Προς το περιεχόμενο

Aliexpress 50% off για αυριο 25/3/14


azuli

Προτεινόμενες αναρτήσεις

όπως αναφέρουν και οι προλαλλήσαντες ΠΡΟΣΟΧΗ.Το aliexpress ούτε paypal έχει και 80% δικαιώνει τους πωλητές. Οι προσφορές που βάζει 99% ΔΕΝ είναι προσφορές , αν ψάξεις στα γνωστά κινέζικα μαγαζιά τα βρίσκεις όλα αν οχι σε χαμηλότερη τιμή σίγουρα στην ίδια.

εδω μιλαμε για μια μερα μονο 50% off οχι για καθε μερα.Για καθε μερα πας ebay που εχει ακριβως τα ιδια πραγματα.

Και ο πιο πιθανος λογος για το αυριανο 50% ειναι επειδη εχει βγαλει και το ebay αντιστοιχη προσφορα.

Ελπίζω να προλάβω όποιον θέλει να βάλει παραγγελία, δεν εννοεί 3 android stick αλλά 3 τεμάχια , stick, mouse,usb lan.

azuli το άνοιξες για καλό το θέμα αλλά την βλέπω τη δουλειά θα καεί πολύς κόσμος με το aliexpress

εννοει 3 android sticks+3 mouse+3 hubs.Γι αυτο και η τιμη που δινει ειναι 43e και οχι 14e που βγαινει το ενα.Δεν το κοιταξες καλα.

 

Τωρα μεγαλα παιδια ειμαστε,κοιτας και το feedback και παιρνεις την αποφαση σου.Δεν ειναι και κανα μαγαζι απο την Νιγηρια,το Aliexpress ειναι πολυ μεγαλο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 39
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοφιλείς Ημέρες

εννοει 3 android sticks+3 mouse+3 hubs.Γι αυτο και η τιμη που δινει ειναι 43e και οχι 14e που βγαινει το ενα.Δεν το κοιταξες καλα.

 

Τωρα μεγαλα παιδια ειμαστε,κοιτας και το feedback και παιρνεις την αποφαση σου.Δεν ειναι και κανα μαγαζι απο την Νιγηρια,το Aliexpress ειναι πολυ μεγαλο

 

1 set  εννοει...

Δες τα σχόλια

R***o S. br.gif
11-b.gif
US $58.98 x 1 Lot
3
 
02 Oct 2013 07:35
 
When the seller says lot with 3... it only one kit. low quality and slow shipment/delivery.

 

the worst buy i made at aliexpress... NOT RECOMENDED

Is this feedback helpful for you? Yes (4)No (0)
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εδω μιλαμε για μια μερα μονο 50% off οχι για καθε μερα.Για καθε μερα πας ebay που εχει ακριβως τα ιδια πραγματα.

Και ο πιο πιθανος λογος για το αυριανο 50% ειναι επειδη εχει βγαλει και το ebay αντιστοιχη προσφορα.

το 50% είναι πλασματικές οι εκπτώσεις που κάνει φίλε μου, είναι τα γνωστά μαρκετινήστηκα τον Κινέζων κάθε 15 μέρες έχουν εκπτώσεις αυτοί. Και δεν συγκρίνετε η διπλή ασφάλεια αγορών με ebay-paypal .

 

1 set  εννοει...

Δες τα σχόλια

R***o S. br.gif
11-b.gif
US $58.98 x 1 Lot
3
 
02 Oct 2013 07:35
 
When the seller says lot with 3... it only one kit. low quality and slow shipment/delivery.

 

the worst buy i made at aliexpress... NOT RECOMENDED

Is this feedback helpful for you? Yes (4)No (0)

 

το ανέφερα και εγώ παραπάνω και το επισημένο πάλι .

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν ειμαι σιγουρος γι αυτο ισως εχεις δικιο..

 

Παντως νομιζω οτι δεν εμφανιζει ακομα τις τιμες ΜΕ την εκπτωση,οποτε η τιμη που βλεπεις ειναι με την κανονικη τιμολογηση.Αν σε αυτην την τιμη αυριο εχει -50% παλι καλη ειναι η προσφορα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το aliexpress ειναι ΠΛΑΤΦΟΡΜΑ συναλλαγων σαν το ebay εκει θα βρεις τα καλυτερα παιδια και τα μεγαλυτερα καθαρματα ,αν δεν εχετε ξαναψωνισει τοτε ψαχτειτε για μερικες μερες ,αγοραστε τιποτα μπιχλιμπιδια των 1-2$ και μετα κανετε και αγορες πιο σοβαρες.

