Προς το περιεχόμενο

PC Gaming (Συζήτηση)


Psycho_Warhead

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δεν ξερω αν εχει αναφερθει,αλλα το Death Stranding του Kojima βγαινει και σε PC.Τελικα ειναι μονο console exclusive για PS4

 

Δεν καταλαβαινω τι εννοεις με το post σου φιλε μου, μηπως εχεις ξεχασει καποια ερωτηματικα? Γιατι η δευτερη προταση ειναι σε αντιφαση με την πρωτη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 13,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δεν καταλαβαινω τι εννοεις με το post σου φιλε μου, μηπως εχεις ξεχασει καποια ερωτηματικα? Γιατι η δευτερη προταση ειναι σε αντιφαση με την πρωτη.

ερωτηματικα συγκεκριμενα που θα βαζες?παιζει να ειναι το μονο που δεν κολλαει...

ο ανθρωπος ειναι σαφης "δεν ξερω αν εχεις αναφερθει,(κομμα) αλλα...μπλα μπλα.(τελεια) Τελικα ειναi μονο console exclusive για PS4.

Λογικα σε μπερδεψε το bold

Εννοεις οτι ειναι οπως το Uncharted του Playstation που ειναι μονο για το PS η το Halo Που ειναι μονο για xbox

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ερωτηματικα συγκεκριμενα που θα βαζες?παιζει να ειναι το μονο που δεν κολλαει...

ο ανθρωπος ειναι σαφης "δεν ξερω αν εχεις αναφερθει,(κομμα) αλλα...μπλα μπλα.(τελεια) Τελικα ειναi μονο console exclusive για PS4.

Λογικα σε μπερδεψε το bold

Εννοεις οτι ειναι οπως το Uncharted του Playstation που ειναι μονο για το PS η το Halo Που ειναι μονο για xbox

Και εκει ειναι το πρόβλημα του ledaque γιατι σε αυτό που έκανες quote ως μπλα μπλα λέει οτι θα βγει σε pc άρα δεν είναι exclusive του ps4. Και νομίζω οτι ο αλαστορ όταν είπε console exclusive εννουσε μεταξύ των 2 κονσολών.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και εκει ειναι το πρόβλημα του ledaque γιατι σε αυτό που έκανες quote ως μπλα μπλα λέει οτι θα βγει σε pc άρα δεν είναι exclusive του ps4. Και νομίζω οτι ο αλαστορ όταν είπε console exclusive εννουσε μεταξύ των 2 κονσολών.

 

 Ξερεις γιατι μπερδευτηκα, μπερδευτηκα γιατι το Death Stranding ΔΕΝ ξερουμε ακομα αν θα βγει στο pc, σε καποιο site ειχαν μιλησει για pc port αλλα μυστηριωδως εξαφανιστηκε.

 

Δεν ειναι ακομα σιγουρο οτι θα βγει στο pc.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

http://www.ign.com/games/death-stranding/pc-20047135
http://www.gamefaqs.com/boards/916373-pc/73891520

λογικα θα ειναι το λενε διαφορα site και αυτο ελεγε το πρωτο ποστ του Alastor192

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πως μπορεις να φτιαξεις pc σε τιμη περιπου ιδια και χαρακτηριστικα με αυτα του ps4 pro

http://www.pcgamesn.com/amd/pc-vs-ps4-pro

 

Οχι οτι ενιαφερει πολλους απο εμας αφου οταν αναβαθμιζουμε κανουμε μεγαλες αναβαθμισεις.

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δυνατος ο athlon Θα αρχισουμε να τον προτεινουμε για gaming pc!

Λυπάμαι αλλα θα διαφωνήσω.

 

Ο καλύτερος επεξεργαστής που πέρασε από τα χέρια μου, ήταν ο 80286. Δεν κολλούσε πουθενά. Οπότε προτείνω 80286. Μονόδρομος.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...