Προς το περιεχόμενο

AMD Pirate Islands


Ailuros

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Αιλουρε, ποια καρτα θες για τα γενέθλια σου να σου κάνουμε για την απίστευτη δουλειά που κανεις τοσο καιρο εδω περα, την 390Χ ή Titan X?? :D

 

Τσάμπα θα πάει καλέ μου το καλοπροαίρετο δώρο γιατί με δύο παιδιά και τις όλες τις άλλες υποχρεώσεις που χρόνος πια. Τίποτα δεν κάνω στην ουσία απλά διασκεδάζω μαζί σας και αισθάνομαι κατά πολύ νεότερος ;) Αυτό και μόνο αρκεί.

  • Like 15
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 1,9k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Άντε να βγουν επιτέλους να περιμένουμε μετά τις Arctic Islands εμείς που δεν έχουμε τόσο μεγάλο μπάτζετ, μιας και πλέον πρέπει να περιμένεις 2 ανανεώσεις ώστε να δεις την επόμενη γενιά και σε κάρτες γραφικών κάτω των 300 Ευρώ.
Ελπίζω να βγουν μαζί με τους cannonlake να κάνω τότε ολική επαναφορά του pc, μια χαρά μου έχει κρατήσει τόσα χρόνια...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τσάμπα θα πάει καλέ μου το καλοπροαίρετο δώρο γιατί με δύο παιδιά και τις όλες τις άλλες υποχρεώσεις που χρόνος πια. Τίποτα δεν κάνω στην ουσία απλά διασκεδάζω μαζί σας και αισθάνομαι κατά πολύ νεότερος ;) Αυτό και μόνο αρκεί.

Πάρτην εσύ αφού θέλουν αν στη κάνουν δώρο και χαμένη δε θα πάει...υπάρχουν ακόμη κοπρόσκυλα που ούτε οικογένεια έχουν και το μόνο που σκέφτονται είναι το gaming, τα σουβλάκια και το αλκοόλ....θα στην ανταλλάξω μάλιστα με μια fx 5200 για να κατευνάσω τις οικολογικές σου ανησυχίες σχετικά με την κατανάλωση ενέργειας.... 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πάρτην εσύ αφού θέλουν αν στη κάνουν δώρο και χαμένη δε θα πάει...υπάρχουν ακόμη κοπρόσκυλα που ούτε οικογένεια έχουν και το μόνο που σκέφτονται είναι το gaming, τα σουβλάκια και το αλκοόλ....θα στην ανταλλάξω μάλιστα με μια fx 5200 για να κατευνάσω τις οικολογικές σου ανησυχίες σχετικά με την κατανάλωση ενέργειας....

 

Εχω ενσωματωμενη μοναδα γραφικων που ριχνει στα αυτια σε επιδοσεις σε μια 5200 με σαφως μικροτερη καταναλωση.

computex 2015 ;

Δεν το αντεγραψαν ακομα τα Τουρκοβλαμμενοπουλα; :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συνήθως τα περισσότερα που λέει είναι για τον φούτσο και δεν έχω αποφασίσει ακόμα αν απλά βαριέται θανάσιμα ο Φούντο ή αν το τελικό φωνήεν θα έπρεπε να είναι άλφα αντί για όμικρον: http://www.fudzilla.com/news/graphics/37258-fiji-radeon-390x-comes-with-8gb

 

Ακόμα και ο Κάρολος ξέρει ότι ο λόγος που θα εμφανιστεί το θεριό Ιούνιο ΔΕΝ είναι το HBM, αλλά τι να λέμε τώρα...άλλα λόγια να αγαπιόμαστε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κάποια αμφιβόλου αξιοπιστίας benchmarks απο chiphell: http://www.chiphell.com/thread-1253102-1-1.html

 

 

 

aK4f8Jy.jpg

d2WilME.jpg

AGsKiov.jpg

5iRZ4Ju.jpg

 

offtopic: Αυτή η gtx 9** 3gb μπορεί να έχει κάποιο ενδιαφέρον αν δε παίξει στη τιμή της 290/380.

 

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κάποια αμφιβόλου αξιοπιστίας benchmarks απο chiphell: http://www.chiphell.com/thread-1253102-1-1.html

 

 

 

aK4f8Jy.jpg

d2WilME.jpg

AGsKiov.jpg

5iRZ4Ju.jpg

 

offtopic: Αυτή η gtx 9** 3gb μπορεί να έχει κάποιο ενδιαφέρον αν δε παίξει στη τιμή της 290/380.

 

 

Spot on είναι. H μεγάλη της AMD περνάει μια σταλίτσα τον Τιτάνα Χ σε επιδόσεις αλλά και μια βαρβάτη στάλα σε κατανάλωση ρεύματος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...