Προς το περιεχόμενο

PC Gaming (Συζήτηση)


Psycho_Warhead

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 13,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Τώρα εξηγείται η κυκλοφορία πολύ κοντά στο Battlefield, που όλοι λέγανε ότι δεν βγάζει νόημα για την εταιρεία και θα πατώσει το παιχνίδι. Μια χαρά νόημα έβγαζε για την EA όμως που τώρα θα την πάρει πολυ φτηνότερα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πάνε ανοιχτά να τους κάψουν.

 

 

''A new Titanfall game is also in the works''

 

Άντε να τους κλείσουν κι' αυτούς..

 

Συγγνώμη αλλά αυτοί έφυγαν από το ένα στούντιο - καρχαρία για να δημιουργήσουν ανεξάρτητοι, έφτιαξαν ένα ανεξάρτητο franchise που άφησε γενικά καλές εντυπώσεις και τώρα πάνε στον άλλο καρχαρία?

 

Πολύ start-up μου κάνει το σκηνικό, λειτουργούμε (καταχρεωμένοι συνήθως) μέχρι να βρούμε κάποιον να μας τα σκάσει χοντρά και να την κάνουμε για Μπαχάμες.

 

Χαμένος το gaming και οι FPS players που θα παίζουν ΜΟΝΟ CoD και Battlefield σε λίγο καιρό.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Υπαρχει τροπος τα παιχνιδια που εχω αγορασει απο steam να κανουν backup τα saves μου στο steam λογαριασμο μου αυτοματα ωστε αν γινει κατι με το παιχνιδι π.χ. το απεγκαταστησω ή οτιδηποτε να μην χασω το save μου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Υπαρχει τροπος τα παιχνιδια που εχω αγορασει απο steam να κανουν backup τα saves μου στο steam λογαριασμο μου αυτοματα ωστε αν γινει κατι με το παιχνιδι π.χ. το απεγκαταστησω ή οτιδηποτε να μην χασω το save μου.

 

ειναι by default ενεργοποιημενο οποτε κλεινεις το παιχνιδι να τα savarei στο cloud μπορεις να το δεις αν πας στο παιχνιδι κ πατησεις properties στο tab, updates κλικαρισμενο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι αλλα κανει save και στο υπολογιστη σου ωστε να μπορεις να συνεχισεις ενα παιχνιδι ακομα και αν δεν εισαι στο ιντερνετ ετσι δεν ειναι?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Υπαρχει τροπος τα παιχνιδια που εχω αγορασει απο steam να κανουν backup τα saves μου στο steam λογαριασμο μου αυτοματα ωστε αν γινει κατι με το παιχνιδι π.χ. το απεγκαταστησω ή οτιδηποτε να μην χασω το save μου.

ειναι by default ενεργοποιημενο οποτε κλεινεις το παιχνιδι να τα savarei στο cloud μπορεις να το δεις αν πας στο παιχνιδι κ πατησεις properties στο tab, updates κλικαρισμενο

 

Ναι αλλά το παιδί λέει για όλα και δεν έχουν όλα cloud saving.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Άμα στο library πάνω δεξιά βάλετε την δεύτερη ρύθμιση του view φαίνονται σε όλα τα game ποια έχουν cloud save για να μην τα ψάχνετε ένα ένα. 

Όσα δεν υποστηρίζουν cloud save δεν μπορούν να γίνουν backup στο στεαμ, οπότε μάλλον μια λύση είναι backup το save file σε κάποια cloud υπηρεσία κάθε τόσο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...