Προς το περιεχόμενο

PC Gaming (Συζήτηση)


Psycho_Warhead

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Το εξαιρετικά κακό, πέρα φυσικά από το ότι κλείνει ένα ακόμα αξιόλογο studio, είναι ότι είχαν αναλάβει ένα μελλοντικό Star Wars παιχνίδι, το οποίο η EA θα αναθέσει αλλού και μάλιστα δηλώνει ότι δεν είναι ικανοποιημένη από την κατεύθυνση που αυτό είχε, διότι ήταν λέει linear και story driven... Με άλλα λόγια βάδιζε προς τη σωστή κατεύθυνση ώστε να έχουμε κάτι εναλλακτικό σε σχέση με τα Battlefront που μας έχουν φλομώσει στο multiplayer και στο no single player campaign.

 

Από εδώ και πέρα ότι δεν είναι online multiplayer και δεν έχει περιθώριο για micro-transactions και lootboxes θα τρώει άκυρο από τις μεγάλες εταιρείες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 13,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Ούτε καν στο σινεμά δεν χρησιμοποιούν full ray tracing. Πιο πολύ εξελιγμένες τεχνικές global illumination.

Σήμερα, αν το pc δεν ανάλωνε την ισχύ του σε πλασματικές απαιτήσεις κονσολοπαίχνιδων, θα βλέπαμε γραφικά πολύ κοντά στις ταινίες Final Fantasy(με τα κατάλληλα τρυκ).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ea ειχε βγει και βιντεο για c&c generals 2 και αυτο το σταματησε .γνικα τα παιχνιδια εκτος απο γραφικα δεν εχουν καθολου gameplay ισως το βασικοτερο απο ολα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

να έχουμε κάτι εναλλακτικό σε σχέση με τα Battlefront που μας έχουν φλομώσει στο multiplayer και στο no single player campaign.

 

Από το πρώτο trailer του Battlefront II βλέπουμε το single player campaign του που είναι canon στο lore.

 

Σήμερα κιόλας θα έχει και άλλο trailer.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πολύ μεγάλες οι διαφορές. Βέβαια είδα ότι στην προηγούμενη έκδοση είχε ανοιχτό το game mode. Προσωπικά εγώ στο creators update με το game mode είχα fps drops. Στο fall creators δεν το έχω δοκιμάσει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χθες έπαιξα για πρώτη φορά τα:

 

Forza horizon 3

Αρκετά δύσκολο κορυφαία γραφικά άπειρο περιεχόμενο

 

Cuphead

Μοναδικό στο είδος του και αρκετά δύσκολο. Must για κάθε gamer

 

Witcher 3

Το έπαιξα σε μια ταπεινή r9 270x και 2500k. Τι γραφικαρες πόσο immersive είναι ο κόσμος του. Ανυπομονώ να έρθει το pc μου να το απολαύσω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Witcher 3

Το έπαιξα σε μια ταπεινή r9 270x και 2500k. Τι γραφικαρες πόσο immersive είναι ο κόσμος του. Ανυπομονώ να έρθει το pc μου να το απολαύσω.

 

Που να το παιξεις και τερμα γραφικά 60 fps με το νέο pc. :-D

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν περνάνε οι μέρες παιδιά αφήστε τα. Θα απευθυνθώ στο θέμα του θα βάλω αποκλειστικά mods για γραφικά. Τόσο καιρό το έβλεπα σε εικόνες αλλά η πραγματικότητα ξεπερνάει κάθε προσδοκία. Πήγα έκανα τον νται σε κάτι στρατιώτες που έκαναν κάμψεις έφυγα one hit level 1 βέβαια. Τα κουμπια ίδια πάνω κάτω με το πρώτο Witcher ο χειρισμός αλλάζει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...