Προς το περιεχόμενο

PC Gaming (Συζήτηση)


Psycho_Warhead

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δεν αφορα μονο ενα παιχνιδι..Προσπαθω να ανοιξω δυο παιχνιδια(Euro 2008, champions league 06-07) αλλα μου ζηταει το Direct x 9.Εγω εχω ηδη εγκατεστημενο το πιο καινουριο και το 9 δεν το παιρνει

εχω τα windows 10 64bit.Παιζει επειδη ειναι παλια να μην παιζουν?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες


  • Απαντ. 13,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δεν αφορα μονο ενα παιχνιδι..Προσπαθω να ανοιξω δυο παιχνιδια(Euro 2008, champions league 06-07) αλλα μου ζηταει το Direct x 9.Εγω εχω ηδη εγκατεστημενο το πιο καινουριο και το 9 δεν το παιρνει

εχω τα windows 10 64bit.Παιζει επειδη ειναι παλια να μην παιζουν?

 

 

Ναι, δοκίμασε compatibility εάν δεν το έχεις κάνει ήδη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν ξερω αν εχει προαναφερθει και σορρυ αν εχει γινει.. 

 

[https://www.youtube.com/watch?v=tsvMAaJtAH4

 

Την Πεμπτη θα κανει ενα livestream σε twitch για να εξηγησει περισσοτερα για το concept..

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν κατάλαβα ακριβώς τι πάει να κάνει αλλα χλωμό το κόβω να μην το shutdown η Valve.

 

Βασικα concept ειναι στην παρουσα, μονο σχεδιασμο πιστων μπορει να κανει ο τυπας και το δειχνει, το λεει αλλωστε ειναι 3D artist.. Εχει καταφερει επισης να προγραμματισει τα physics για ενα functional gravity gun, αλλα αυτο ειναι ολο.. Προφανως και μοιαζει πολυ ενδιαφερον, ειδικα αν αναλαβει να βοηθησει η τεραστια mod community πισω απο projects του Half Life και δουμε επιτελους εστω και ενα καλο modded episode 3..

O χαρτης και τα materials παντως δειχνουν πολυ ενδιαφεροντα, δεν βλεπεις βεβαια πολλα γιατι ειναι νυχτα και δεν εχουν περαστει ολα τα materials, μονο οταν περναει με τα light sources βλεπεις 2-3 πραγματακια αλλα δειχνει το τι μπορει να κανει ακομη και ενα ατομο μονο του στην UE4.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...