Προς το περιεχόμενο

PC Gaming (Συζήτηση)


Psycho_Warhead

Προτεινόμενες αναρτήσεις

 

 

Δείτε το full screen πρώτα 60fps και ύστερα γυρίστε το στα 30 (480p ή απλά με flash player). Στα 30 όχι απλά είναι unplayable αλλά πονοκέφαλος.

Γρήγορες κινήσεις απαιτούν και περισσότερα fps (εδώ αρχίζουν και παίζουν περισσότερο ρόλο και οι 120hz+ οθόνες).

Όσο περισσότερη εμπειρία έχεις στα 60+ τόσο πιο εύκολα διακρίνεις την διαφορά. Όχι μόνο στο μάτι αλλά και στα input controls.

 

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 13,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Guys καλησπέρα.Μιας και αναφέρθηκε το G2A θέλω να ρωτήσω αν επιλέγετε χώρα όταν αγοράζετε.Το αναφέρω λόγω φπα 23%.Έχω καιρό να αγοράσω αλλά δεν θυμάμαι να το είχα επιλέξει.Είναι οκ η επιλογή eu business me 0% ή θα παίξει πρόβλημα??

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Προσωπικά όχι μόνο βλέπω διαφορά απο 30fps στα 60 αλλά και σε περισσότερα πχ σε 120fps σε 144hz οθόνη, πχ στο CSGO.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Guys καλησπέρα.Μιας και αναφέρθηκε το G2A θέλω να ρωτήσω αν επιλέγετε χώρα όταν αγοράζετε.Το αναφέρω λόγω φπα 23%.Έχω καιρό να αγοράσω αλλά δεν θυμάμαι να το είχα επιλέξει.Είναι οκ η επιλογή eu business me 0% ή θα παίξει πρόβλημα??

εχω ακριβως την ιδια ερωτηση με τον φιλο μας απο πανω...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

https://steamcommunity.com/discussions/forum/12/618456760257536107/

 

Nintendo Bringing games to PC and IOS

 

Καλα αμα γινει κι αυτό τοτε το PC απο πριγκιπας γινετε Βασιλιας του Gaming. Θα είναι η πλατφορμα που θα εχει τα παντα!

Αφου PS και Xbox χασανε και χανουνε συνεχως τα exclusive τους, σειρα εχει και το Wii U

Ενα απο τα τελευταια καστρα του PS που ειναι το Bloodborne, συμφωνα με το Γαλλικο amazon ειναι να ερθει στο PC

Το πότε; Προσωπικα πιστευω μεσα στο καλοκαιρι οπου θα εχει κοπασει ο χαμος απο το The Witcher 3

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτό λέω και 'γω, όλοι συζητάνε για το πόσο καλή είναι η μηχανή γραφικών τους, για το πόσο καλό θα 'ναι το DX12 κλπ και τελικά θα 'ναι μία απ' τα ίδια(Console port) μέχρι να βγει το Ps5 :D

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτό λέω και 'γω, όλοι συζητάνε για το πόσο καλή είναι η μηχανή γραφικών τους, για το πόσο καλό θα 'ναι το DX12 κλπ και τελικά θα 'ναι μία απ' τα ίδια(Console port) μέχρι να βγει το Ps5 :D

Αυτο βασικα ειναι που λυπαμαι και εγω βλεποντας τα παραπανω που ανεβαζεις καθε φορα. Μου θυμιζει κατι απο του τι ταζουν διαφορα παιχνιδια οι εταιριες πριν βγουν και πως ειναι μετα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτο βασικα ειναι που λυπαμαι και εγω βλεποντας τα παραπανω που ανεβαζεις καθε φορα. Μου θυμιζει κατι απο του τι ταζουν διαφορα παιχνιδια οι εταιριες πριν βγουν και πως ειναι μετα.

PC MASTER RACE!!!F**K CONSOLES!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...