Προς το περιεχόμενο

PC Gaming (Συζήτηση)


Psycho_Warhead

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 13,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Λάθος ψάρι προσπαθείς να πιάσεις με αυτό το bait :P Σε βαθμολογώ 2.5/10

 

Και στην τελική όταν μιλάμε για real-time rendering και όχι offline farm rendering σε γραφικά, όλα είναι "ψευτο-γραφικά", smoke and mirrors all day erry day. Θες εντυπωσιακά γραφικά; Δες ILM, WETA etc.

 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εντάξει όχι και καμάρι ακόμα και τα πιο hardcore ps4 fanboys ομολογούν ότι αυτό το game είναι άθλιο.

χααχαχαχαχαχχ ναι ρε φιλε το ξερω. Το δηθεν καμαρι ηθελα να πω :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εντάξει όχι και καμάρι ακόμα και τα πιο hardcore ps4 fanboys ομολογούν ότι αυτό το game είναι άθλιο.

Σαν παιχνίδι ίσως, οπτικά όμως δεν το αγγίζει σχεδόν τίποτα.
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Σαν παιχνίδι ίσως, οπτικά όμως δεν το αγγίζει σχεδόν τίποτα.


σιγά μωρέ λίγο πολύ το ίδιο με τα υπόλοιπα ps4 games είναι, αν σκεφτείς ότι είναι μονό 800p & 30fps.
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παίζει ένα game που είσαι μέσα σε κάτι σα γήπεδο οδηγείς ένα αυτοκινητάκι και συ και ο αντίπαλος και προσπαθείς να βάλεις goal μια τεράστια μπάλα. Το ξέρει κανείς?

 

EDIT Rocket League λεγεται το βρήκα. Το χει κανείς? Επειδή δεν είμαι σπίτι είναι free ή αλλιώς πόσο έχει στο steam?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παίζει ένα game που είσαι μέσα σε κάτι σα γήπεδο οδηγείς ένα αυτοκινητάκι και συ και ο αντίπαλος και προσπαθείς να βάλεις goal μια τεράστια μπάλα. Το ξέρει κανείς?

 

EDIT Rocket League λεγεται το βρήκα. Το χει κανείς? Επειδή δεν είμαι σπίτι είναι free ή αλλιώς πόσο έχει στο steam?

 

20€ έχει. Φαίνεται να έχει πολύ πλάκα, αλλά θα περιμένω να πέσει η τιμή του πρώτα. Λογικά στο Winter Sale θα είναι καλή περίπτωση.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είμαι δουλειά και μας τα χουν κλειδωμένα αυτά τα site ρε, γι αυτό ρώταγα να μου πείτε εσείς τιμή :D

 

20€ έχει. Φαίνεται να έχει πολύ πλάκα, αλλά θα περιμένω να πέσει η τιμή του πρώτα. Λογικά στο Winter Sale θα είναι καλή περίπτωση.

Πρέπει να χει γαμώ τα γέλια. Εγώ το είδα από διάφορους που streamάρουν στο Twitch και παίζουν όσο περιμένουν να τους βρει game.

Αλλά 20 είναι πολλά ρε φίλε, 14 πήρα το h1z1 αν θυμάμαι καλά και ακόμα δεν έχω κάτσει να το ανοίξω καν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είμαι δουλειά και μας τα χουν κλειδωμένα αυτά τα site ρε, γι αυτό ρώταγα να μου πείτε εσείς τιμή :D

 

Πρέπει να χει γαμώ τα γέλια. Εγώ το είδα από διάφορους που streamάρουν στο Twitch και παίζουν όσο περιμένουν να τους βρει game.

Αλλά 20 είναι πολλά ρε φίλε, 14 πήρα το h1z1 αν θυμάμαι καλά και ακόμα δεν έχω κάτσει να το ανοίξω καν.

 

Ναι και εγώ για αυτό λέω, καλύτερα σε κάποιο sale ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...