Προς το περιεχόμενο

PC Gaming (Συζήτηση)


Psycho_Warhead

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 13,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

12 ώρες πριν, Αλεξανδρος A.92 είπε

καλα δεν θα κλαψουμε και για τις τιμες των παιχνιδιων στα PC που σε ελαχιστο χρονικο διαστημα τα παιρνεις 50%...

Το ίδιο έγινε και με το ff 7 remake που βγήκε στα 80 στο steam την επόμενη μέρα έπαιζε στα 42 από επίσημο κλειδαραδικο. Δηλαδή σαν να σου βάζουν το χέρι οι εταιρίες στο λαιμο και να σου λένε θα αγοράσεις day one στην τιμή που θέλουμε εμείς κάνουν κάποιοι. Αγοράστε το και σε 6 μήνες δεν θα γίνει κάτι όταν θα έχει 25 30 ευρώ εδώ περιμεναμε χρόνια για να έρθουν τα ps exclusives στο PC. Ακόμα και για τις αρχικές τιμές των παιχνιδιων να αρχίζουμε να γκρινιάζουμε άλλη δουλειά δεν έχουμε. Ίσα ίσα που θα βγουν κάποια patches να στρώσει η κατάσταση και μετά αγορά που θα έχει πέσει και η τιμή. 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

15 λεπτά πριν, d4ydr33m3r είπε

damn I missed Doom 3 atmosphere..

Παιχνιδάρα! Προσωπικά προτιμώ το DOOM ως Horror παρά όπως το έχουν κάνει τώρα. Αν δεν το έχεις κάνει ήδη, παίξε το DOOM 3 BFG Edition. Αξίζει κάθε ευρώ.

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

16 ώρες πριν, Fulgore είπε

Λογικά θα περιλαμβάνει και όλα τα dlc.

80 θές να πεις μιας και τόσο κοστίζουν τα ps5 games.

Επίσης τα 60ευρώ δεν περιλαμβάνουν το miles morales που θα βγει αργότερα τέλος του χρόνου. Αν αυτό κοστίζει πχ 40-50ευρώ,μιλάμε συνολικά για 100-110ευρώ και για τα 2.

Σε σύγκριση στο Playstation

image.png.a968fd281f19687b7a31145121df1ac5.png

το gaming έγινε για τους πλούσιους ή νομίζουν πως όλοι πληρώνονται 5000 ευρώ το μήνα όπως στις ΗΠΑ ή στη Γερμανία. 

βλέπεις στο steam κάτι προσφορές του τύπου "αγόρασε την τάδε συλλογή παιχνιδιών με 10% έκπτωση με μόνο.... 300 ευρώ!" 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, _Theo_ είπε

Παιχνιδάρα! Προσωπικά προτιμώ το DOOM ως Horror παρά όπως το έχουν κάνει τώρα. Αν δεν το έχεις κάνει ήδη, παίξε το DOOM 3 BFG Edition. Αξίζει κάθε ευρώ.

Και εγω το προτιμω μου αρεσε πολυ το Doom 3 και η στροφη που ειχε κανει και ναι το εχω δει το BFG.. 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 ώρες πριν, _Theo_ είπε

Παιχνιδάρα! Προσωπικά προτιμώ το DOOM ως Horror παρά όπως το έχουν κάνει τώρα. Αν δεν το έχεις κάνει ήδη, παίξε το DOOM 3 BFG Edition. Αξίζει κάθε ευρώ.

Από τα ελάχιστα παιχνίδια τα καινούργια Doom που μου προκάλεσαν ζαλάδα. Φταίει και η ηλικία βέβαια 😋

2 ώρες πριν, d4ydr33m3r είπε

Και εγω το προτιμω μου αρεσε πολυ το Doom 3 και η στροφη που ειχε κανει και ναι το εχω δει το BFG.. 

Κρίμα που έκανε ξανά στροφή όμως και γύρισε στα παλιά 😁

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 ώρες πριν, liakinen είπε

Από τα ελάχιστα παιχνίδια τα καινούργια Doom που μου προκάλεσαν ζαλάδα. Φταίει και η ηλικία βέβαια 😋

Κρίμα που έκανε ξανά στροφή όμως και γύρισε στα παλιά 😁

Ευλογημενο 2004.. Aπο που να το παρεις απο αθλητικα; H απο το γεγονος οτι επισης εκεινη την χρονια ειχε βγει το Far Cry 1? Το Half Life 2? Το WoW? Το San Andreas? Το Hitman και πολλα αλλα;

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...