Προς το περιεχόμενο

PC Gaming (Συζήτηση)


Psycho_Warhead

Προτεινόμενες αναρτήσεις

 

Ειλικρινά δεν μπορώ να πιστέψω ότι το Wildlands πούλησε περισσότερο από επίκουρες τύπου Horizon και Zelda, δηλαδή είναι να απορείς με την "αποδοχή" της μετριότητας των gamers, κανονικά θα έπρεπε να ντρέπεται που κουβαλάει το όνομα Ghost Recon, μετά περιμένουμε να αλλάξει η Ubisoft...τραγικό. Που να μην είχε φάει και downgrade δηλαδή θα το κάναν GOTY. :mad:

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 13,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Παιδιά λέω να αγοράσω το CoD Infinite Warfare Legacy Edition μόνο και μόνο για το multi του CoD MW remastered. Λέτε αξίζει, δηλαδή το παίζουν πολλοί ή θα είναι πεταμένα λεφτά;;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Περισσότεροι παίζουν το 2 παρα το remastered και πάλι μιλάμε για κάτω από 2k, όταν και άμα αποφασίσουν να το πουλήσουν ξεχωριστά ίσως κάτι γίνει. Οποτε κρίνε μονος σου άμα είναι πεταμένα λεφτά ή όχι ;)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Περισσότεροι παίζουν το 2 παρα το remastered και πάλι μιλάμε για κάτω από 2k, όταν και άμα αποφασίσουν να το πουλήσουν ξεχωριστά ίσως κάτι γίνει. Οποτε κρίνε μονος σου άμα είναι πεταμένα λεφτά ή όχι ;)

 

 

 

Κατάλαβα. Ευχαριστώ. ;)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Νομίζω κάπου το πήρε το μάτι σαν standalone στο PS store, λογικά αφού είναι time exclusive μετά απο ένα μήνα, αν θυμάμαι καλά, κυκλοφορεί και στο ΧΟ, PC. Το θέμα είναι θα έρθει στο PC?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Νομίζω κάπου το πήρε το μάτι σαν standalone στο PS store, λογικά αφού είναι time exclusive μετά απο ένα μήνα, αν θυμάμαι καλά, κυκλοφορεί και στο ΧΟ, PC. Το θέμα είναι θα έρθει στο PC?

 

 

 

Νομίζω ναι αλλά με αρκετά τσιμπημένη τιμή.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πολύ καλό timing κυκλοφορίας χωρίς ανταγωνισμό,μεγάλη διαφήμιση,multiplatform,coop online. Ε δεν θέλει και πολύ για να πουλήσει. Εδώ πούλησαν χειρότερα παιχνίδια τύπου re op.raccoon city και battlefront 1,εκεί κολλάνε..

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ειλικρινά δεν μπορώ να πιστέψω ότι το Wildlands πούλησε περισσότερο από επίκουρες τύπου Horizon και Zelda, δηλαδή είναι να απορείς με την "αποδοχή" της μετριότητας των gamers, κανονικά θα έπρεπε να ντρέπεται που κουβαλάει το όνομα Ghost Recon, μετά περιμένουμε να αλλάξει η Ubisoft...τραγικό. Που να μην είχε φάει και downgrade δηλαδή θα το κάναν GOTY. :mad:

To gaming εδώ και μια τουλάχιστον 5ετία κατά τη γνώμη μου είναι στην ίδια φάση με την πολιτική. Κρα κρα, σχέση μίσους - πάθους και παρόλα αυτά σαν τη μύγα στο σκατό συνέχεια.Γλείφουμε εκεί που φτύνουμε και όλα καλά.

Ό,τι αξίζουμε έχουμε βεβαίως, το παρήγορο βέβαια είναι ότι, στο pc gaming τουλάχιστον, θεωρώ πως ακόμα μπορείς να βρεις τον παράδεισό σου ακόμα και εάν δεν ανήκεις στον μέσο όρο.Στις κονσόλες ίσως όχι τόσο εύκολα. (μην πιαστείτε και αρχίσετε τα vs με τα μπρίκια τώρα ε...!)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ πάντως γελαω με τα δημοφιλέστερα online παιχνίδια http://store.steampowered.com/stats/?l=greek .Δηλαδή πάει ο κόσμος και αγοράζει gtx 1070 και πάνω και ακριβά monitor για να παίζει payday,tf2,hearthstone και moba παιχνίδια? Πάλι καλά που υπάρχει και η blizzard δηλαδή...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ πάντως γελαω με τα δημοφιλέστερα online παιχνίδια http://store.steampowered.com/stats/?l=greek .Δηλαδή πάει ο κόσμος και αγοράζει gtx 1070 και πάνω και ακριβά monitor για να παίζει payday,tf2,hearthstone και moba παιχνίδια? Πάλι καλά που υπάρχει και η blizzard δηλαδή...

Ε αν δεις αντίστοιχα και τα hardware charts , ζήτημα να έχει το 5% τέτοιες κάρτες οπότε ίσως όλοι αυτοί να παίζουνε gta v pubg κλπ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ε αν δεις αντίστοιχα και τα hardware charts , ζήτημα να έχει το 5% τέτοιες κάρτες οπότε ίσως όλοι αυτοί να παίζουνε gta v pubg κλπ.

η κύρια ανάλυση παραμένει το 1080p. Βλέπω λοιπόν στις top 5 κάρτες gtx 970,1070,1060 ,κάρτες οι οποίες είναι αρκετές να σηκώσουν παραπάνω από αξιοπρεπώς ότι παιχνίδι υπάρχει. Άρα κάπου αλλού είναι το θέμα και κάτι μου λέει στην νοοτροπία/προτίμηση συγκεκριμένων παιχνιδιών.
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

η κύρια ανάλυση παραμένει το 1080p. Βλέπω λοιπόν στις top 5 κάρτες gtx 970,1070,1060 ,κάρτες οι οποίες είναι αρκετές να σηκώσουν παραπάνω από αξιοπρεπώς ότι παιχνίδι υπάρχει. Άρα κάπου αλλού είναι το θέμα και κάτι μου λέει στην νοοτροπία/προτίμηση συγκεκριμένων παιχνιδιών.

Απ τα ίδια στατς του στεαμ το 1/3 έχει 1204vram, επίσης οι 3 που ανέφερες είναι αθροιστικά το 15% οπότε δεν το λες μεγάλο μέρος του δείγματος. Και αυτό είναι για το directx 12. Αμα σκρολάρεις πιο κάτω θα δεις στο directx 11 και 10 αντίστοιχα θα δεις intel hd graphics 4000 και 3000 με 21% και 18% αντίστοιχα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...