Προς το περιεχόμενο

PC Gaming (Συζήτηση)


Psycho_Warhead

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Everybody's Gone το the Rapture που έπαιξα τελευταία μου θύμισε λίγο Myst. Δεν έχει hud, map κτλ, έχει ένα είδος waypoint αλλα άνετα χάνεσαι.

 

Το έβαλα και 'γω αλλά το βρήκα πολύ βαρετό. Btw, τώρα που έσκασε και το PS4 Pro :D

 

original.jpg

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 13,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Ούτε εγώ tbh, μου πήρε καιρό να το τελειώσω και σκέψου είναι 6 ώρες game :D Το inside είναι απίστευτα μικρό δυστυχώς με το πιο απότομο τέλος που θυμάμαι τελευταία και το story είναι way too fuckin weird για να μην εξηγεί χριστό αλλα σαν gameplay/animation ήταν άψογο.

 

Eκτος απο τη διαρκεια και την ιστορια του που ουτε εμενα μου πολυαρεσε (παω στοιχημα οτι ουτε οι devs ξερουν τι ακριβως συμβαινει, την καναν ετσι ωστε ο καθενας να βγαλει το δικο του αλληγορικο συμπερασμα για το τι γινεται), το παιχνιδι ειναι εξαιρετικα καλοφτιαγμεν, απο τους γριφους, τη μουσικη μεχρι τα γραφικα και τα ηχητικα εφε.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η sony δηλωσε οτι ετοιμαζει και 3 playstation 4 συντομα μετα το pro επειδη φοβαται πως θα χασει τους console gamers προς το pc http://www.gameover.gr/news/item/34467-pithano-ena-neo-kai-pio-isxyro-ps4-sto-mellon Ομως οι κονσολαδες αρχιζουν σιγα και σιγα και ξυπνανε και συνειδοτοποιουν οτι μονο σε ενα δυνατο pc μπορουν να εχουν αληθινο 4κ+ gaming με γραφικαρες και 60 fps. Πρεπει να κανουμε και εμεις οτι μπορουμε ετσι στε να τους πεισουμε ολους αυτους να εγκαταλειψουν τις κονσολες και να ερθουν στο pc

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να μην παίζανε βρώμικα, να μην έφευγε ο κόσμος. ;)

 

Τώρα ας τα λουστούν!

 

 

Ωστόσο κάθε ελληνικό μέσο μεταφράζει την είδηση διαφορετικά :P

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Miscreated παιδια κανεις??

 

στο steam μεχρι δευτερα 10ε

 

οσοι παιζουν ας γραψουν εδω η στο θεμα το παιχνιδιου μπας και βρουμε μεσα κανενα πατριωτη

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πηρα το Project Cars στα 10 ευρω απο το Humble.

 

Με μεγαλη χαρα ειδα οτι υποστηριζεται και αυτο απο το Oculus DK1.

Ενω η Oculus το παρατησε η Valve το υποστηριζει μεσω Steam VR.

 

Με το Elite Dangerous και το Project Cars περασα μερικες ωρες VR μετα απο πολυ καιρο. Ειδικα το Project Cars παιζει πολυ ανετα.

 

Παλι καλα που οταν το ειχα βαλει για πωληση δεν ειχε ενδιαφερθει κανενας.. :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τελειως ανουσιο download το παραπανω(στην παρουσα φαση του παντα).Ειδικα αλλωστε που μιλαμε για χωρο που δεν κανεις και τιποτα μεσα στο παιχνιδι απλα περνας για να αλλαξεις πορτες απο την μια μερια της επαυλης στην αλλη. Να ειχε ολο το παιχνιδι να πεις ναι εννοειται οτι θα αξιζε να το κατεβαζες το παραπανω,αλλα τωρα να το κατεβασει καποιος για να κατσει 5λεπτα να χαζεψει τους τοιχους,τα σκαλια και τις πορτες μου φενεται κουλο.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όντως μεγάλη απογοήτευση όταν το είχαν ακυρώσει.

 

Σε άλλα νέα, έχει ανακοινωθεί μέχρι τέλος του έτους, η κυκλοφορία του Shadow Tactics: Blades of the Shogun, παιχνίδι σε στυλ Commandos-Desperados που έχουμε πολύ καιρό να δούμε κάτι παρόμοιο:

http://store.steampowered.com/app/418240/?l=greek

 

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...