Προς το περιεχόμενο

PC Gaming (Συζήτηση)


Psycho_Warhead

Προτεινόμενες αναρτήσεις

http://www.pcgamer.com/steam-versions/

 Μια αναδρομή στις προγενέστερες μορφές του steam.Πάνω κάτω η ύστερη ιστορία του pc gaming σε εικόνες. ^_^

Ξεκίνησα να το χρησιμοποιώ το 2004 αναγκαστικά για να παίξω το hl2 και το θυμάμαι πώς ήταν με το χακί του. Χαοτικές οι αλλαγές και οι προσθήκες βεβαίως από τότε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 13,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Η Techland, μετά τα Dead Island και Dying Light, ετοιμάζει... farming simulator;

 

http://techlandpublishing.com#games

 

YW6Dw30.jpg

 

Ακούγεται λίγο σαν ανέκδοτο. Ή πήγαν σε παπά και τους έκανε εξορκισμό, ή μας κάνουν πλάκα ή... δεν ξέρω τι (ζόμπι στους αγρούς;  :P).

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Steam Survey July 2016: Nothing stopping NVIDIA, Intel and Windows 10

 

Η Techland, μετά τα Dead Island και Dying Light, ετοιμάζει... farming simulator;

 

http://techlandpublishing.com#games

 

 

Ακούγεται λίγο σαν ανέκδοτο. Ή πήγαν σε παπά και τους έκανε εξορκισμό, ή μας κάνουν πλάκα ή... δεν ξέρω τι (ζόμπι στους αγρούς;  :P).

 

Από τα πολλά λιβάδια που είχε το Dying Light και κυρίως το expansion, αποφάσισαν να το οργώσουν κιόλας..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν αγορασω απο καποιο site keys οπως steam, cdkeys.com κτλπ που σηνηθως σου επιτρεπουν να κατεβασεις το παιχνιδι εφοσον ολοκληρωθει η πληρωμη, επειδη η συνδεση μου ειναι ελεηνα αργη ειναι εφικτο να νοικιασω το παιχνιδι και να το εγκαταστησω απ το dvd για να γλυτωσω αυτη τη διαδικασια και να περασω το cd key που εχω αγορασμενο?

 

Μετα θα χρειαζετε το cd για να παιξει το game ή αρκει που θα εχω το κλειδακι για να μπορω να παιζω οποιαδηποτε στιγμη? Ισως ειναι χαζη απορια αλλα θα ηθελα να μου την απαντησει καποιος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μέχρι να βγάλεις άκρη αν γίνεται αυτό και μέχρι να το νοικιάσεις και λοιπά, θα έχει κατέβει το game. Δηλαδή όταν λες αργή με πόσο κατεβάζεις;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν αγορασω απο καποιο site keys οπως steam, cdkeys.com κτλπ που σηνηθως σου επιτρεπουν να κατεβασεις το παιχνιδι εφοσον ολοκληρωθει η πληρωμη, επειδη η συνδεση μου ειναι ελεηνα αργη ειναι εφικτο να νοικιασω το παιχνιδι και να το εγκαταστησω απ το dvd για να γλυτωσω αυτη τη διαδικασια και να περασω το cd key που εχω αγορασμενο?

 

Μετα θα χρειαζετε το cd για να παιξει το game ή αρκει που θα εχω το κλειδακι για να μπορω να παιζω οποιαδηποτε στιγμη? Ισως ειναι χαζη απορια αλλα θα ηθελα να μου την απαντησει καποιος.

Δεν σε καταλαβα. Τι παει να πει το παραπανω. Αν δεν ολοκληρωθει η πληρωμη πως θα παρεις το παιχνιδι?Ειναι σαν να λες οτι πας σε ενα καταστημα και συνηθως σου δινουν το παιχνιδι οταν φευγεις απο αυτο οταν εχεις πληρωσει(το συνηθως δηλαδη σημαινει οτι υπαρχει περιπτωση να παρεις το παιχνιδι αφου δεν το εχεις πληρωσει?).

 

Επισης ποσο καιρο εχεις να πας σε video club για να δεις οτι εδω και χρονια δεν ισχυει αυτο που γραφεις,δηλαδη ενοικιασεις Pc παιχνιδιων ?

 

Αγορασε το παιχνιδι απο οπου μπορεις και αυτο μπαινει στην βιβλιοθηκη σου.Αν εχεις αργη συνδεση βαλτο το βραδυ να κατεβει ή οταν λειπεις απο το σπιτι. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά απλά είπα πχ πλήρωσα το cd key από το τάδε site δικαιωματικά μου ανήκει και μετά μου λέει να κατεβασω μία 50αρα Gb με την (ούτε) 1mbps σύνδεση που έχω, πάω κι εγώ το νοικιαζω με 2-3 ευρω, περναω το cd το κάνω εγκατάσταση και βάζω το κλειδακι που αγορασα, απλά εξηγω για όποιον δε κατάλαβε αλλά από όσο κατάλαβα από τα λεγόμενα σας δεν γίνετε οπότε οκ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε θεωρητικό επίπεδο γίνεται, σε πρακτικό, όχι.Όχι, διότι δε θα βρεις να νοικιάσεις το παιχνίδι που αγόρασες εάν είναι σύγχρονο ή σχετικά σύγχρονο.Και όχι διότι εάν το παιχνίδι είναι παλαιότερο θα το βρεις μεν, η έκδοση που θα εγκαταστήσεις από το dvd δε θα είναι συμβατή με την ψηφιακή δε.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά απλά είπα πχ πλήρωσα το cd key από το τάδε site δικαιωματικά μου ανήκει και μετά μου λέει να κατεβασω μία 50αρα Gb με την (ούτε) 1mbps σύνδεση που έχω, πάω κι εγώ το νοικιαζω με 2-3 ευρω, περναω το cd το κάνω εγκατάσταση και βάζω το κλειδακι που αγορασα, απλά εξηγω για όποιον δε κατάλαβε αλλά από όσο κατάλαβα από τα λεγόμενα σας δεν γίνετε οπότε οκ.

Συγνωμη αλλα αυτο που λες πως γινεται?Τι συνδεση δηλαδη εχεις και ποσο την πληρωνεις?Με αυτα που λες θα πρεπει να κατεβαζεις με κατω απο 100KB/s. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...