Προς το περιεχόμενο

μελανια εκτυπωτων


kont

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Απλά για την ιστορία, είχα πάρει απο το Πλαίσιο αρκετές φορές για τον Epson μου. Σε γενικές γραμμές, στα 10 μελάνια, τα 6 δεν λειτουργούσαν.

 

Πιο μοντέλο epson;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 εβδομάδες αργότερα...

Τα Epson είναι μεγάλη ιστορία.

Εγώ χρησιμοποιώ τα 1291 από το f-deals.gr και δεν έχω παράπονο.

Ειδικά τα επαναγεμιζόμενα που πήρα είναι πολύ καλά.

Τώρα το μελάνι που πουλάνε (κινέζικο) δεν ξέρω αν θα δημιουργήσει πρόβλημα αλλά ένα χρόνο τώρα δεν έχω παράπονο.

Ούτε βουλώνει ουτε τπτ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 8 μήνες μετά...

Πήρα εγώ μελάνια από το lidl XL364 και είναι χάλια. Προσπαθώ να επικοινωνήσω μα κάποιον σχετικό αλλά δεν βρίσκω κανένα. Μονόδρομος είναι η επιστροφή τους.

post-200062-0-64180500-1422807639_thumb.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πήρα εγώ μελάνια από το lidl XL364 και είναι χάλια. Προσπαθώ να επικοινωνήσω μα κάποιον σχετικό αλλά δεν βρίσκω κανένα. Μονόδρομος είναι η επιστροφή τους.

attachicon.gifDSC04372.JPG

Θα αγόραζες ποτέ φέτα από αυτόν που σου πουλάει μελάνια; Σαμπουάν από τον βιβλιοπώλη σου;  Απορρυπαντικό πλυντηρίου από τον Προποτζή της γειτονιάς;

 

Έκαστος στο είδος του.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 εβδομάδες αργότερα...

σε εκτυπωτή ηπ 1510 αγόρασα μελάνια συμβατά με τα αυθεντικά. όταν έφτασε η στιγμή να το χρησιμοποιήσω μου το έβγαζε ως μη αναγνωρίσιμο, οπότε δεν μπορούσα καν να εκτυπώσω.

 

υπάρχει κάποια διαδικασία που πρέπει να ακολουθήσω για να εκτυπώνω με το συμβατό μελάνι;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μια βοηθεια θα ηθελα ,εβαλα μελανια μουφα στον εκτυπωτη τον epson και τωρα δεν εκτυπωνει γιατι?

 

Ρωτάς από εκεί που τα πήρες, αφού του αναφέρεις τι διαδικασία ακουλούθησες στην τοποθέτηση. Μπορεί να οφείλεται σε κάποια παράλειψη στην τοποθέτηση που θα σου πει πως να την διορθώσεις, αλλιώς , αν πρόκειται για ελαττωματικό προϊόν, οφείλει να σου αλλάξει τα μελάνια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 εβδομάδες αργότερα...

γεια σας. χρειαζομαι δυο καινουρια μελανια για τον εκτυπωτη.. το ενα ειναι 28αρι (εγχρωμο) και το αλλο ειναι 27αρι (ασπρομαυρο) μαρκας "hp". προτεινετε κατι σε μεταχειρισμενο η συμβατο σε καλυτερη τιμη ?? καποιο site, η μαγαζι να τα παραγγειλω κτλ..  τα γνησια κοστιζουν γυρω στα 20-25 ευρω το ενα με γεμισμα ..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 6 χρόνια αργότερα...

Καλημέρα σας. Έχω εναν παλιό εκτυπωτή lexmark χ2450 του οποίου τελείωσε το μελάνι. Τα μεγάλα καταστήματα μου είπαν πως δεν υπάρχει μελάνι για τον συγκεκριμένο εκτυπωτή λόγω παλαιότητας.

Καθ`ότι ανίδεος με μελάνια και εκτυπωτές...

1. Υπάρχουν συμβατά μελάνια που μπορεί να ταιριάζουν με το δικό μου;

2. Μπορώ να ξαναγεμίσω το δικό μου;

(Η χρήση του εκτυπωτή είναι αποκλειστικά οικιακή και άκρως περιστασιακή).

Ευχαριστώ. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 9/10/2021 στις 1:56 ΜΜ, episkeptis100 είπε

Καλημέρα σας. Έχω εναν παλιό εκτυπωτή lexmark χ2450 του οποίου τελείωσε το μελάνι. Τα μεγάλα καταστήματα μου είπαν πως δεν υπάρχει μελάνι για τον συγκεκριμένο εκτυπωτή λόγω παλαιότητας.

Καθ`ότι ανίδεος με μελάνια και εκτυπωτές...

1. Υπάρχουν συμβατά μελάνια που μπορεί να ταιριάζουν με το δικό μου;

2. Μπορώ να ξαναγεμίσω το δικό μου;

(Η χρήση του εκτυπωτή είναι αποκλειστικά οικιακή και άκρως περιστασιακή).

Ευχαριστώ. 

Νομιζω εχω καπου γνησια σφραγισμενα. Αλλα ειναι παλια (οπως και ο εκτυπωτης αλλωστε) και δεν εγγυωμαι οτι θα δουλεψουν σωστα. Αν ενδιαφερεσαι στειλε μου μηνυμα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...