που πρέπει να μπεις..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Gaming for everyone, everywhere: our view on the Activision Blizzard acquisition

Επιβεβαίωση Spencer ότι τα Call of Duty, Diablo και Overwatch έρχονται στο Gamepass.

Denali_1920x1080.jpg

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, Psycho_Warhead είπε

Gaming for everyone, everywhere: our view on the Activision Blizzard acquisition

Επιβεβαίωση Spencer ότι τα Call of Duty, Diablo και Overwatch έρχονται στο Gamepass.

Denali_1920x1080.jpg

μισο. θα μπορουμε να παιζουμε WOW μεσω GP πλεον; το Diablo Resurrection θαναι και αυτο στο GP?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

21 ώρες πριν, {TDi}Dj2k..infc είπε

Το Blade of Darkness ποτε θα γίνει remake εγώ θέλω να ξέρω! 😈

Δε νομίζω ότι γίνεται να πιάσουν ούτε στο ελάχιστο αυτή την ατμόσφαιρα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

9 hours ago, KilliK said:

μισο. θα μπορουμε να παιζουμε WOW μεσω GP πλεον; το Diablo Resurrection θαναι και αυτο στο GP?

Φαντάζομαι μέσω GP δεν θα πληρώνεις τα expansions, αλλά -εννοείται- την συνδρομή. Τουλάχιστον έτσι πιστεύω.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 ώρες πριν, seithan είπε

Φαντάζομαι μέσω GP δεν θα πληρώνεις τα expansions, αλλά -εννοείται- την συνδρομή. Τουλάχιστον έτσι πιστεύω.

Μόνο έτσι θα πλήρωνα "full" price :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ειχα αγορασει πριν καποια χρονια το Qwak και ειπα να το ξαναδοκιμασω.Ο δημιουργος του το  ειχε βγαλει και σε κινητα apple αλλα και για Windows-Mac. Πολυ καλο παιχνιδι τυπου arcade puzzle-platform .

Δυστηχως βλεπω πως τωρα δεν μπορεις να το αγορασεις. Μπορουσε να ειναι πιο γνωστο αν εβγαινε σε περισσοτερες κονσολες. Ειναι σχεδον 33 χρονων παιχνιδι.

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...