Προς το περιεχόμενο

PC Gaming (Συζήτηση)


Psycho_Warhead

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 13,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Ε μονο αυτοι που περιμενουν για την Enhanced edition να το πετυχουν το παραπανω αν ισχυει. Χλωμο το κοβω ο περισσοτερος κοσμος που το περιμενει το παιχνιδι τοσο καιρο να κατσει να περιμενει και αλλο μπας και γινει κατι με DX12,κατι το οποιο δεν εχει καν ανακοινωσει η εταιρια. Αν ισχυει βεβαια ειναι λογικο καθως ισως παιξει ρολο στις πωλησεις,οχι μεγαλο αλλα και παλι :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Σύντομη ερώτηση: 

 

Είναι για Steam ή μόνο για Social Club αυτό το GTA V της προσφοράς ? (το θέλει φίλος)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σύντομη ερώτηση: 

 

Είναι για Steam ή μόνο για Social Club αυτό το GTA V της προσφοράς ? (το θέλει φίλος)

 

Για Social Club. Για να το έχεις στο Steam πρέπει να το αγοράσεις από το Steam αναγκαστικά (αλλά και πάλι θα έχει τον launcher/DRM της Rockstar επιπλέον).

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πωωωω τι βλεπουν τα ματακια μου καθημερινως...πολλοι μιλαν για το death των dektop και αρα του gaming sto dektop...ολοι δυστηχως πηγαινουν προς mobile μερια...απορω σε λιγα χρονια τι θα κανουμε εμεις οι gamers,αλλα και video-photo editors,data analyzers,γραφιστες,αυτοι που δουλεουν με cad και αλλα βαρια προγραμματα κτλπ.βλεπω συνεχως τα chips να μικραινουν και η καταναλωση να μικραινει,γεγονος που εχει επιπτωσεις στο performance.δλδ η ιντελ δεν μπορει ενα σχετικα πιο μεγαλο επεξεργαστη με λιγο μεγαλυτερο tdp για τους πιο hardcore χρηστες?τι να πει κανεις...παλι τα ψυχολογικα μου με πιασανε...και οχι μονο αυτο αλλα και to quantum computing θα ειναι μονο χρησιμο στα supercomputers...ΟΗ GOD...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πωωωω τι βλεπουν τα ματακια μου καθημερινως...πολλοι μιλαν για το death των dektop και αρα του gaming sto dektop...ολοι δυστηχως πηγαινουν προς mobile μερια...απορω σε λιγα χρονια τι θα κανουμε εμεις οι gamers,αλλα και video-photo editors,data analyzers,γραφιστες,αυτοι που δουλεουν με cad και αλλα βαρια προγραμματα κτλπ.βλεπω συνεχως τα chips να μικραινουν και η καταναλωση να μικραινει,γεγονος που εχει επιπτωσεις στο performance.δλδ η ιντελ δεν μπορει ενα σχετικα πιο μεγαλο επεξεργαστη με λιγο μεγαλυτερο tdp για τους πιο hardcore χρηστες?τι να πει κανεις...παλι τα ψυχολογικα μου με πιασανε...και οχι μονο αυτο αλλα και to quantum computing θα ειναι μονο χρησιμο στα supercomputers...ΟΗ GOD...

Μάλλον δεν κοιτάς καλά,μια χαρά δυνατούς επεξεργαστές βγάζουν και η μικρότερη κατανάλωση από τις προηγούμενες γενεές δεν είναι απαραίτητα σημάδι χαμηλής απόδοσης.

Επίσης εφόσον υπάρχει αγορά θα υπάρχει και προσφορά,δεν υπάρχει περίπτωση να καταργηθούν τα desktop πριν η τεχνολογία των φορητών φτάσει σε τέτοια επίπεδα που θα καθιστά τους σταθερούς άχρηστους.

Τα ίδια έλεγαν τόσα χρόνια με τα λάπτοπ,με τα netbook και με τα tablet...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...