Προς το περιεχόμενο

PC Gaming (Συζήτηση)


Psycho_Warhead

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 13,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Ποιός θέλει FarCry-RDR crossover;

 

Στην Άγρια Δύση το Far Cry 5;

 

Άμα παίρνεις το ρολο του ινδιάνου την εποχή του American Indian War τότε ίσως να λέει, οτιδήποτε άλλο δεν νομίζω ότι κολλάει. Τουλάχιστον το team του FC προσπαθεί για κάτι διαφορετικό άσχετα που καταλήγει μέτριο στην καλύτερη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ετσι ubisoft εκει λιωσε στα far cry και στα AC... Δεν περιμενα τιποτα καλυτερο απο αυτην.

 

Ειναι και το red dead redemption που βγαινει φετος σου λενε να η ευκαιρια.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν κλάνουν μια μπροστά στην Rockstar, το λάκκο τους σκάβουν ειδικά άμα φαντάζονται κοντινό release με το RDR2, και τα νέα ip τους imho ήταν πιο μούφα από τα παλιά series.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το λάκκο τους σκάβουν ειδικά άμα φαντάζονται κοντινό release με το RDR2, και τα νέα ip τους imho ήταν πιο μούφα από τα παλιά series.

Εγω παντως βλεπω οτι εδω το μετριο Wildlands και εσκισε απο πωλησεις

http://www.vgchartz.com/yearly/2017/Global/

και το For Honor επισης τα εχει παει αρκετα καλα

 

Και το Watch Dogs 2 τα πηγε αρκετα καλα ειδικα αν σκεφτουμε οτι μιλαμε για απλο sequel παιχνιδιου που εφαγε παρα πολλη αρνητικη κριτικη οταν βγηκε(για το αρχικο δηλαδη).

 

Γενικα δεν χρειαζεται να εχει αντικειμενικα καλο παιχνιδι η Ubisoft, ξερει να τα σπρωχνει καταλληλα.

 

Με ρωτησες σε αλλο θεμα για το πως τα βγαζει καποιος περα με σχετικα λιγα χρηματα.

Ριχνοντας πραγματικο ακυρο σε Ubisoft/EA και Activision ειναι μια παρα πολυ καλη αρχη.

 

Νεα Ip χρειαζομαστε αγαπητε. Νεοτερες και πιο φρεσκιες ιδεες απο τα ιδια και τα ιδια που πλασαρουν στον κοσμο οι γνωστες εταιρειες.

 

Μετρον αριστον και για τα sequel.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

BIA χωρίς Gearbox?! Είσαι σίγουρος?! :D Great game btw.

 

Σωστό, είχα ξεχάσει ότι ήταν η gearbox ο developer.

 

Νεα Ip χρειαζομαστε αγαπητε. Νεοτερες και πιο φρεσκιες ιδεες απο τα ιδια και τα ιδια που πλασαρουν στον κοσμο οι γνωστες εταιρειες.

Και αυτά που παίρνουμε ως νέα IP είναι μια μίξη άλλων τίτλων, φυσικά με εξαιρέσεις. π.χ το Watch Dogs που αναφέρεις, όταν το πρωτοπαρουσίασαν μου φάνηκε ένα GTA, AC με στοιχεία "hacking", αναμασημένη τροφή, δεν είδα κάπου φρέσκιες ιδέες (τουλάχιστον εγώ έτσι το είδα). Εκτός και αν εννοείς κάτι διαφορετικό.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και αυτά που παίρνουμε ως νέα IP είναι μια μίξη άλλων τίτλων, φυσικά με εξαιρέσεις. π.χ το Watch Dogs που αναφέρεις, όταν το πρωτοπαρουσίασαν μου φάνηκε ένα GTA, AC με στοιχεία "hacking", αναμασημένη τροφή, δεν είδα κάπου φρέσκιες ιδέες (τουλάχιστον εγώ έτσι το είδα). Εκτός και αν εννοείς κάτι διαφορετικό.

Ειχες δηλαδη εσυ δει προηγουμενως πολλα παιχνιδια με hacking τυπου watch dogs(1 και 2)?

 

Το προβλημα με το watch dogs οπως και το division πχ ειναι η εταιρεια που ειναι απο πισω,οχι τα παιχνιδια αυτα καθαυτα.

 

Τουλαχιστον το watch dogs ηταν κατι το διαφορετικο απο τα 15 far cry και AC που εχουμε δει.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...