 

Μην πατε να ψωνισετε αυριο και καλα επειδη εχει προσφορες και θα τις χασετε ,θα πατε ακλαφτοι.


azuli μην επιμενεις ,αυτο ειναι το πιο γνωστο κολπο/απατεωνια που κυκλοφορει στο αλι .

  • Like 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το aliexpress ειναι ΠΛΑΤΦΟΡΜΑ συναλλαγων σαν το ebay εκει θα βρεις τα καλυτερα παιδια και τα μεγαλυτερα καθαρματα ,αν δεν εχετε ξαναψωνισει τοτε ψαχτειτε για μερικες μερες ,αγοραστε τιποτα μπιχλιμπιδια των 1-2$ και μετα κανετε και αγορες πιο σοβαρες.

 

Μην πατε να ψωνισετε αυριο και καλα επειδη εχει προσφορες και θα τις χασετε ,θα πατε ακλαφτοι.

azuli μην επιμενεις ,αυτο ειναι το πιο γνωστο κολπο/απατεωνια που κυκλοφορει στο αλι .

δεν επιμενω,δεν εχω να κερδισω τιποτα ουτε θελω να παρω κανεναν στον λαιμο μου!Μεγαλα παιδια ειμαστε

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το καταλαβαινω φιλε ,απλα στο ινσομνια μπαινει πολυ κοσμος που δεν εχει απαραιτητα την εμπειρια ή την αυτοσυγκρατηση για τετοιου ειδους αγορες.Δεν το ειπα για να σε προσβαλω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βρε παίδες, την έχει πατήσει κανένας από το ali????

 

Προσωπικά τα καλύτερα διαβάζω! Έχει δικιά του προστασία και δεν έχω διαβάσει ποτέ, ότι κάποιος έχασε λεφτά!

Αντί για τις 45 μέρες του paypal έχει 60 ημέρες! 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βρε παίδες, την έχει πατήσει κανένας από το ali????

 

Προσωπικά τα καλύτερα διαβάζω! Έχει δικιά του προστασία και δεν έχω διαβάσει ποτέ, ότι κάποιος έχασε λεφτά!

Αντί για τις 45 μέρες του paypal έχει 60 ημέρες! 

http://www.trustpilot.gr/review/www.aliexpress.com

θα κάνεις 3-4 μήνες να πάρεις πίσω τα λεφτά σου ΑΝ όλα πάνε καλά. Αφού γίνει αποστολή ο πωλητής ορίζει πχ οτι θα παραλάβεις μέσα σε 30 ημέρες αν δεν παραλάβεις έχει δικαίωμα να ανανεώσει μονομερώς πχ σε 60 ήμερες. Μάτα την πάροδο του ορίου που ορίζει ο ίδιος αν δεν εχεις παραλάβει μπορείς να ζητήσεις την μεσολάβηση του aliexpress. To aliexpress θα εξαντλήσει το 60ημερο γιατί δεν θέλει να χάσει λεφτά. Αν δεν εχεις καταλάβει κάτι εσυ καλά πχ οπως ο παραπάνω φίλος που νόμιζε οτι θα πάρει 3 stick δεν παίρνεις τίποτα πίσω. Αν είστε καινούργιοι αγοραστές με 0 feedback μην περιμένετε refund , κάντε καλύτερα μια δωρεά το ποσό που σας περισσεύει αντί να το πάρει κάποιος Κινέζος, ας τα φάει κάνα παιδάκι εδώ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το 99% απ οτι βλεπω δεν ειναι προσφορες..

 

ειναι ιδιες τιμες με αυτες που παιρνουμε με κουπονια απο αλλα γνωστα ηλεκτρονικα καταστηματα.

 αυριο θα εμφανιστουν οι τιμες με την εκπτωση οχι σημερα

http://www.trustpilot.gr/review/www.aliexpress.com

θα κάνεις 3-4 μήνες να πάρεις πίσω τα λεφτά σου ΑΝ όλα πάνε καλά. Αφού γίνει αποστολή ο πωλητής ορίζει πχ οτι θα παραλάβεις μέσα σε 30 ημέρες αν δεν παραλάβεις έχει δικαίωμα να ανανεώσει μονομερώς πχ σε 60 ήμερες. Μάτα την πάροδο του ορίου που ορίζει ο ίδιος αν δεν εχεις παραλάβει μπορείς να ζητήσεις την μεσολάβηση του aliexpress. To aliexpress θα εξαντλήσει το 60ημερο γιατί δεν θέλει να χάσει λεφτά. Αν δεν εχεις καταλάβει κάτι εσυ καλά πχ οπως ο παραπάνω φίλος που νόμιζε οτι θα πάρει 3 stick δεν παίρνεις τίποτα πίσω. Αν είστε καινούργιοι αγοραστές με 0 feedback μην περιμένετε refund , κάντε καλύτερα μια δωρεά το ποσό που σας περισσεύει αντί να το πάρει κάποιος Κινέζος, ας τα φάει κάνα παιδάκι εδώ

