Προς το περιεχόμενο

PC Gaming (Συζήτηση)


Psycho_Warhead

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 13,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Μήπως ξέρει κάποιος να με βοηθήσει σχετικά για το counter strike source τι χρειάζεται να έχω στον Πύργο μου έτσι ώστε να παίζω καλά; 
βασικα υπάσχει κάποιος γνωστής gaming pc να με βοηθήσει ;; Αποκλειστικά για το Counter strike source ????

Επεξ/σία από Santos37
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, Santos37 είπε

Μήπως ξέρει κάποιος να με βοηθήσει σχετικά για το counter strike source τι χρειάζεται να έχω στον Πύργο μου έτσι ώστε να παίζω καλά; 
βασικα υπάσχει κάποιος γνωστής gaming pc να με βοηθήσει ;; Αποκλειστικά για το Counter strike source ????

Να αυτά εδώ χρειάζεσαι:

Screenshot_20220804-225539.png.1dd73a28abc113c06b61d9e0aaa24f17.png

Καλώς ήρθες 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
3 ώρες πριν, panagiotis54 είπε

και η vivendi ηθελε να αγορασει την ubi πριν μερικα χρονια απο οσο θυμαμαι...σαν πολυ ευαλωτη μοιαζουν οι τυποι

τωρα απ' οτι φαινεται θελει να πουληθει

Φοβουνται πως θα φανε και ηττα με το S&B

Επεξ/σία από firepc
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, Santos37 είπε

Μήπως ξέρει κάποιος να με βοηθήσει σχετικά για το counter strike source τι χρειάζεται να έχω στον Πύργο μου έτσι ώστε να παίζω καλά; 
βασικα υπάσχει κάποιος γνωστής gaming pc να με βοηθήσει ;; Αποκλειστικά για το Counter strike source ????

Γενικά, αν έχεις PC από το 2005 ή 2006, άντε σε βάζω και το 2007, θα το τρέχεις άνετα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 ώρες πριν, panagiotis54 είπε

και η vivendi ηθελε να αγορασει την ubi πριν μερικα χρονια απο οσο θυμαμαι...σαν πολυ ευαλωτη μοιαζουν οι τυποι

Δεν είναι τόσο ... τύποι πλέον 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 ώρες πριν, Santos37 είπε

Μήπως ξέρει κάποιος να με βοηθήσει σχετικά για το counter strike source τι χρειάζεται να έχω στον Πύργο μου έτσι ώστε να παίζω καλά; 
βασικα υπάσχει κάποιος γνωστής gaming pc να με βοηθήσει ;; Αποκλειστικά για το Counter strike source ????

Ως competitive gamer, επενδύεις σε κάνα καλό single threaded CPU, θα λεγα καναν i5-11400 αν θες κάτι καλούτσικο και φτηνό. Monitor με 240Hz ή 360hz και κατά προτίμηση ένα ελαφρύ ποντίκι, ελαφρύ για να διευκολύνει το σημάδι σου όπως το Glorious Model O/D ή το Razer Viper ας πούμε.

Από περιέργεια ρωτάω, γιατί Source και όχι CS:GO;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Horizon Zero Dawn Vol. 1: The Sunhawk Digital Comic

https://store.steampowered.com/app/2107510/Horizon_Zero_Dawn_Vol_1_The_Sunhawk_Digital_Comic/ 

Μόλις κυκλοφόρησε δωρεάν graphic novel/κομικ για τους κατόχους του τίτλου στο Steam.

Διαδραματίζεται μετά τα γεγονότα του 1ου παιχνιδιού.

Horizon Zero Dawn Vol. 1: The Sunhawk: Toole, Anne, Maulina, Ann:  9781785861260: Amazon.com: Books

Επεξ/σία από 7nisiotis
  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...