Προς το περιεχόμενο

PC Gaming (Συζήτηση)


Psycho_Warhead

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 13,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Ενα απο τα καλυτερα παιχνιδια που εχω παιξει στο πσ4, τρομερο gunplay αλλα το raid-system δε δουλεψε καλα για τις κονσολες, συννενοηση με destiny sherpa  / looking for raid μονο , θα σκισει στο pc 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν οντως βγει φετος παντως,πολυ συντομο το χρονικο διαστημα.

 

Επισης δεν μπορει να ειμαι ο μονος που να του προκαλει εντυπωση το γεγονος οτι ειναι πολυ βολικο το γεγονος δεν κυκλοφορησε εξ αρχης WW call of duty περυσι που βγηκε και το BF1?

 

ΤΙ στο καλο μυστικη συμφωνια μεταξυ Activision Και EA?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η SledgeHammer που είναι σειρά της φέτος, έχει υπο ανάπτυξη το φετινό CoD, απο το 2014, τότε που κυκλοφόρησε το AW. Άρα, δεν νομίζω να παίζει "μυστική συμφωνία" μεταξύ των δύο εταιρειών.

 

Το επιβεβαίωσαν πριν 2-3 μέρες και στο Eurogamer.
Πλέον θεωρείτε old news. :P Θα είναι WW2.

Το έγραψα μια σελίδα πίσω. :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γιατί να ανακοινωθεί κάτι νωρίτερα? Αν ήταν να ανακοινώσουν το WW2 CoD πριν ένα χρόνο για παράδειγμα, δεν θα πουλούσε ούτε αυτά που πούλησε το IW. Αν κατάλαβα καλά το "ανακοινωθεί νωρίτερα" που έγραψες. Η κάθε εταιρεία έχει/κτίζει το δικό της CoD, ανεξάρτητα απο τις άλλες εταιρείες, πλην του ότι μοιράζονται assets, και απλώς το ανακοινώνουν την χρονιά που είναι να κυκλοφορήσει το CoD της εκάστοτε εταιρείας.

 

Λογικά, ένα teaser θα το δούμε τις επόμενες μέρες.. Στο ΒΟ3 είδαμε αρχές του Απρίλη, και στο ΙW στο τέλος του μήνα. Ποντάρω, αρχές Απρίλη, όχι (μόνο) λόγω των leaks αλλά και του hype που θέλουν να δημιουργήσουν!

 

 

 

CoD 2 remaster (ή όλη η τριλογία) προβλέπω φέτος :P

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι επος είναι το dishonored ρε παιδιά. Το ξεκίνησα χθες έπαιξα ένα τετράωρο το ευχαριστήθηκα. Όλα τέρμα Full HD με fov 90 παίζω στα 40 με 55 fps μόνιμα σε 55αρα οθόνη με dualshock 3. Σπάνια πάει στα 35. Για πείτε μου το καλύτερο sweet fx να δώσουμε λίγο χρώμα στο παιχνίδι.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και κάτι ακόμα. Για αυτόματο backup των saves των παιχνιδιών υπάρχει κάποιο πρόγραμμα?

 

Αν εννοείς το Dishonored 2 στο Steam έχει Cloud Sync συνεπώς σου κάνει αυτόματο backup. Αλλιώς GameSave Manager ή -λίγο πιο advanced- με Symbolic Links (google it) μπορείς να μεταφέρεις τον φάκελο του save του σε δικό σου Cloud.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...