Προς το περιεχόμενο

PC Gaming (Συζήτηση)


Psycho_Warhead

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 13,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

....όχι ρε συ,....απλα ...καθυστερησε λιγο η επιβεβαιωση του..http://www.pcgamer.com/no-mans-sky-confirmed-for-pc/

ειναι παιχνιδαρα νομιζω!και γενικα το concept με τους αμετρητους πλανητες και να ανακαλυπτεις συνεχεια μοιαζει τρομερο!νομιζω ειναι day 1 αγορα!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πολυ καλο το PC Gaming Show,απλο και μεστο με γαματο παρουσιαστη(ελπιζω να τον εχουν και του χρονου)

 

απορω πως δεν υπηρχε τοσα χρονια παντως μιας και εχει απειρους devs με  exclusive για το PC(ακομα και LoL,DoTa πχ) ασχετως αν τα tripple A games ειναι multi-platform πλεον.

 

 

ΥΓ: O τυπας του Guild Wars 2 γαματος,αλλα το στομα του λες και ηταν machine gun που πετουσε λεξεις....πιο γρηγορα απτον παρουσιαστη μιλουσε χαχα

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πολυ καλο το PC Gaming Show,απλο και μεστο με γαματο παρουσιαστη(ελπιζω να τον εχουν και του χρονου)

 

απορω πως δεν υπηρχε τοσα χρονια παντως μιας και εχει απειρους devs με  exclusive για το PC(ακομα και LoL,DoTa πχ) ασχετως αν τα tripple A games ειναι multi-platform πλεον.

 

 

ΥΓ: O τυπας του Guild Wars 2 γαματος,αλλα το στομα του λες και ηταν machine gun που πετουσε λεξεις....πιο γρηγορα απτον παρουσιαστη μιλουσε χαχα

 

Λόγο έλλειψης πρωτοβουλίας. Κανείς δεν έκανε το πρώτο βήμα. Τις άλλες τις παρουσιάσεις τις οργανώνουν game publishers και είτε είναι publishers που κάνουν multiplatform κυκλοφορίες, είτε publishers που είναι ταυτόχρονα και platform holders. Για το PC κανείς publisher δεν αποφάσισε να κάνει, γιατί όσοι είναι multiplatform δείχναν ότι ήταν να δείξουν στις δικές τους, ενώ το ίδιο το PC δεν έχει 'platform holder'.  Και αυτή τη παρουσίαση του PC την οργάνωσαν η AMD με το PC Gamer. Μια εταιρία hardware, και ένα περιοδικό δηλαδή. Γιατί προφανώς έχουν αμφότεροι συμφέρον για την επιβίωσή τους.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχετε να προτείνετε κάνα καλό game για poker texas holdem; Ξέρω είμαι λίγο άκυρος αλλά μου την κάρφωσε ξαφνικά. Νομίζω ξέρετε πώς είναι...

 

edit: Συγχωράτε με ρε παιδιά, μόλις σχόλασα από την δουλειά και ξέχασα ότι υπάρχει νήμα για πρόταση παιχνιδιών. Ας το μεταφέρει κάποιος mod παρακαλώ. Συγνώμη και πάλι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μα τα 1 - 2 είχαν βγει κανονικά για PC, και νομίζω πήγαν και σχετικά άπατα. Πραγματικά δεν καταλαβαίνω το ντόρο για την "ανακοίνωση".

 

http://www.amazon.co.uk/Halo-Combat-Evolved-PC-CD/dp/B00006IQVI/ref=sr_1_1?ie=UTF8&qid=1434627805&sr=8-1&keywords=halo+pc

 

http://www.amazon.co.uk/Microsoft-HALO2-Halo-PC-DVD/dp/B000F6W8AE/ref=sr_1_2?ie=UTF8&qid=1434627805&sr=8-2&keywords=halo+pc

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το Combat Evolved ήταν παιχνιδάρα και είχε πουλήσει και πολύ καλά τότε..Και το MP του μαμούσε, το Halo 2 απ΄ την άλλη πάτωσε λόγω (s)Vista Exclusivity, τώρα αν βγουν και τα 3/4 με τα αναβαθμισμένα γραφικά, μόνο άπατα δεν θα πάνε..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...