Προς το περιεχόμενο

Το ricardo.gr διακόπτει τη λειτουργία του


insomnia.gr

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Pfffffff θα συμφωνησω απολυτα με τον the_colonel και εγω μια φορα εκανα το λαθος και ακυροσα.μια.παραγγελεια απο μια απατεωνησα και ακομα με κυνηγανε.... αντε γειαααα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σαν το εβαυ τιποτε αλλο. Εχω πουλησει πολλα πραματα εχω αγορασει αλλα τοσα απο ολον τον κοσμο ,εβαυ για παντα. Βαζεις αγγελια και σε βλεπει ολος ο πλανητης

  • Like 6
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με 10-12 ευρώ νομίζω πάγια χρέωση ανά πώληση, νομίζω έιναι λογικό να πατώσει... Ίσως και να κάνω λάθος, αλλά μια φορά μπήκα για να πουλήσω κάτι, και ήθελε ενα εξωφρενικό ποσό.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης

Μια - μια οι σαβουρες φευγουν, πρωτα το Slando.gr και τωρα αυτο. Εχει και συνεχεια βεβαια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δε νομίζω να λείψει σε κανέναν. Πέραν της κάκιστης πολιτικής τους οι τιμές των αγγελιών ήταν για γέλια. Με αναζήτηση στο skroutz υπήρχαν περιπτώσεις που στην ίδια τιμή τα έπαιρνες καινούργια.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σαν το εβαυ τιποτε αλλο. Εχω πουλησει πολλα πραματα εχω αγορασει αλλα τοσα απο ολον τον κοσμο ,εβαυ για παντα. Βαζεις αγγελια και σε βλεπει ολος ο πλανητης

Θα ήθελα να ρωτήσω(συγνώμη αν είναι ολίγον τι άτοπο) πόσες πιθανότητες υπάρχουν με τέτοιες αγγελίες (είτε στο ebay είτε σε κάποιο άλλο site) να πιαστούμε 'κότσοι' και τι μπορούμε να κάνουμε σε περίπτωση τέτοια?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτο το οποιοδηποτε ποσες φορες θα το σκοτωσουν ακομη? Μαζι με το 'εκτως' εχουν γινει στανταρ

 

Μην ανοίγεις θέματα ορθογραφίας εδώ... χάος, αλλά τουλάχιστον καλύτερα από Greeklish. Πάντως, στο συγκεκριμμένο άρθρο και μόνο, εφ όσων λέει "οποιωνδήποτε εκκρεμοτήτων", είναι δηλαδή πλυθηντικός, θέλει ωμέγα. Για το "εκτώς" και το γενικότερο πρόβλημα της ορθογραφίας, έχεις απόλυτο δίκιο. 

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Insomnia Και πάλι Insonmia. Αν μη τι άλλο υπάρχει μια κοινότητα ανεπτυγμένη. Οπότε δύσκολο κάποιος αποό τη κοινότητα να σου πουλήσει κάποια σαβουρα και μετά να τρέχεις. Έχω κάνει τόσες αγορές από εδώ και μπορώ να πώ οτι μου εμπνέει εμπιστοσύνη.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα ήθελα να ρωτήσω(συγνώμη αν είναι ολίγον τι άτοπο) πόσες πιθανότητες υπάρχουν με τέτοιες αγγελίες (είτε στο ebay είτε σε κάποιο άλλο site) να πιαστούμε 'κότσοι' και τι μπορούμε να κάνουμε σε περίπτωση τέτοια?

Σε πληροφορώ από ebay έχω ψωνίσει αρκετές φορές χωρίς κανένα πρόβλημα. Ακόμα και οι Κινέζοι είναι αξιόπιστοι. Το Ebay δίνει και κάποιες εγγυήσεις μη το ξεχνάς.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με 10-12 ευρώ νομίζω πάγια χρέωση ανά πώληση, νομίζω έιναι λογικό να πατώσει... Ίσως και να κάνω λάθος, αλλά μια φορά μπήκα για να πουλήσω κάτι, και ήθελε ενα εξωφρενικό ποσό.

Κάνεις λάθος, το ρικάρντο έπαιρνε ένα ποσοστό επί της τιμής πώλησης. 5% μέχρι τα 60 και μετά 3% μέχρι 200 και 1% μετά τα 500 κάπως έτσι (για το πρώτο ποσοστό είμαι σίγουρος)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...