Προς το περιεχόμενο

PC Gaming (Συζήτηση)


Psycho_Warhead

Προτεινόμενες αναρτήσεις

 

Βασικά τα maps μου φαίνονται μικρά, και επίσης το rocket launcher έπρεπε να ήταν πιο δύσκολο να το αποκτήσεις. rocket spam είναι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 13,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Όντως μεγάλη απογοήτευση όταν το είχαν ακυρώσει.

 

Σε άλλα νέα, έχει ανακοινωθεί μέχρι τέλος του έτους, η κυκλοφορία του Shadow Tactics: Blades of the Shogun, παιχνίδι σε στυλ Commandos-Desperados που έχουμε πολύ καιρό να δούμε κάτι παρόμοιο:

http://store.steampowered.com/app/418240/?l=greek

 

 

Επιβεβαιώθηκε πως θα κυκλοφορήσει στις 6/12:

 

Ορίστε και ένα gameplay video από E3:

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Meanwhile στο Origin....
 
origin.jpg
 

 

Όχι ότι με νοιάζει, πάντα αγγλικά χρησιμοποιώ, απλά μου φαίνεται λίγο αστείο...

 

 

edit: Βασικά με το τελευταίο update έγινε αυτό..

Επεξ/σία από nektarios_rs
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπορεί κάποιος να μου εξηγήσει τι διαφορά έχει το Rise of the Tomb Rider που κυκλοφόρησε τώρα με αυτό που βγήκε τον Ιανουάριο και έχει το ίδιο όνομα; Είναι απλά το ίδιο αλλά για κονσόλες; Γιατί στο release αναφέρουν και το PC κι έχω μπερδευτεί.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπορεί κάποιος να μου εξηγήσει τι διαφορά έχει το Rise of the Tomb Rider που κυκλοφόρησε τώρα με αυτό που βγήκε τον Ιανουάριο και έχει το ίδιο όνομα; Είναι απλά το ίδιο αλλά για κονσόλες; Γιατί στο release αναφέρουν και το PC κι έχω μπερδευτεί.

 

Δεν υπάρχει κάποιο άλλο εκτος από το release για PS4 τον επόμενο μηνα, για PC κυκλοφόρησε ιανουάριο. Μάλλον μπερδεύεσαι με το unofficial release.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν υπάρχει κάποιο άλλο εκτος από το release για PS4 τον επόμενο μηνα, για PC κυκλοφόρησε ιανουάριο. Μάλλον μπερδεύεσαι με το unofficial release.

 

Ναι αυτό που θα κυκλοφορήσει τον επόμενο μήνα (νόμιζα ότι κυκλοφόρησε), παντού αναφέρουν και το PC σαν πλατφόρμα, προφανώς εννοώντας σε ποιες (θα) υπάρχει, αλλά μπερδεύουν κόσμο. Άρα δεν υπάρχει νέο Tomb Raider. Ok thanks.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι αυτό που θα κυκλοφορήσει τον επόμενο μήνα (νόμιζα ότι κυκλοφόρησε), παντού αναφέρουν και το PC σαν πλατφόρμα, προφανώς εννοώντας σε ποιες (θα) υπάρχει, αλλά μπερδεύουν κόσμο. Άρα δεν υπάρχει νέο Tomb Raider. Ok thanks.

 

Εκτός από μία νέα στολή και κάτι κάρτες θα έχει:

Το “Blood Ties” (πίστα διάρκειας πάνω από 60 λεπτά στο κλασσικό Croft Manor)

και το “Lara’s Nightmare” (endurance mode όπου το Croft Manor δέχεται επίθεση από ζόμπι).

 

Το Blood Ties θα το συμπεριλάβουν στο Season Pass και θα πωλείται και ως ξεχωριστό dlc.

Το Lara’s Nightmare είναι update του Endurance Mode που υπάρχει ήδη στο Season Pass και ως ξεχωριστό dlc.

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...