Προς το περιεχόμενο

PC Gaming (Συζήτηση)


Psycho_Warhead

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 13,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Ρε παιδια φετος γιατι η E3 ειναι τοσο σαπια??? Δεν εχει τιποτα απο games! Τα περισσοτερα εχουν ηδη ανακοινωθει και τωρα αυτα που δειχνουν ειναι μπαρουφες! Παλιοτερα καναν παρουσιαση 1.5 ωρα και τωρα κανουν με το ζορι κανα 40λεπτο...Ουτε ενας καινουριος τιτλος...Μεγαλο φιασκο..

φιλε ποια E3 βλεπεις?

η περσινη σου αρεσε πιο πολυ δλδ?

ξερουμε αν θα βγει και για pc?νμζ δεν ειπαν τπτ χθες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

φιλε ποια E3 βλεπεις?

η περσινη σου αρεσε πιο πολυ δλδ?

 

 

στην περσινη δειξαν ποσα games! Σε αυτη δειχνουν ηδη αυτα που εχουν δειξει στην περσινη..Το ps4 πχ εδειξε 4 παιχνιδια (καλα) και αυτα βγαινουν το 2016 χωρις delays κτλ Εγω παντως δεν ειδα τιποτα..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ξερουμε αν θα βγει και για pc?νμζ δεν ειπαν τπτ χθες

 

Ειπαν, θα βγει για pc. Ειναι κιολας σε αυτο το βιντεο, τελευταιο frame...

 

Πολυ qte εχει ομως, δεν εχει την ελευθερια του chivalry

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

@Harry San

κατσε ρε φιλε η sony σου εδειξε 

last guardian 

FF VII

Shenmue III

UNCHARTED 4

Batman 

Firewatch(πολυ ομορφο και προτοτυπο)

No mans no sky (το καλυτερο ολων!!!)

Black ops 3 

Horizon Zero Dawn(καινουριος τιτλος)

δλδ ποσα να δειξει?μετραω 9 εκ των οποιον uncharted δεν νμζ να ειχε διαρευσει ηταν η εκπληξη ας πουμε!

+ποσα παιχνιδια που περιμενες οτι θα βγουν κλασικα...νμζ πλεον ο μεσος καταναλωτης δεν ικανοποιειται με τπτ και ολοι γκρινιαζουμε για να γκρινιαζουμε.


Γραφικαρες επειδη ειναι 2d και οχι 3d.

και τι σημασια εχει?εχουν βγει και 2d με ασχημο οπτικο αποτελεσμα...τι το λες ετσι λες και λες σιγα τι εκαναν και εγω κανω τετοια γραφικα σε 2d

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χαρη σοβαρα έβλεπες αλλη Ε3.. Μιλαμε για μια απο τις καλύτερες Ε3 των τελευταίων ετων, και λες δεν δειξανε games?? Και ακομα δεν εχει τελειώσει...

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παιδια φετος γιατι η E3 ειναι τοσο σαπια??? Δεν εχει τιποτα απο games! Τα περισσοτερα εχουν ηδη ανακοινωθει και τωρα αυτα που δειχνουν ειναι μπαρουφες! Παλιοτερα καναν παρουσιαση 1.5 ωρα και τωρα κανουν με το ζορι κανα 40λεπτο...Ουτε ενας καινουριος τιτλος...Μεγαλο φιασκο..

 

&

 

στην περσινη δειξαν ποσα games! Σε αυτη δειχνουν ηδη αυτα που εχουν δειξει στην περσινη..Το ps4 πχ εδειξε 4 παιχνιδια (καλα) και αυτα βγαινουν το 2016 χωρις delays κτλ Εγω παντως δεν ειδα τιποτα..

 

Βασικά ξέρεις τι ;

Δεν είναι ότι δεν έδειξαν καινούρια πράγματα, είναι ότι κάποια καινούρια τα οποία ήταν μεν λίγα, θάφτηκαν ανάμεσα σε βίντεο άλλων παιχνιδιών, και ως ένα σημείο οι παρουσιάσεις των EA και Ubisoft προσπερνούσαν τα πάντα πολύ γρήγορα και τα ξεπετούσαν. Της SONY δεν την είδα γιατί κοιμόμουν και ακόμα δεν έψαξα το ίντερνετ αρκετά για να ξέρω τι έδειξε.

