Προς το περιεχόμενο

PC Gaming (Συζήτηση)


Psycho_Warhead

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δεν περνάνε οι μέρες παιδιά αφήστε τα. Θα απευθυνθώ στο θέμα του θα βάλω αποκλειστικά mods για γραφικά. Τόσο καιρό το έβλεπα σε εικόνες αλλά η πραγματικότητα ξεπερνάει κάθε προσδοκία. Πήγα έκανα τον νται σε κάτι στρατιώτες που έκαναν κάμψεις έφυγα one hit level 1 βέβαια. Τα κουμπια ίδια πάνω κάτω με το πρώτο Witcher ο χειρισμός αλλάζει.

 

Την πρώτη φορά που το έπαιξα δεν έπαιζα, σταματούσα κάθε 5 μέτρα με το άλογο να θαυμάσω τα τοπία. Τέτοια ζημιά. Ειδικά κάτι ηλιοβασιλέματα με μακρινή θέα άστα να πάνε σε τραβάει στον κόσμο του. Και δεν έχω και κανένα τέρας pc που να είχα δηλαδή όπως λένε τα άλλα παιδιά.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 13,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Την πρώτη φορά που το έπαιξα δεν έπαιζα, σταματούσα κάθε 5 μέτρα με το άλογο να θαυμάσω τα τοπία. Τέτοια ζημιά. Ειδικά κάτι ηλιοβασιλέματα με μακρινή θέα άστα να πάνε σε τραβάει στον κόσμο του. Και δεν έχω και κανένα τέρας pc που να είχα δηλαδή όπως λένε τα άλλα παιδιά.

Τα ίδια θα έκαναν οι περισσότεροι μην νομίζεις. Το ορατό πεδίο είναι εξαιρετικο και έχουν κάνει απίστευτη δουλειά. Επόμενο project της CD είναι το cyberpunk 2077 για τέλος 2018 έχουμε να δούμε πολλά ακόμη από CD.

 

Και βεβαίως και Witcher 4 λογικά 2019 θα πάει ίσως αργότερα εκτός αν δουλεύουν ταυτόχρονα με το cyberpunk. Rockstar και CD οι 2 κορυφαίες εταιρείες gaming στους υπολογιστές.

 

 

http://www.gamersgreed.com/witcher-4-confirmed-by-cd-projekt-red/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μου φαίνεται περίεργο να έχει γίνει confirmed Witcher 4 και να μην έχει βουίξει το net, όχι ότι το θεωρώ απίθανο ειδικά τώρα με το TV series αλλα περίεργο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μου φαίνεται περίεργο να έχει γίνει confirmed Witcher 4 και να μην έχει βουίξει το net, όχι ότι το θεωρώ απίθανο ειδικά τώρα με το TV series αλλα περίεργο.

 

Εγω παλι ειχα την αισθηση οτι ειχε ανακοινωθει οτι το 3 θα ειναι και το τελευταιο της σειρας.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και βεβαίως και Witcher 4 λογικά 2019 θα πάει ίσως αργότερα εκτός αν δουλεύουν ταυτόχρονα με το cyberpunk. Rockstar και CD οι 2 κορυφαίες εταιρείες gaming στους υπολογιστές.

 

 

http://www.gamersgreed.com/witcher-4-confirmed-by-cd-projekt-red/

Το βλέπω εξαιρετικά απίθανο το W4 να κυκλοφορήσει ένα χρόνο μετά από CP. Εάν βγεί το '18 το CP, υπολόγιζε +4 χρόνια για W4.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το βλέπω εξαιρετικά απίθανο το W4 να κυκλοφορήσει ένα χρόνο μετά από CP. Εάν βγεί το '18 το CP, υπολόγιζε +4 χρόνια για W4.

Εφόσον δουλεύουν σε ένα project κάθε 3 4 χρόνια κατά εκεί θα πάει η δουλειά. Μέχρι τότε έχει να βγει αρκετό πράγμα. Death stranding red dead redemption 2 μου έρχονται στο μυαλό από τα πιο AAA games.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλα δεν υπαρχει ουτε μια στο εκατομμυριο να ειναι ετοιμο το 2019 το W4.. To αρθρο αυτο κατι μου θυμισε το ειχα διαβασει παλιοτερα και μετα ειδα οτι ειναι απο το Μαρτη. Μεσα στο 2018 ελπιζουμε να ειναι ετοιμο το Cyberpunk αλλα ακομη και για αυτο δεν ειμαι σιγουρος. Παραλληλη δουλεια oσο και να αναπτυχθηκαν οι πολωνοι με τοσο γιγαντιαια projects λιγο δυσκολο να κανουν, εκτος και αν το γυρισουν και αυτοι στην προχειροδουλεια που δυσκολο το βλεπω.. 

Για W4 προσωπικα το βλεπω 2020 και βαλε..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόνο η Bethesda επενδύει σε triple-A single player παιχνίδια πλέον. Ούτε loot-boxes ούτε τίποτα..

 

Wolfenstein II: The New Colossus does not feature any multiplayer because it would dilute it all

 

''Like it or not, Bethesda may be the only big publisher that is currently supporting single-player games. Dishonored 2, PREY, The Evil Within 2 and now Wolfenstein II: The New Colossus are single-player experiences only.''

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν και σίγουρα ο καθένας κάνει ότι θέλει τα χρήματα του, κάτι τέτοιοι ηλίθιοι είναι που καταστρέφουν την βιομηχανία για όλους μας. Ήδη έχουμε micro transactions και soft walls σε single player pc games.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οταν εμεις ειχαμε SLi εσεις τρωγατε βελανιδια :P

 

 

Πω πω φίλε η εποχή των add-on graphics cards, SVGA 4ΜΒ και δε συμμαζεύεται...Πού είναι οι 3DFX Banshee τώρα να βάλω τελείως τα κλάμματα?

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πω πω φίλε η εποχή των add-on graphics cards, SVGA 4ΜΒ και δε συμμαζεύεται...Πού είναι οι 3DFX Banshee τώρα να βάλω τελείως τα κλάμματα?

 

Kαλα εμενα το πρωτο μου pc ενα Scheider Euro PC ειχε CGA και το εδιναν και με Hercules πρασινο   :P

 

?action=dlattach;attach=2663

Παντως εκεινη την εποχη ειχα μια Voodoo II για OGL και ειχα και μια STB Velocity 4400 με Riva TNT για D3D.. Oυτε T&L δεν υπηρχε ακομη για δειγμα.. :P

Κατι Matrox mystique ειχαν περασει απο τα χερακια μου κτλ κτλ,εχω περασει σχεδον ολη την γκαμα ακομη και πριν την 3D εποχη..  Eιδα την παιχνιδαρα το Unreal και θυμηθηκα τα παλια τι επος ηταν αυτο;

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...