Προς το περιεχόμενο

PC Gaming (Συζήτηση)


Psycho_Warhead

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 13,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Τρομερα γραφικα αλλα απο τετοια βιντεακια εχουμε χορτασει χρονια τωρα.Το θεμα ειναι να φτιαχνουνε και τα παιχνιδια ετσι,κι οχι μονο βιντεο ποζεριας..
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Που τα βλέπεις τα τρομερά γραφικά ; Το μοντέλο του ανθρώπου είναι λες και βγήκε από το Mafia 2.

Ειμαι κι απο κινητο και μπορει να ξεγελαστηκα αλλα σε βρισκω και λιγο υπερβολικο :P
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναβουχοδονόσορα θα παίξει ρόλο και το τι τηλεόραση έχεις. Μην το θεωρείς αμελητέα παράμετρο.

 

Πιστεύω θα δεις διαφορά, κυρίως στα FPS, αλλά από την άλλη με την ποιότητα των σύγχρονων ports...

εννοειται εχω για μονιτορ φαντασου τωρα με το pc μια 46αρα full hd tv...εχω την εντυπωση οπως ειπε και ενας φιλος πιο πανω πως δεν θα ενοχλουν τοσο τα 30 fps απο την στιγμη που θα ειμαι με controler...ενω pc αμα παιξω παιχνιδι με πληκτρολογιο ποντικη θα φρικαρω αμα πιασω 30 fps...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ειμαι κι απο κινητο και μπορει να ξεγελαστηκα αλλα σε βρισκω και λιγο υπερβολικο :P

Καθόλου, σαν να βλέπω τον Vito ελαφρώς αλλαγμένο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εννοειται εχω για μονιτορ φαντασου τωρα με το pc μια 46αρα full hd tv...εχω την εντυπωση οπως ειπε και ενας φιλος πιο πανω πως δεν θα ενοχλουν τοσο τα 30 fps απο την στιγμη που θα ειμαι με controler...ενω pc αμα παιξω παιχνιδι με πληκτρολογιο ποντικη θα φρικαρω αμα πιασω 30 fps...

Γιατι στο Pc δεν μπορεις να παιξεις με Controller??

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γιατι στο Pc δεν μπορεις να παιξεις με Controller??

. εννοειται...και εχω το xbox controler αλλα αλλη εμπειρια το πληκτρολογιο ποντικη...τουλαχιστον σε πρωτου προσωπου...
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Νεο benchmark και πληφοριες για το dx 12

http://www.dsogaming.com/news/directx-12-executeindirect-command-further-improves-performance-greatly-reduces-cpu-usage/

 

οπως και στα προηγουμενα benchmark ετσι και σε αυτο υπαρχει 40+ διαφορα μεταξυ dx 11& 12.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...