 

Της ΕΑ ήταν μάπα η παρουσίαση, γιατί το 70% με 80% ήταν casual και sports games, απ τα οποία ξέρουμε όλοι τι να περιμένουμε και δεν κάνει σε κανέναν εντύπωση ένα νέο ποδοσφαιρακι ή μπασκετάκι. Τα παιχνίδια star wars φάνηκαν ψιλοκαλά, αλλά προσωπικά έχω μπουχτίσει απ' τα παλιά star wars και τα παιχνίδια τους και δεν με ενδιαφέρουν και τόσο. (αν και τη ταινία ανυπομονώ να τη δω με 1000).

Για το mass effect όπως είπα και σε άλλο thread, επί της ουσίας δεν δείξαν τίποτα, το μόνο που ξέρουμε είναι ότι δεν θα είναι σε αυτό τον γαλαξία αλλά σε άλλον.

 

Στης Ubisoft όμως δείξαν κάποια νέα πράγματα, αρκετά νέα πράγματα. Άσχετα αν εσένα ίσως και σε κάποιους άλλους δεν αρέσουν αυτού του είδους τα παιχνίδια. Η γάτα με τα πιστόλια που καβαλά δρακομονόκερο, το άλλο που θυμίζει ryse αλλά με vikings...

 

Microsoft ήταν κλασσικά το Halo 5, tomb raider, ένα νέο χειριστήριο με τιμή... 150$ (wtf), και για άλλη μια φορά minecraft με hololens όπως πράγματι είχαμε δει ξανά σε άλλη παρουσίαση.

 

Της Bethesda όμως μου άρεσε, και προσωπικά την ευχαριστήθηκα περισσότερο απ οτι έχω δει ως τώρα. Και αυτό για δύο πράγματα: πρώτον επειδή αντί να φλυαρούν και να φέρνουν celebrities και να μιλάν με γενικότητες, αφιέρωσαν το χρόνο τους για να μιλήσουν για τα ίδια τα παιχνίδια που θα βγάλουν, και δεύτερον επειδή στα 3 παιχνίδια που ξεχώρισα (doom,dishonored,fallout 4) έδειξαν να παίρνουν αποφάσεις και να κινούνται προς ενδιαφέροντες φρέσκους προορισμούς, δηλαδή πως κατά την άποψή μου παν τις σειρές πως καλούς φρέσκους δρόμους.

 

SONY όπως είπα δεν είδα (ολόκληρη) αλλά μόνο τα πρώτα λεπτά, και έτσι δε μπορώ να σχολιάσω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χαρη σοβαρα έβλεπες αλλη Ε3.. Μιλαμε για μια απο τις καλύτερες Ε3 των τελευταίων ετων, και λες δεν δειξανε games?? Και ακομα δεν εχει τελειώσει...

 

Γιατι ειναι μια απο τις καλυτερες? To last guardian εχει ανακοινωθει εδω και ποσα χρονια και το video που εδειξε δεν δειχνει και πολλα απο το game, πως θα ειναι ο κοσμος, τι θα κανεις εσυ μεσα στο παιχνιδι κτλ Το uncharted εχουν δειξει ηδη gameplay απο περυσι μεσα στην ζουγκλα...Μονο το horizon ηταν καινουριος τιτλος...Αλλοι τιτλοι οπως το deep down που ειχαν πει ουτε λογος...God of war πουθενα...Metal gear ουτε καν... To μονο που αξιζε ηταν το star wars battlefront και το hype για το dark souls 3 και το remake απο το ff7.

 

Αυτο που θελω να πω ειναι οτι οι περισσοτεροι τιτλοι ειχαν ηδη ανακοινωθει και ειχαν δειξει trailer κτλ. Εγω περιμενα να δουμε κανεναν τιτλο καινουριο! Περυσι ειχε witcher 3 και division, far cry 4, assassins creed unity, bloodborn.... δεν υπαρχει καν συγκριση.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αληθινε, Τρεχα και δες τη Sony και δες γιατι θα παρεις ps4! XD

 

ντάξει μόνο ένα πράγμα έμαθα, που έφτανε για να μου φτιάξει την ημέρα!!

SHENMUE 3 !!!!

 

Αυτό. Ευτυχώς απ' ότι είδα εκτός από PS4 θα βγει και σε PC, όπου είμαι τώρα !  :-D

 

 

Έχω παίξει τα 1 + 2 και μου άρεσαν πολύ!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι περίμενες, απαιτήσεις σε skill από παιχνίδι της Ubisoft του σήμερα?

Περιπου οι μισες πωλησεις γινονται επειδη ειναι ευκολα.Αυτος που θα παρει κονσολα θα το κανει επειδη δεν θελει να χασει χρονο στηνωντας-αναβαθμιζωντας-αντιμετωπιζωντας προβληματα στο pc.Ετσι δεν θελει να χασει και χρονο πεθαινωντας η μαθαινωντας ενα παιχνιδι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...