Προς το περιεχόμενο

PC Gaming (Συζήτηση)


Psycho_Warhead

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δεν ξέρω κατά ποσο αληθεύει αλλα δεν μου φαίνεται περίεργο, μονο το "challenge" είναι αρκετός λόγος ώστε να το κάνουν, άλλωστε δεν υποτίθεται ότι η εταιρία που το έκανε είναι ex-scene crackers? Challenge accepted :D

 

https://torrentfreak.com/hang-on-3dm-now-suggest-theyve-cracked-denuvo-160211/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 13,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Ξέρεις ότι κυκλοφόρησε beta crack για το Jc3 το ειχα τσιμπισει πριν το κατεβασουν .3DM is full of shit εναν cracker ειχαν και φαίνεται τους έφυγε. Αλλες ομαδες το δουλευουν  και φαινεται οτι εσπασαν και τη νεα εκδοση. Που ειναι τελικα καλα νεα .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πρωτα θα πουλανε τα παιχνιδια ενα Χ νουμερο & μετα θα βγαινουν στο τσαμπα..

 

το φουτμπολ μανατζερ δε νομιζω να εχει ντανουμπιο, ουτε αλλη ομαδα λατινικης αμερικης... :-D

 

τα λεφτα αγοραζουν τα παντα !!!!!  :shifty:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν ξέρω κατά ποσο αληθεύει αλλα δεν μου φαίνεται περίεργο, μονο το "challenge" είναι αρκετός λόγος ώστε να το κάνουν, άλλωστε δεν υποτίθεται ότι η εταιρία που το έκανε είναι ex-scene crackers? Challenge accepted :D

 

 

https://torrentfreak.com/hang-on-3dm-now-suggest-theyve-cracked-denuvo-160211/

Φημη ειναι αυτο δεν εχει βγει τιποτα μεχρι τωρα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Forza 6, Gears 4 και Scalebound έρχονται στα Windows 10

 

Ενώ ακούγονται φήμες και για το Forza Horizon 3

 

Μια ιστοσελίδα με πολύ καλό ιστορικό στις φήμες σχετικές με τα Windows

Πηγη

WPdang


Παράλληλα, η ιστοσελίδα αναφέρει πως και τα αναμενόμενα Gears 4 και Scalebound θα κυκλοφορήσουν ταυτόχρονα στο Xbox One και στα Windows 10

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βασικα αυτα τα 3 ρημαδια να ερθουν στο Pc, Forza,Halo και Gears of War κυριως λογω Multiplayer και τπτ αλλο.

 

Οσο για τις κονσολες για ποιο λογο κλαψα??Υποτιθεται οτι την κονσολα την προτιμουν γιατι το pc gaming κοστιζει και δεν θελουν να ασχολουνται με pc hardware,κοινως το γνωστο Plug and play.

 

Εδω και χρονια το καλυτερο gamepad στο pc δεν ειναι και του Xbox???

 

Δεν ακουσα ομως κλαψα απο τους Xbox κατοχους που θα παιξουν Asseto Corsa,Divinity ή και Offline Diablo 3.Μονο οτι μας συμφερει??? Εδω το Street Fighter V και θα βγει σε pc και οχι σε Xbox ....

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βασικα αυτα τα 3 ρημαδια να ερθουν στο Pc, Forza,Halo και Gears of War κυριως λογω Multiplayer και τπτ αλλο.

 

Οσο για τις κονσολες για ποιο λογο κλαψα??Υποτιθεται οτι την κονσολα την προτιμουν γιατι το pc gaming κοστιζει και δεν θελουν να ασχολουνται με pc hardware,κοινως το γνωστο Plug and play.

 

Εδω και χρονια το καλυτερο gamepad στο pc δεν ειναι και του Xbox???

 

Δεν ακουσα ομως κλαψα απο τους Xbox κατοχους που θα παιξουν Asseto Corsa,Divinity ή και Offline Diablo 3.Μονο οτι μας συμφερει??? Εδω το Street Fighter V και θα βγει σε pc και οχι σε Xbox ....

κλαψα γιατι χασανε τα αποκλειστικα...εγω μαζι σου ειμαι αλλα αυτοι κοιτανε οτι τους συμφερει,οπως σωστα αναφερεις!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν ακουσα ομως κλαψα απο τους Xbox κατοχους που θα παιξουν Asseto Corsa,Divinity ή και Offline Diablo 3.Μονο οτι μας συμφερει??? Εδω το Street Fighter V και θα βγει σε pc και οχι σε Xbox ....

 

Οι xbox fanboys πιο πολύ "κλαίνε" που θα έρθει στο PC το Quantum Break παρά που δεν θα πάρουν παιχνίδια όπως το Street Fighter V :P.

 

Πραγματικά είναι τραγικό να κρατάς μούτρα και να γκρινιάζεις όταν ένα παιχνίδι δεν θα βγει στην πλατφόρμα σου. Πότε γκρίνιαξε το PC Gaming κοινό για παιχνίδια που βγαίνουν σε άλλες κονσόλες όπως έγινε με το Witcher 2? Και μάλιστα κάτι τέτοιες περιπτώσεις έχουν και αρνητικό αντίκτυπο για τις PC εκδόσεις (όπως το Witcher 3 έφαγε downgrade). Ενώ αντίθετα η κυκλοφορία του Quantum Break στο PC δεν θα επηρεάσει σε κανένα βαθμό την έκδοση του X1.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

κλαψα γιατι χασανε τα αποκλειστικα...εγω μαζι σου ειμαι αλλα αυτοι κοιτανε οτι τους συμφερει,οπως σωστα αναφερεις!

Κατσε να δεις τι κλαψα θα πεσει οταν αρχισει η Sony να κυκλοφορει αξιολογα exclusives τωρα που εχει τις πωλησεις με το μερος της και αρα μεγαλυτερο αγοραστικο κοινο.Εκει να δεις τι εχει να γινει.Αυτα φοβαται η MS γιαυτο και κοιταζει να βγαλει χρηματα απο οπου μπορει. Γιατι και στα Windows phone πανε περιπατο οι πωλησεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...