Προς το περιεχόμενο

canon ip4200 χαλασμένη τροφοδοσία ρεύματος


marw7

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • 1 μήνα μετά...
  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Το ιδιο συνέβη και σε μένα, δέν εκτύπωνε το μαύρο και σήμερα τα έφτυσε και δέν ανάβει πλέον.

Σε όσους έχουν πρόβλημα στην εκτύπωση του μαύρου αλλάξτε τον τύπο χαρτιού απο τις ρυθμίσεις σε Photo paper pro, εμένα έτσι εκτύπωνε καί το μαύρο.

Κρίμα γιατί ήταν πολύ καλός εκτυπωτής :unsure:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το ιδιο συνέβη και σε μένα, δέν εκτύπωνε το μαύρο και σήμερα τα έφτυσε και δέν ανάβει πλέον.

Σε όσους έχουν πρόβλημα στην εκτύπωση του μαύρου αλλάξτε τον τύπο χαρτιού απο τις ρυθμίσεις σε Photo paper pro, εμένα έτσι εκτύπωνε καί το μαύρο.

Κρίμα γιατί ήταν πολύ καλός εκτυπωτής :unsure:

φίλε μου σου τύπωνε το δεύτερο μαύρο που είναι για φωτογραφική εκτύπωση γιαυτό έχει και δεύτερο μαύρο χρώμα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 εβδομάδες αργότερα...

φίλε μου σου τύπωνε το δεύτερο μαύρο που είναι για φωτογραφική εκτύπωση γιαυτό έχει και δεύτερο μαύρο χρώμα.

Έχεις απόλυτο δίκιο  :-D 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

έχω κι εγώ το ίδιο πρόβλημα με ενα πολυμηχάνημα canon mg2150 τουλαχιστον παιδια εσας σας πηγε και λίγα χρόνια έμενα άντεξε 1,5 χρόνο, κριμα γιατι ητανε καλό πολυμηχάνημα, το πρβλημα ειναι και σε εμενα στο ρεύμα με κωδικο αν ξέρει κανείς P 0 1 οταν το κανει αυτο πρεπει να τον ανοίξω και να τον κλείσω πολλές φορές, σταματάει η κεφαλή στην μέση και δεν δουλευεί τίποτα ούτε το σκάνερ. Τον πήρα 50Ε  και ίσα ίσα χάλασε όταν τέλειωσε και η εγγύηση του,  τώρα θα πάρω HP απο την άλλη όμως αυτον που είχα έβγαζε απιστευτες φωτογραφίες και τα μελάνια του κρατούσαν δεν τελείωναν γρήγορα το μονο αρνητικο ήταν το κόστος τους

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...