Προς το περιεχόμενο

PC Gaming (Συζήτηση)


Psycho_Warhead

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ακομη περιμένουμε το gow ultimate edition κ δεν εχουμε δει ποτε τα 2,3 και judgement. Ποιες νομίζεις ότι είναι οι πιθανότητες;

Ώρα να πάρεις Χ360. ;)
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 13,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Στο Hitman: absolution, κάθε αποστολή μπορείς να την περάσεις χωρίς να χρειαστεί να τους σκοτώσεις όλους; Γιατί σε μερικές δεν βρίσκω τον τρόπο να τις περάσω στα μουλοχτά και αναγκάζομαι να τους γαζώσω όλους,

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ώρα να πάρεις Χ360. ;)

Για το pc εννοούσα, ειχα day 1 360 το πουλησα κ το ειχα ξαναπαρει προς το τελος. . Τα εχω παιξει όλα ;p

Ασε που τωρα αν τα θες τα παιζεις στο xb1 ειχα δοκιμάσει το judgement το δισκάκι κ επαιζε μια χαρα, οποτε ούτως ή άλλως no need για 360 αν θες να παιξεις τα GoW πλεον

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Eνα ενδιαφερον αθρο για το pc gaming.

 

http://www.techspot.com/news/63461-pc-shipments-2015-declined-largest-margin-history.html

Βλεπουμε πως ενω οι συνολικες πωλησεις των pc επεσαν φετος τα gaming pc και laptop ειχαν αυξηση πωλησεων. Γι αυτο λοιπον βλεπουμε ολο και περισσοτερους κατασκευαστες pc να προωθουν το pc gaming οπω εγινε με τα steam machines(pc σε μεγεθος κονσολας με χειριστηριο) ενω αργοτερα φετος βγαινουν τα gaming AIO τα οποια παρουσιαστηκαν στην CES την προηγουμενη εβδομαδα

και θα ειναι pc-οθονες δηλαδη οθονες με ολα τα εξαρτηματα του pc ενσωματωμενα μεσα τους αρα ετσι δεν θα χρειαζετια πυργος. Ενδιαφερουσες εξελιξεις λοιπον στον χωρο του pc gaming !! Πολυ ενδιαφερον. 
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν νομιζω το Doom οτι θα εχει καποια σχεση με τα προηγουμενα. Πιο πολυ στο Quake 4 θα μοιαζει πιστευω. Αλλα οκ, θα δουμε οταν βγει.

 

Ναι, το Doom ουσιαστικά θα είναι το reboot της σειράς. Καμία σχέση (όντως;), δηλαδή, με τα προηγούμενα.

 

 

To DOOM παει αγορα με την πρωτη μερα κυκλοφοριας ουτε ενα μηνα ουτε 1 εβδομαδα μετα.

 

Εννοείται!!! :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θέλω να πάρω το Battlefield 4 Premium Edition. Μεχρι και τις 12/1 είχε 20 ευρώ στο Origin λόγω των εκπτώσεων. Επειδή δε μου δεχόταν την χρεωστική (Πειραιώς), δε κατάφερα να το πάρω. Δοκίμασα εν συνεχεία στο G2A αλλά αποτυχία και εκεί. Δε λέει να δεχθεί την κάρτα παρότι με αυτήν έχω κάνει διάφορες αγορές μέσω διαδικτύου στο παρελθόν.

 

Ψάχνω λοιπόν πλέον στα ελληνικά μαγαζιά αλλά δεν υπάρχει πουθενά διαθέσιμο. Υπάρχει παντού το απλό version του BF4 αλλά σε σύγκριση με το πλήρες version που είναι το Premium, είναι ένα επίπεδο παρακάτω.

 

Τι προτείνετε; Γνωρίζετε κάποιο μαγαζί εδώ Ελλάδα που να το έχει; Κάποιος τρόπος να δεχθεί την χρεωστική το G2A?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχιζω να σκεφτομαι πως οντως τα steam refunds ισως κανουν περισοτερο κακο παρα καο στο pc

Μετα το φιασκο του batman και την αποσυρση του η WB σημερα ανακοινωσε οτι το νεο netcode δεν θα βγει σε pc για το mortal kombatx  http://testyourmight.com/threads/future-of-mkx-on-pc-kp2-mkxl-confirmed-console-only.58181/page-12

 

Ενα εχω να πω. ΑΙΣΧΟΣ!! ΝΤΡΟΠΗ!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχιζω να σκεφτομαι πως οντως τα steam refunds ισως κανουν περισοτερο κακο παρα καο στο pc

Μετα το φιασκο του batman και την αποσυρση του η WB σημερα ανακοινωσε οτι το νεο netcode δεν θα βγει σε pc για το mortal kombatx  http://testyourmight.com/threads/future-of-mkx-on-pc-kp2-mkxl-confirmed-console-only.58181/page-12

 

Ενα εχω να πω. ΑΙΣΧΟΣ!! ΝΤΡΟΠΗ!!!!

 

δηλαδή όσοι αγόρασαν ένα απο τα χειροτερα ports ολων των εποχών επρεπε να μη ζητήσουν τα λεφτά τους πίσω για να βγει αυτο και στο pc;

 

wtf μη σώσει και μη βγει αφού μάλλον κάνα port του **** θα είναι

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το περιεργο ειναι οτι ενω το mk ειχε λιγοτερα προβληματα στο pc αποφασισαν να μην το υποστηριξουν αλλο ενω για το batman εβγαλαν ολα τα dlc και στο pc και συνεχιζουν ακομα να βγαζουν patches. Το netcode patch ειναι σημαντικο επειδη θα βελτιωσει πολυ το online.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κοίτα να δεις τι έπαθα. Είχα αφήσει στη μέση δύο παιχνιδάκια, το Fallout 4 και το Witcher 3, λόγο της κάρτας γραφικών που είχα, και περίμενα πως και πως να πάρω μια καινούρια για να τα παίξω. Εν το μεταξύ, είπα να περνάω την ώρα μου με το Minecraft. Τώρα που πήρα τελικά κάρτα που να μπορεί να τα παίξει όμως, δεν έχω την ίδια όρεξη να τα παίξω ποια. Έχω ξεχάσει που ήμουν, το story, που βρίσκεται ο χαρακτήρας, και νιώθω χαμένος. Μεγάλο κακό αυτό με τα open world games. Ειδικά στο Fallout 4. Ντάξει του witcher 3 κάτι θυμάμαι απ' το quest που είχα μείνει, έπρεπε να  

σώσω τον Dandelion

αλλά στο Fallout 4 δεν θυμάμαι τίποτα. Τόσο, που σκέφτομαι να αρχίσω ξανά από την αρχή με νέο χαρακτήρα για να μπω στο κλίμα ξανά.

 

.Υ.Γ. Το Minecraft όμως μου κρατά το ενδιαφέρον αμείωτο. Είχα αρχίσει να χτίζω ένα παλάτι αληθινών προδιαγραφών / ρεαλιστικό, και έχω σχεδόν τελειώσει, μένουν μικρές λεπτομέρειες όπως το χρώμα του μωσαικού στο τάδε δωμάτιο κτλπ.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

minecraft μου κρατησε συντροφια πανω απο 2 χρονια οταν το PC ηταν σαπιο η ειχα τερματισει διαφορα αλλα παιχνιδια...μπορει να το παρατησεις πολλες φορες για να παιξεις αλλα ενδαφεροντα παιχνιδια αλλα στο τελος παντα εκει θα γυρισεις να μαζευεις τα pixels σου :P

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...