Προς το περιεχόμενο

PC Gaming (Συζήτηση)


Psycho_Warhead

Προτεινόμενες αναρτήσεις

παιδια θελω να μου απαντηση καποιος σε κατι αν ξερει πραγματικα. Αν θελω να εγκαταστήσω καποιο πρόγραμμα-παιχνιδι σε άλλο σκληρο που είναι μεσα στο pc και όχι στον c γινεται? Kατά την εγκατασταση εκει που λεει που να παει π.χ. c/αρχεια εφαρμογων/Rockstar Games/Grand Theft Auto V, αντι για αυτό να του δωσω π.χ. d/αρχεια εφαρμογων/Rockstar Games/Grand Theft Auto V. να αλλαξω δηλαδή θεση της εγκαταστασης θα δουλεψει? λογο χωρου φυσικα θα το εκανα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 13,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

παιδια θελω να μου απαντηση καποιος σε κατι αν ξερει πραγματικα. Αν θελω να εγκαταστήσω καποιο πρόγραμμα-παιχνιδι σε άλλο σκληρο που είναι μεσα στο pc και όχι στον c γινεται? Kατά την εγκατασταση εκει που λεει που να παει π.χ. c/αρχεια εφαρμογων/Rockstar Games/Grand Theft Auto V, αντι για αυτό να του δωσω π.χ. d/αρχεια εφαρμογων/Rockstar Games/Grand Theft Auto V. να αλλαξω δηλαδή θεση της εγκαταστασης θα δουλεψει? λογο χωρου φυσικα θα το εκανα.

Ναι δουλεύει. Το έχω κάνει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Πανε ρε φιλε σε μια 32αρα πχ σ αυτην εδω http://www.asus.com/Monitors/PB328Q/ για να μας πεις και μας εντυπωσεις. ;) Που πας να μπλεξεις τωρα με τρεις οθονες, καλωδια και βαβουρα και θα γονατισεις και την ΚΓ και μετα θα αναγκαστεις να πας σε 980

 

Αν πήγαινα σε μονή θα πήγαινα για 40'' και πάνω αλλά εκεί πάμε σε τηλεόραση με μεγάλο input lag αλλά κυρίως με μικρό FOV (field of view) που στα racing games παίζει ρόλο.Η κάρτα προφανώς θα ζοριστεί αλλά αν πάω σε 290χ ή 970 νομίζω δεν θα έχω πρόβλημα,πιστεύω θα είμαι σταθερά στα 60fps σε racing games.Και αν θέλω μετά να παίζω στο ultra παιχνίδια FPS-RPG στις 3 οθόνες κλπ βάζω και μια δεύτερη κάρτα αργότερα.

 

ΕΛΕΟΣ!! Τα καλώδια δεν με πειράζουν!! :o

Επεξ/σία από DRIFT_KING
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

40" δεν λεει. παιζεις στην Tv καλυτερα.

Καλη ειναι η 970. Θα ξοδευτεις πολυ ομως μ ολο αυτο

 

Καλύτερη από 290χ;

 

Το ξέρω για οθόνες έχω δει αυτή x3..τι λέτε;Είναι καλές;Προτείνεται κάτι άλλο;

 

http://www.skroutz.gr/s/3908292/BenQ-GW2760HS.html

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

http://fallout.bethsoft.com/

 

ΤΟ HYPE ΣΤΑ ΟΥΡΑΝΙΑ

εν το μεταξύ πριν μια βδομάδα ο pete hines έλεγε πως δεν υπάρχει περίπτωση να ακούσουμε για νέο παιχνίδι για πολύ καιρό! 

:lol:  <_<   :angry:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχει πεσει πολυ κραξιμο γενικα λογω της προηγουμενης χρονιας που ηταν απο τις πιο αποτυχημενες και τωρα ορισμενοι προσπαθουν οπως οπως να παρουν τα πανω τους.Λιγες μερες εφτασαν για την E3(οπου θα δειξουν και Tomb Raider gameplay αν και το παιχνιδι θα ερθει λογικα του χρονου για Pc).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχει πεσει πολυ κραξιμο γενικα λογω της προηγουμενης χρονιας που ηταν απο τις πιο αποτυχημενες και τωρα ορισμενοι προσπαθουν οπως οπως να παρουν τα πανω τους.Λιγες μερες εφτασαν για την E3(οπου θα δειξουν και Tomb Raider gameplay αν και το παιχνιδι θα ερθει λογικα του χρονου για Pc).

πριν τον νοεμβριο το tomb raider για pc λογικα.Μαζί με forza 6.Είναι time exclusive της microsoft η λαρα.Οπότε λογικά θα θέλουν να πουλήσει και στα pc πριν βγει για ps4

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

H Bad Juju Games, η εταιρεία πίσω από το Indie Royale και την (όχι τόσο δημοφιλή) πλατφόρμα ψηφιακής διανομής Desura, υπέβαλε αίτηση χρεωκοπίας, μετά από μια περίοδο που υπήρχαν παράπονα από developers ότι δεν πληρώνονταν για πωλήσεις στη Desura. 

 

Δεν έχει υπάρξει ακόμα κάποια ανακοίνωση για το τι θα γίνει με παιχνίδια που μπορεί να έχει κάποιος στη Desura ή στο Indie Royale (όσα δεν κατέβασε ή δεν ενεργοποίησε). Οι υπηρεσίες για την ώρα φαίνεται να λειτουργούν κανονικά.

 

http://www.pcgamer.com/desura-and-indie-royale-parent-company-files-for-bankruptcy/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...