Προς το περιεχόμενο

Φημολογία για παρουσίαση φθηνότερου iPhone 5c με 8GB αποθηκευτικό χώρο


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Έντονη φημολογία έχει ξεκινήσει τις τελευταίες ώρες σχετικά με την πρόθεση της Apple να κυκλοφορήσει άμεσα στην αγορά μια νέα έκδοση του iPhone 5c και η οποία θα έχει χωρητικότητα 8GB.Όπως αναφέρει γερμανικό blog, η Apple θα κυκλοφορήσει το νέο μοντέλο αύριο κιόλας, με τις πληροφορίες του blog να αναφέρουν ότι η τιμή πώλησης του στο δίκτυο O2 έχει οριστεί στα 509€ με το μοντέλο των 16 GB να κοστίζει 569€. Τις πληροφορίες αυτές επιβεβαιώνει και ο λογαριασμός @vizileaks στο Twitter ο οποίος έχει αρκετά καλό ιστορικό έγκυρων πληροφοριών, προσθέτωντας μάλιστα ότι το iPhone 5c των 8GB θα αντικαταστήσει το iPhone 4s με την ίδια χωρητικότητα.

 

Η Apple παρουσίασε το iPhone 5c τον περασμένο Σεπτέμβριο ως μια φθηνότερη έκδοση του μεγαλύτερου μοντέλου, του iPhone 5s, και στο οποίο γίνεται εκτενή χρήση πλαστικού υλικού ενώ διατίθεται σε 6 διαφορετικά χρώματα. Οι μέχρι σήμερα πληροφορίες αναφέρουν ότι οι πωλήσεις του συγκεκριμένου μοντέλου απέχουν σημαντικά από αυτές του μεγαλύτερου μοντέλου και ίσως η κίνηση αυτή αν επιβεβαιωθεί τονώσει το ενδιαφέρον της αγοράς.

 

Link.png Site: Caschys Blog
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 47
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

αα θα παρει τα εκατομμυρια ξεμεινεμενα,

θα τους αλλαξει

ημερομηνια παραγωγής ,

θα κλειδωσει/κοψει

μερικα gb μνημης,να μεινουν 8 και

βουλα ΝΕΟ κινητο??

 

έξυπνη τακτική..

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απορίας άξιο πως μερικοί λέτε χαζομαρες. To iphone είναι τηλέφωνο για άνετους οικονομικά καταναλωτές ...δεν την ενδιαφέρει ο μπατηρης ουτε ο μη έχων...αν θες βάλε πιστωτική και παρτο .... Κάνε οτι θες η apple θα πουλησει σαν τρελή γιατί πουλάει και ενα τέλειο προϊόν αν και ατελές αλλά και status μαζί. Εγώ δεν έδωσα ποτε πανω απο 200 για κινητό ...δε με νοιάζει αλλά αν τα είχα περισευουμενα θα έπαιρνα και iPhone και Mac και όλα αλλά να έχω να πληρωσω ενοίκιο να βγω να φάω 5-6 φορες το μηνα να βάλω 100 ευρώ βενζίνη να μην μου λείψει τίποτα...τοτε ναι έχει νόημα ...αλλιως άλλος ένας τρακαδωρος μπαταχτζης με disquered iPhone και μόνιμα ρεζέρβα αναμενη στο αμάξι που ακόμα ξεχρεωνει..

  • Like 13
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απορίας άξιο πως μερικοί λέτε χαζομαρες. To iphone είναι τηλέφωνο για άνετους οικονομικά καταναλωτές ...δεν την ενδιαφέρει ο μπατηρης ουτε ο μη έχων...αν θες βάλε πιστωτική και παρτο .... Κάνε οτι θες η apple θα πουλησει σαν τρελή γιατί πουλάει και ενα τέλειο προϊόν αν και ατελές αλλά και status μαζί. Εγώ δεν έδωσα ποτε πανω απο 200 για κινητό ...δε με νοιάζει αλλά αν τα είχα περισευουμενα θα έπαιρνα και iPhone και Mac και όλα αλλά να έχω να πληρωσω ενοίκιο να βγω να φάω 5-6 φορες το μηνα να βάλω 100 ευρώ βενζίνη να μην μου λείψει τίποτα...τοτε ναι έχει νόημα ...αλλιως άλλος ένας τρακαδωρος μπαταχτζης με disquered iPhone και μόνιμα ρεζέρβα αναμενη στο αμάξι που ακόμα ξεχρεωνει..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...