Προς το περιεχόμενο

Η ZTE παρουσίασε επίσημα το Nubia X6


voltmod

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Πραγματικά τελειο!!!δεν βρίσκω κανένα αρνητικό άλλο η οθόνη το λέει ο τίτλος phablet!!!!αν και όσο τέλειο δεν μπορώ να σκάσω τόσα λεφτά για κινητό και δεκαπυρηνο να είναι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ποια 350 πλάκα κάνεις? εδώ η σαπίλα galaxy s5 κάνει 760 ευρώ θα κάνει αυτό το κόσμημα 350??????????????

Τα 485 δολλάρια κάπου τόσα είναι!

 

Βέβαια αγορά από Κίνα με ότι αυτό συνεπάγεται για υποστήριξη. Αν έρθει Ευρώπη θα κάνει περίπου τα ίδια σε Ευρώ λόγω ΦΠΑ και δασμών εισαγωγής.

 

Τα 8core δίκαρτα με fhd οθόνες και 13άρα κάμερα πουλιούνται κάτω από 280 ευρώ παρεμπιπτόντως.

 

 

Το μόνο κακό με όλα αυτά είναι η έλλειψη mhl. Μάλλον είναι ακριβά τα δικαιώματα..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οπότε, το επόμενο μοντέλο θα έχει αυτήν την λεπτομέρεια που λέγεται 'micro sd slot'

Νομίζω ότι είναι άχρηστο.

Ακόμα και την μικρή έκδοση των 32 gigabytes να πάρεις, έχεις 28 περίπου ελεύθερα.

 

Έχω το zopo cp980 με 32gb , και δεν έχω sd card.

Τι να την κάνω;

 

5giga μουσική έχω πάνω, όσες φωτο-video fhd έχω τραβήξει και πάλι έχω κανένα δεκαπεντάρι ελεύθερα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 είναι tablet και 6,5 phablet; Τέλοσπαντων.

Ωραία συσκευή, καλό hardware και σε καλή τιμή. Οι Κινέζοι συνεχίζουν να προελαύνουν.

Απο υποστήριξη δεν ξέρω πως θα τα πηγαίνει γιατί η εμπειρία μου απο τη Huawei δεν ήταν και η καλύτερη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κατα ποσο μια συσκευη πανω απο 6'' οθονη θεωρηται κινητο ειναι αντικειμενικο θεμα.Σε λιγο θα πρεπει να διπλωνει η οθονη για να χωραει στην τσεπη!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να τα βλέπει η σαμμυ που δίνει το s5 760 ευρώ αν είμαστε σοβαροί!!!αχ βρε σονυ εδώ μια καλή τιμή στο z2 θες πάειιιιι το s5 απατο!!ρε παιδιά όμως αυτές οι εταιρείες δεν λένε να τα κυκλοφορήσουν παντού τα κινητά και χάνουμε πολύ καλές συσκευές

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...