αληθεια?εψαξες και βρηκες ενα συγκεκριμενο review απο ολο το internet και το παρουσιαζεις ως την απολυτη αξιολογηση ενος κολοσου online αγορων με εκατομμυρια συναλλαγες? Τωρα ειπαμε,εγω δεν εχω κατι να κερδισω,απλα εκανα το post για οποιον ΕΝΔΙΑΦΕΡΕΤΑΙ.Εσυ ομως γιατι το εχεις παρει τοσο προσωπικα το θεμα?Εισαι ο προστατης του φορουμ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βρε παίδες, την έχει πατήσει κανένας από το ali????

 

Προσωπικά τα καλύτερα διαβάζω! Έχει δικιά του προστασία και δεν έχω διαβάσει ποτέ, ότι κάποιος έχασε λεφτά!

Αντί για τις 45 μέρες του paypal έχει 60 ημέρες! 

 

την έχω πατήσει εγώ που ψώνισα κινέζικο ταμπλετάκι (ramos 7") και κατέληξα να το πληρώσω σαν ipad με το τελωνείο. Βέβαια δεν έφταιγε το ali εκεί, απλά είπα να το αναφέρω για να το έχουν υπόψην και όσοι αγοράσουν ότι υπάρχει και αυτός ο κίνδυνος [ειδικά αν το στείλουν με courier]

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 αυριο θα εμφανιστουν οι τιμες με την εκπτωση οχι σημερα

αληθεια?εψαξες και βρηκες ενα συγκεκριμενο review απο ολο το internet και το παρουσιαζεις ως την απολυτη αξιολογηση ενος κολοσου online αγορων με εκατομμυρια συναλλαγες? Τωρα ειπαμε,εγω δεν εχω κατι να κερδισω,απλα εκανα το post για οποιον ΕΝΔΙΑΦΕΡΕΤΑΙ.Εσυ ομως γιατι το εχεις παρει τοσο προσωπικα το θεμα?Εισαι ο προστατης του φορουμ?

Δεν έχω φίλε μου κάτι προσωπικό μαζί σου μην αρπάζεσαι , απλά επισημαίνουμε εγώ και οι άλλοι παραπάνω τους κινδύνους που έχει το aliexpress που προφανώς και εσύ δεν γνωρίζεις.Το trustpilot δεν είναι ένα review για κοίτα λίγο καλύτερα σε παρακαλώ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όπως κοιτάμε τα feedback στο ebay, έτσι και εδώ. Έχω πάρει απο πωλητές με καλά feedback και πρόβλημα δεν είχα. Απατεώνες υπάρχουν παντού, το θέμα είναι να μην κυνηγάμε φαντάσματα, πχ 8πύρηνο κινητό με 10 δολλάρια!

Τέτοιες περιπτώσεις τις αποφεύγουμε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν έχω φίλε μου κάτι προσωπικό μαζί σου μην αρπάζεσαι , απλά επισημαίνουμε εγώ και οι άλλοι παραπάνω τους κινδύνους που έχει το aliexpress που προφανώς και εσύ δεν γνωρίζεις.Το trustpilot δεν είναι ένα review για κοίτα λίγο καλύτερα σε παρακαλώ.

να σου πω κατι για τα site με τις αξιολογησεις.Ειναι φυσικο να εχουν αρνητικες αξιολογησεις και ο λογος ειναι απλος.Ενας ευχαριστημενος πελατης δεν θα ψαξει ποτε στο internet να βρει ενα site σαν το trustpilot για να εκφρασει την ικανοποιηση του,ειναι κατι αυτονοητο οτι πηρες αυτο που παρηγγειλες και δεν ψαχνεις μετα την αγορα να βρεις site για να υποβαλεις τις ευχαριστιες σου για κατι αυτονοητο.Στα site αυτα θα γραψει συνηθως καποιος με αρνητικη εμπειρια που θελοντας να βγαλει τα ''σπασμενα'' η να παρει εκδικηση απο τον συγκεκριμενο πωλητη που τον αδικησε,θα ψαξει να βρει ενα τετοιο site και θα ξαλαφρωσει.

 

Λεγεται λογικη.Αν η εμπειρια χρησης ενος τετοιου μεγαλου site ηταν μονιμως αρνητικη θα ειχε κλεισει.Τοσο απλα

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...