Προς το περιεχόμενο

PC Gaming (Συζήτηση)


Psycho_Warhead

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ναι το πρώτο ήταν πάρα πολύ καλό παιχνίδι, και το δεύτερο εάν είναι αντίστοιχο σε σενάριο με τα γραφικά που βλέπω θα είναι καταπληκτικό.

 

Αλλά κατα τα άλλα, cry me a river, χασούρα δικιά τους.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 13,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

τα γραφικα εμενα δεν με τρελαν παντως. Ειδικα τα προσωπα και τα animations,μου φαινονται καπως περιεργα. Παντως ειμαι σιγουρος πως το παιχνιδι θα δωσει πονο,η R* ειναι εγγυηση

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν βλέπω κάποια επίσημη ανακοίνωση ότι δεν θα βγει για pc. Το ότι θα έβγαινε σίγουρα πρώτα στις consoles ήταν γνωστό.

 

τα γραφικα εμενα δεν με τρελαν παντως.

 

Φαίνονται σίγουρα καλύτερα από GTA και αυτό φτάνει και περισσεύει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μετά από κάνα δυο χρόνια θα έρθει και στο PC όπως το GTA V and guess what..Παρά τα σχόλια τύπου ''Δεν ξαναδίνω λεφτά στην R* από PC gamers'', το παιχνίδι θα πουλάει τα κέρατά του όπως το GTA V τώρα :D Τα animations μια χαρά είναι(Κάνει μπαμ το motion-capture), τα textures όμως δεν είναι και μεγάλης ανάλυσης.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν νομίζω να πάρει τόσο καιρό, το GTA δεν ήταν planned for pc, PS3 τίτλος ήταν αρχικά. Πιστεύω κάνα μηνα μετά το official release θα ανακοινώσουν date για pc.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ε μπορεί στην Xbox One X έκδοση να 'ναι 4Κ :P


Δεν νομίζω να πάρει τόσο καιρό, το GTA δεν ήταν planned for pc, PS3 τίτλος ήταν αρχικά. Πιστεύω κάνα μηνα μετά το official release θα ανακοινώσουν date για pc.

 

Μια χαρά planned ήταν, όλα τα GTA έχουν βγει στο PC και θα εξακολουθήσουν να βγαίνουν, απλά με καθυστέρηση γιατί αρέσει στην R* να μας σπάει τις μπάλες. Τουλάχιστον όταν βγαίνει στο PC είναι definitive edition με μεγάλο upgrade οπτικά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μια χαρά planned ήταν, όλα τα GTA έχουν βγει στο PC και θα εξακολουθήσουν να βγαίνουν, απλά με καθυστέρηση γιατί αρέσει στην R* να μας σπάει τις μπάλες.

 

Ίσως αλλα είμαι 100% σίγουρος ότι δεν είναι αυτός ο λόγος.

 

''The all-new trailer for Red Dead Redemption 2, the story of outlaw Arthur Morgan and the Van der Linde gang as they rob, fight and steal their way across the vast and rugged heart of America in order to survive. Coming Spring 2018 to PlayStation 4 and Xbox One systems.''

 

 

 

 

Αφού το ήξερες ποιος ο λόγος του post σου με το console trailer?!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ο λόγος είναι ότι δεν θέλει να κόψει πωλήσεις από κονσόλες. Βγάζει τα μέγιστα από αυτές για 1-2 χρόνια και μετά το βγάζει στο PC και αποδείχτηκε ότι βγάζει τρελά και από το PC, ενώ πολλοί από αυτούς που το είχαν πάρει στις κονσόλες το αγοράζουν και στο PC λόγω best version. It's buisness dude ;)

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτός ναι άνετα μπορεί να είναι ένας από τους λόγους. Είμαι πολύ περίεργος για το multi, στο προηγούμενο το mexican standoff ήταν όλα τα λεφτά :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ο λόγος είναι ότι δεν θέλει να κόψει πωλήσεις από κονσόλες. Βγάζει τα μέγιστα από αυτές για 1-2 χρόνια και μετά το βγάζει στο PC και αποδείχτηκε ότι βγάζει τρελά και από το PC, ενώ πολλοί από αυτούς που το είχαν πάρει στις κονσόλες το αγοράζουν και στο PC λόγω best version. It's buisness dude ;)

 

βασικα αυτο ακριβως. Εχει γινει και σε πολλα releases που βγηκαν μετα απο χρονια στο PC,ειναι σαν δευτερο launch day οπως π.χ Dragon's Dogma. Πολλοι απο μας που εχουν και PC και κονσολα θα το αγορασουν στην κονσολα γιατι δεν θα μπορουν να περιμενουν και μετα θα ξανασκασουν φραγκα για την καλυτερη PC εκδοση συν αυτους που δεν το πηραν ουτως η αλλως.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...