Προς το περιεχόμενο

AMD Pirate Islands


Ailuros

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 1,9k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

πολυ αισιοδοξο το βρισκω...ουτε πηγη δεν εχει...

r9 390 στα 299$?οχι αισιοδοξο αλλα αδυνατο!300$ δεν εχει η r9 290

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

σωστα για πες μου λοιπον ποια ηταν η αρχικη τιμη της 290...γτ δεν νμζ να πιστευει κανεις οτι θα σου δωσουν την rebranded καρτα τους στην ιδια τιμη που εχεις η προηγουμενη τους σειρα τοσα χρονια μετα!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κρατάτε μικρό καλάθι γιατί πολύ φοβάμαι ότι όσοι είναι υπερβολικά αισιόδοξοι θα απογοητευτείτε. Δεν είναι όντως τυχαίο που ο αντίπαλος διατηρεί τόσο υψηλές τιμές.

 

(edit: να τονίσω το ρήμα προς αποφυγή παρεξηγήσεων)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν νομίζω ότι ανέβασε τις τιμές η nvidia, Αν θυμάμαι καλά την 780 την είχε 650$, την 780ti την είχε βγάλει 700$ και η 980 ΤΙ βγήκε στα 650$.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ελπίζω να μην έκανες ninja edit Ailuros και να μην ειδα καλά εγώ!   :P

Διατηρεί τόσο υψηλές τιμές σε σχέση με τί όμως; Ποιό είναι το μέτρο σύγκρισης σε σχέση με το παρελθόν;

 

Τεσπα εμένα με χαλάει η ισοτιμία ευρώ-δολαρίου γιατι τις έφερνα φθηνότερα από Αμερική. :(

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κάπου διάβασα ότι το Fiji είναι downgraded σε σχέση με αυτό που ήθελαν, μάλλον γι' αυτό το λες..

 

Ο Κάρολος. Η αλήθεια είναι ότι η έκδοση που θα ενδιέφερε τους περισσότερους δεν μπορεί ακόμα να φτάσει σε επιδόσεις την πετσοκομμένη GM200 ενώ θα έπρεπε να την ξεπερνάει. Οι οδηγοί εξακολουθούν να είναι το πρόβλημα και η τρομακτική έλλειψη προσωπικού στην AMD. ΄Ολα αυτά δεν χρειάζεται να μου τα επιβεβαίωσει κάποιος άλλος. Εδώ και αρκετό καιρό σε προειδοποιώ να κρατάς μικρό καλάθι αλλά μάλλον απευθύνομαι σε λάθος τοίχο ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...