Προς το περιεχόμενο

Οι νέοι φορητοί υπολογιστές Dell XPS 11, Inspiron 11 3000 και XPS 15 στην Ελλάδα


voltmod

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Φιλε Toufas πως ειναι η οθονη του xps 12? Ηθελα να το παρω και εγω αλλα με αυτα που διαβασα στο internet οτι ολα σχεδον βγαζουν προβλημα με αποθαρρυνε.

Δεν ειχα καποιο προβλημα μεχρι τωρα, αλλα δεν το εχω δουλεψει και πολυ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

ε όχι και 1300 ρε παιδιά αυτό λέγεται θράσσος!

Κατσε ρε φιλε, τοσο κοστολογειται στο εξωτερικο συμφωνα με τις δυνατοτητες, φορητοτητα top of the line κλπ εσενα ποσο θελεις να στο θερουνε 100 ευρω? . Το θρασσος τι ακριβως σχεση εχει ? Εσυ η εγω μπορει να μην εχουμε να το παρουμε αλλα για αλλους που εχουν μπορει να θεωρησουν οτι αξιζει. Λες και ολη η τεχνολογικη κοινωνια βγαζει προιοντα με γνώμονα την οικονομικη κατασταση της Ελλαδας. Ultra portable με οθοναρα καινοτομιες Gorilla glass και φανταζομαι i7 . Δεν ανταγωνιζεται asus t100, για αλλη κατηγορια το πανε.. 

 

  Μπορεις να πεις οτι το προιον ειναι υπερεκτιμημενο και ισως δεν αξιζει τα λεφτα του, το να πεις οτι ειναι θρασσος ειναι τουλαχιστον ατυχεστατο. 

 

 Δηλαδη για την gpu της AMD με τα 1500 τι πρεπει να πουμε ?

Επεξ/σία από Papakaliati
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ πήρα πέριση το xps 12 απο Αμερική το όποιο έκανε 1900 και μετά απο ένα χρόνο παρουσιασε το γνωστό πρόβλημα στην οθόνη burn-in.(δηλαδή οτι είναι έντονο άσπρο και μείνει πολύ ώρα στάσιμο παραμένει για πολύ ώρα μετά.¨εσκασα τόσα λεφτά και μου λέεί η εταιρεία οτι να σας την αλλάξουμε αλλά δεν έχουμε βγάλει βελτιωμένες οθόνες ώστε να σας εξαλέιψουμε το πρόβλημα....Γιαυτό μην ενθουσιάζεστε με τα καινούργια μοντέλα τις DELL..Εγώ προσωπικά θεωρούσα την Dell σοβαρή εταιρεία και δεν είχα ξαναπάρει Dell αλλά δεν θα ξαναπάρω κίολας. Και το θέμα είναι οτι δεν το έπαθαν λίγοι αυτό...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...