Προς το περιεχόμενο

PC Gaming (Συζήτηση)


Psycho_Warhead

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Παιδιά υπάρχει στα σκαριά κανένα Open World για υπολογιστή το οποίο να αξίζει τα λεφτά του; Αυτό τον χρόνο βγήκε κανέναν πολύ καλό γιατί έχω χαθεί λίγο.Μονο για το Ghost Recon γνωρίζω αλλά δεν ακουσα καλα λογια

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 13,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Παιδιά υπάρχει στα σκαριά κανένα Open World για υπολογιστή το οποίο να αξίζει τα λεφτά του; Αυτό τον χρόνο βγήκε κανέναν πολύ καλό γιατί έχω χαθεί λίγο.Μονο για το Ghost Recon γνωρίζω αλλά δεν ακουσα καλα λογια

The Witcher 3 και GTA V από παλιότερα από εμένα. Κάτι Just Cause 3, Tomb Raider, Assasin's Creed κτλ... ωραία παιχνίδια, αλλά τίποτα το ιδιαίτερο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μονο το Fallout 4 θα σου πρότεινα μετά το W3/GTA αλλα με τουλάχιστον τα top 20 mods, εγώ το έχω με καμια 100+. Επίσης υπάρχει συγκεκριμένο thread για προτάσεις παιχνιδιών ;)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

H Microsoft τελειωνει και τη σειρα Halo φερνοντας τα στο PC

 

Απο απροσεξια στο GPU event της AMD, εγινε leak που δειχνει το Halo 3 για PC

 

http://www.dsogaming.com/news/amd-may-have-leaked-halo-3-for-the-pc-artwork-showcased-during-its-korea-r5-launch-event/

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πες μου ότι θα βγάλουν ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ το Halo 3 για PC..Η AMD στο παρελθόν είχε ξαναβάλει ''Halo 3 profile'' στους οδηγούς της αλλά μάλλον κάπου κόλλησε το θέμα και τελικά δεν βγήκε. Ελπίζω αυτή τη φορά να το παίξουμε επιτέλους..

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Seithan slow night dude?! Λέγεται γούστο και το video είναι ενημερωτικό. 800k βλέπουν 2J, οποτε τι ψάχνεις?! Άμα δεν σου αρέσει μην το βλέπεις, end of story, ψάχνεσαι μου φαίνεται το τελευταίο καιρό, και ξες τι γίνετε με τα άτομα αυτά στα forums, φιλικά ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να μπεις στην λίστα, δηλαδή πιο το νόημα να κατακρίνεις το γούστο του αλλου?! "There no point arguing taste", και στην τελική εγώ πόσταρα κάτι ενημερωτικό, εσύ?! Lets keep it civil dude ;) Καλο πάσχα  :)

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...