Προς το περιεχόμενο

PC Gaming (Συζήτηση)


Psycho_Warhead

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 13,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Digital Homicide’s Games Removed From Steam

 

Valve has stopped doing business with Digital Homicide for being hostile to Steam customers.


Επιτέλους η Valve έδωσε ένα τέλος στο θέατρο του παραλόγου που φέρνει στο όνομα Digital Homicide*..
Μετά από φασαρίες και τραμπουκισμούς τα παιχνίδια τους αφαιρέθηκαν οριστικά από το Steam.
Σε κανένα δε θα λείψουν..

 

 

*Για όσους δε γνωρίζουν, είναι ένας publisher που είχε γεμίσει το steam με απαράδεκτα παιχνίδια.

Με τα πρώτα αρνητικά reviews άρχισαν να κάνουν ban όποιον έγραφε κάτι άσχημο για τα παιχνίδια τους.

Αργότερα άρχισαν να κυνηγούν reviewers, με αποκορύφωμα τις μηνύσεις κατά του Jim Sterling.

Ώσπου έφτασαν να καταθέσουν μήνυση ενάντια σε 100 steam users επειδή είχαν γράψει αρνητικά reviews..... 

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

οχι δεν υπαρχει το ειχα ψαξει κ εγω και βγαινει σε λιγες μερες αν  θυμαμαι σωστα!

 

 

Στo steam λέει ότι βγαίνει αύριο. Συγκινήθηκα ενθυμούμενος το λιώσιμο που έριχνα πιτσιρίκι στο back to war. Κόντευα να το ξεχάσω πάλι καλά που μου το θυμίσατε. Δείχνει πάρα πολύ όμορφο και ακολουθάει τα μονοπάτια των παλιών καλών παιχνιδιών. Θυμάμαι ένα πιο πρόσφατο που είχανε βγάλει με είχε απογοητεύσει. Αυτό όμως νομίζω θα είναι καλό. Δεν γράφει καμιά τιμή πάντως στο steam. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...