Προς το περιεχόμενο

PC Gaming (Συζήτηση)


Psycho_Warhead

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Υπάρχει και η λύση 3rd-party software, θυμάμαι το GameSaveManager υποστηρίζει αποθήκευση saves/profiles μέσω Dropbox και έχει αρκετά καλή υποστήριξη για παλιά/νέα παιχνίδια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 13,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Electronic Arts will invest on live services, will try to build live services on existing games so they can monetize them

 

''Even though EA claims that the live service will benefit players, we all know that they are simply trying to inject microtransactions to their triple-A games.''

 

Η εποχή του δίνω 50-60Ε για παιχνίδι και έχω full experience απ' ότι φαίνεται τελείωσε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

play the service‘ instead of a ‘play the game‘ model.

 

Άρα ίσως φτάσει η περίοδος που δεν θα αγοράζουμε τα games πλέον αλλά θα πληρώνουμε συνδρομή για να έχουμε πρόσβαση σε αυτά σε στυλ Netflix.   

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Electronic Arts will invest on live services, will try to build live services on existing games so they can monetize them

 

''Even though EA claims that the live service will benefit players, we all know that they are simply trying to inject microtransactions to their triple-A games.''

 

Η εποχή του δίνω 50-60Ε για παιχνίδι και έχω full experience απ' ότι φαίνεται τελείωσε.

 

 

Εδώ και καιρό θές για αγορά Day 1 50 € το βασικό παιχνίδι + 50 € το season pass. Προσωπικά περιμένω να πέσει στα 10-20 € το βασικό παιχνίδι και στα 20 € το season pass για να τα αγοράσω. Αυτό, ΑΝ αξίζει όντως το season pass αλλιώς τρώει άκυρο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Electronic Arts will invest on live services, will try to build live services on existing games so they can monetize them

 

''Even though EA claims that the live service will benefit players, we all know that they are simply trying to inject microtransactions to their triple-A games.''

 

Η εποχή του δίνω 50-60Ε για παιχνίδι και έχω full experience απ' ότι φαίνεται τελείωσε.

 

Η τους τελειωνουμε η μας τελειωνουν  :-D

 

Εγω εχει χρονια τωρα που δεν δινω φραγκα σε EA,Ubisoft και μετα την φολα του Destiny 1 απτην Activision,πλεον και αυτη εχει μπει στο blacklist απο μενα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η τους τελειωνουμε η μας τελειωνουν  :-D

 

Εγω εχει χρονια τωρα που δεν δινω φραγκα σε EA,Ubisoft και μετα την φολα του Destiny 1 απτην Activision,πλεον και αυτη εχει μπει στο blacklist απο μενα

 

 

Η EA είναι μακράν η πιο μισητή εταιρεία στο χώρο του gaming. Δεν παίρνει χαμπάρι όμως. Τη φτύνουν και λέει βρέχει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι λέει βρέχει γιατί οι τσέπες τους μεγαλώνουν παρ' όλα αυτά.

Δεν μπορω να συμφωνησω παραπανω.Εδω πουλησε το Battlefront 1 χωρις campaign με season pass αν εχεις το Θεο σου.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πρωτα OG Far Cry remaster(where it all began και πρωτη φορα που μας ειχαν πεσει τα σαγονια στο πατωμα με γραφικα οταν ειχε βγει εκεινο το demo που ξεκινουσες μεσα στην βαρκα το 2004)  και μετα οτι θετε.. ;p

 

https://www.youtube.com/watch?v=sIHoei9L32E

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πρωτα OG Far Cry remaster(where it all began και πρωτη φορα που μας ειχαν πεσει τα σαγονια στο πατωμα με γραφικα οταν ειχε βγει εκεινο το demo που ξεκινουσες μεσα στην βαρκα το 2004)  και μετα οτι θετε.. ;p

 

 

 

Καλά είναι και αυτό το παιχνίδι...θρύλος!! Θυμάμαι το είχα τερματίσει (και) με Mods και τα γραφικά ήταν από άλλο πλανήτη. Όταν ξεκίναγε έβγαζε το μήνυμα, αν θυμάμαι καλά, " This mod will melt down your X850XT PE or your 6800GT Ultra". Τότε πρέπει να είχα την ATI 9600XT.

 

Μοναδικό αρνητικό οτι η ΑΙ του...έκλεβε και ήταν υπερβολικά δύσκολο! Μου είχε βγει η πίστη για να το τερματίσω στο ανώτερο επίπεδο δυσκολίας!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δυσκολο προς το παρόν να ξαναφτιάξουν με την καλύτερη τεχνολογία του  σήμερα το πρώτο Crysis, ασχολούνται με το Hunt Showdown που ελπίζω να πετύχει ώστε να επανέλθουν δριμύτεροι

http://store.steampowered.com/app/594650/Hunt_Showdown/

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...