Προς το περιεχόμενο

PC Gaming (Συζήτηση)


Psycho_Warhead

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Moderators

Tο Arkham Knight είναι το 4ο και πιο πρόσφατο Batman από τη σειρά που έπαιξες. 

 

Τα επεισόδια Batman: The Telltale Series είναι από σειρά της TellTale και είναι διαφορετικό gameplay (βλέπε επίσης The Walking Dead, Game of Thrones κλπ).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 13,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

εγω μηδενισα κατα σειρα

 

1) Batman Arkham Asylum

2) Batman Arkham GOTY

3) Batman Arkham Origins

 

αρα

 

4) Batman arkham knight???? :-D

 

1.1.1 Batman: Arkham Asylum (2009)

1.1.2 Batman: Arkham City (2011)

1.1.3 Batman: Arkham Origins (2013)

1.1.4 Batman: Arkham Knight (2015)

https://en.wikipedia.org/wiki/Batman:_Arkham )

 

Το 2) Batman Arkham GOTY Δεν υπάρχει! GOTY σημαίνει Game of the year edition που στην ουσία το ίδιο παιχνίδι είναι απλά περιέχει dlc κτλ.

 

Άρα το 2 που μηδένισες... ίσως να εννοείς το City. Αν ναι, τότε καλά είσαι, και επόμενο στην σειρά είναι το Arkham Knight.

Καταρχήν μάθε να μιλάς σωστά. Η σωστή λέξη είναι τερμάτισα/τελείωσα. Όχι μηδένισα.

χαχαχα

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έλα ρε φιλε υπάρχει τέτοιο σκηνικό που σου βγάζει με χρονολογίες όλα τα releases ώστε να μην περιμένεις να σου απαντήσουν σε forum?! :shock: technology... :P

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχω το Theme Hospital στο Origin και ήθελε να παίξει η αδερφή μου σήμερα να θυμηθεί τα νιάτα της  :lol: και αφού το κατέβασα, το τρέχω και μετά το loading σε new game, κρασάρει. Έχω Win10 Home με Anniversary Update. Έχει και το άλλο εκνευριστικό, όταν βγαίνει απ' το game αλλάζει και την ανάλυση στο pc και φυσικά δεν έχει να ορίσω μεγαλύτερη μέσα στο παιχνίδι. Αυτό άντε πες το ανέχομαι και την αλλάζω πάλι χειροκίνητα, πως θα το κάνω να παίξει όμως;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καταρχήν μάθε να μιλάς σωστά. Η σωστή λέξη είναι τερμάτισα/τελείωσα. Όχι μηδένισα.

 

Έχω εντύπωση ότι το "μηδένισα" βγήκε από τα παλιά coin-op όπου όταν το score έφτανε στο τέρμα, π.χ. 9.999.999 τότε μηδένιζε και άρχιζε από το 0 ξανά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχω το Theme Hospital στο Origin και ήθελε να παίξει η αδερφή μου σήμερα να θυμηθεί τα νιάτα της  :lol: και αφού το κατέβασα, το τρέχω και μετά το loading σε new game, κρασάρει. Έχω Win10 Home με Anniversary Update. Έχει και το άλλο εκνευριστικό, όταν βγαίνει απ' το game αλλάζει και την ανάλυση στο pc και φυσικά δεν έχει να ορίσω μεγαλύτερη μέσα στο παιχνίδι. Αυτό άντε πες το ανέχομαι και την αλλάζω πάλι χειροκίνητα, πως θα το κάνω να παίξει όμως;

 

Compatibility παλιότερο OS δοκίμασες?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχω εντύπωση ότι το "μηδένισα" βγήκε από τα παλιά coin-op όπου όταν το score έφτανε στο τέρμα, π.χ. 9.999.999 τότε μηδένιζε και άρχιζε από το 0 ξανά.

 

Αδιάβαστος :P

 

Το τελευταίο ψηφίο στα coin-ops ήταν πάντα 0 όταν ξεκινούσες, και αύξανε μέχρι το 9 ανάλογα με το πόσα επιπλέον κέρματα έβαζες (γκαραντί στα σουτεράκια αυτό). Επίσης δε θυμάμαι κανένα σκορ να μηδενίζει, θυμάμαι όλο εννιάρια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

 

Καταρχήν μάθε να μιλάς σωστά. Η σωστή λέξη είναι τερμάτισα/τελείωσα. Όχι μηδένισα.

Κατ' αρχάς/καταρχάς μάθε εσύ να είσαι σωστός όταν πας να κάνεις άσχετες υποδείξεις...  :devil:

 

 

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Compatibility παλιότερο OS δοκίμασες?

 

Το έβαλα για XP και παίζει τώρα (full screen) αλλά είναι εκτός ορίων οθόνης και δεν έχει καμία επιλογή για αλλαγή ανάλυσης. Πως μπορώ να το κάνω Windowed?

 

theme.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δες εάν το corsix-th δουλεύει με την έκδοση του origin.Υποθετω πως θα δουλεύει.googlαρε να δεις περί τίνος πρόκειται.

 

Σ'ωραίος!! Καταπληκτικό το προγραμματάκι, τώρα παίζει κομπλέ και σου δίνει και επιλογές που δεν δίνει το game. Thanks

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Άσχετο, δεν ξέρω αν το ανέφερε κάποιος

 

btw το voice acting ήταν εξαιρετικό σε αυτό το trailer

Παρακολουθώ το παιχνίδι από την αρχή που το βρήκα, και έχω να πώ ότι γίνεται εξαιρετική δουλειά από την ομάδα. Όλα real time, chained animation, εκπληκτικός οπτικός τομέας, αλλά κάτι μου λέει ότι στο τέλος θα απογητευτώ είτε από την ιστορία είτε από την γενικότερη απόδοση του, ειδικά στο PC. Με λίγα λόγια,

 

ia8in.jpg

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...